Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiakasienka

Tabletki hormonalne a tycie

Polecane posty

Dziś miałam pierwszą wizytę u ginekologa. Z badania wynika, że wszystko w porządku... Z wyjątkiem tego, że miesiączkuję baaaaaaaaaaardzo nieregularnie. Czasami okresu nie mam od 1,5 - 4 miesięcy ... Mam mieć badania hormonów... I boję się, bo słyszałam, że przez tabletki, którymi się je reguluje można utyć... A że do kobiet szczupłych nie należę przeraża mnie sama myśl .. Czy to prawda? Wiecie coś? Proszę o pomooooc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze słyszałaś.Tycie to jedyny minus w leczeniu hormonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowarek
Przytyjesz na bank- tu nie ma dyskusji. Ale od doboru odpowiedniego leku zalezy ile- po badaniach krwi i tych gin. lekarz powinien dobrze ci je dobrac i twoja waga moze pojsc w gore o jakies 2-4/5 kg. Jesli jednak ten dobor bedzie przypadkowy moze byc bardzo duzy odklad wody w organizmie i moze byc juz malo ciekawie. Pociesze cie tym, ze zwykle po odlozeniu tabletek dosc szybko wraca sie do poprzedniej wagi- pisze bo mialam taka sama sytuacje. U mnie bylo to bite 5kg! I ciezko temu zaradzic- dieta cwiczenia... moze lekko pomagaly, ale nadal ta woda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kurwa, na bank to wszyscy umrzemy. Niekoniecznie przytyjesz. To zależy jak dobrane będziesz miała tabletki. Wiadomo że w polsce nikt nie zadaje sobie trudu żeby je dopasować do pacjenta. Jedyne co możesz to poproś o jak najsłabsze hormonalnie. Ja biorę od kilku mieś vibin mini i nie przytyłam.Biorę bo raczej muszę niż chcę. Polecam tabletki na pozbycie się wody. Bo po hormonach się nie aż tak tyje, co gromadzi wodę. Jak nie tabletki hudrominum np. to- pietruszka herbata z pokrzywy pomaga us. nadmiar wody . A te krowy co piszą że na bank przytyjesz, niech chociaż kurs felczera skończą , a nie biorą się za stawianie diagnoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty wsióro wiejska krowy to masz w obórce,kozo żrej te tablety to zobaczysz co cie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie jezeli bedziesz sie pilnowac .Na pewno na poczatku bedziesz miała wiekszy apetyt ale po dwóch miesiacach wszystko powinno sie unormowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarza i nie bój się tabletek na wyregulowanie cyklu, przytyć nie powinnaś, bo teraz są środki osłonowe dla kobiet biorących tabletki antykoncepcyjne np. Harmonella, niwelują one skutki uboczne brania tabletek hormonalnych, najważniejsze, aby twoje cykle były bardziej regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×