Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulka1e

Tata bije Mame ,co robić ?

Polecane posty

Gość madziulka1e

Z taty psychiką jest coś nie tak ale nie chce iść do lekarza,a na policje też nie chce dzwonić w końcu to mój Tata. To jak mam pomóc Mamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
jak nie masz nic mądrzejszego do napisania to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaaa
ja wzywałam policję kiedy tylko wyciągał do mamy łapy i dziś jest spokój, nawet głosu na nią nie podnosi bo się boi. masz racje to Twoj tata lepiej czekaj aż Ci matke zmasakruje ;/ ze to tata to nie wypada na gliny dzwonić ale ze tata mame bije to już wypada? jak bedziesz siedziała z założonymi rękami, to powodzenia lepiej nie będzie obiecuje Ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
W koncu ja tak uderzy,ze straci przytomnosc a moze i zycie:O zadzwon po policje lub po pobiciu nech idzie na obdukcje. Albo chociaz nastraszcie dgo policja i obdukcja, jesli to nie pomzoe to tak jak mowie zrobcie. On po alko tak robi? ?Czy trzezwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalni ludzie mają w
ja oddawalam, a że rosle i silne dziewcze ze mnie to przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p[dgp[gdss[g
ile to juz trwa? Od kiedy twój stary się tak zachowuje Jakie są przyczyny? trzeźwy? W każdym razie damski bokser i cipa bo jak psy przyjechały i jakiś koles konkretny mu przygroził to sobie siadł na dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
Jak mozesz pozwolic by on bil TWOJA mame? Boisz sie policji, gadania sasiadow czy co? Nawet nie wiesz jak on niszczy Twoja matke i upokarza. Moja mame NIKT nie ma prawa tknąć! Dzieki Bogu moj ojciec jest normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
a nie można na początek dać mu jakieś tabletki na uspokoojenie a nie odrazu dzwonić po policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p[dgp[gdss[g
poszukaj wsparcia w rodzinie moze ma brata albo dziadek jeszcze zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
hehehe, to jest dorosly facet nie dziecko! co, wepchniesz mu w gebe tabletki? :O On nie jest w pasach bezpieczenstwa w psychiatryku,ale w domu! I co, bedziesz mu cale zycie tabletki dawala? A bedzie mial faze i tak trzepnie matke, ze juz nie wstanie. Zastanow sie. Mysle,ze jestes mloda i zycia nie znasz dlatego tak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Łoo i jeszcze pije wyczesańec krótko -na policję? -najlepiej mieć dowody -czyli może i jakąś prowokacja -telefonem zfilmować -uprzedzać go ani się waż aczkolwiek bił będzie bogatszy o tę wiedzę a śladów może i nie zostawi chociaż to trudne...Jakieś pytania?widać tu rozmowa niewiele zda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Błąd w druku sfilmować i wyczesaniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd być policjantem
Twojemu tacie by się przydał porzadny łomot ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia123
Mój tata też bije moją mamę, poradźcie mi coś błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret_Starszych_Panów
wezwac policje jak mu założą niebieska kartę to ma szansę się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia123
Ale jeśli teraz akurat jej nie bije to po co ją wzywać a wiem że zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret_Starszych_Panów
jak zacznie dzwonisz na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia123
A nie myślisz że lepiej w któryś dzień iść i o wszystkim powiedzieć na komisariacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret_Starszych_Panów
masz 99,99 % szans że cię spuszczą na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co ci to
Zastanawiam się czy ten temat to nie ściema, ale nawet gdyby było tak to warto o tym mówić. U mnie w rodzinie szwagier wszczynał awanturę, lał żonę ( moją siostrę ), a potem, kiedy ta uciekała na balkon by tam się ukryć,dzwonił na policję, kiedy ci przychodzili opisywał całe zajście i wychodziło na to, że siostra nieźle jest rąbnięta, bo ta chciała skoczyć z balkonu stąd te zadrapania i siniaki. Siostra razem z dziecmi była zastraszona, nikomu nic nie mówiła, dzieci zresztą też. I gdyby nie przypadek, pewnego dnia ktoś z rodziny bez uprzedzenia wpadł do niej i zobaczył siniaki na ciele i od słowa do słowa wyszło szydło z worka, że to damski bokser. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że był przemiłym człowiekiem. Rodzina na szczęście zrobiła z nim porządek już następnego dnia, na siłę zaciągnęła siostrę na obdukcję, na policję do dzielnicowego, do jego pracy i gnoja szybko się usadziło. Dlatego NIGDY nie zastanawiajmy się tylko działajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejdejka
Też tak mam ale tata bije mame jak jest pijany...Boje się wtedy i dzwonie na policje ostatnio moja mama miała siniaka pod okiem...Chce umrzec w momentach kiedy to sie dzieje. Dzieci, które tak maja niech sie trzymają razem i sie wspierają.Ja mam psa który podtrzymuje mnie na duchu.Kocham Go i dla niego żyje . Mam 11 lat. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam taka sytuacje w domu, ojciec czasami wyladowywal sie na matce ale ona mnie chronila zebym jak najmniej widziala. Potem uroslam i bylo juz ciezko, pamietam jak dzis jak wychodzilam majac 13 lat noca na policje w trakcie ich klotni (posterunek byl dwa kroki od domu) i wtedy sie uspokajal. Az pewnego dnia uderzyl ja przy mnie tak mocno ze zwymiotowalam z nerwow... Nigdy tego nie zapomne chociaz jestem juz dorosla kobieta i mam swoje szczesliwe zycie. Po tym incydencie mama doniosla na niego, rozwiodla sie ale juz nic nie bylo takie jak przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
to jest przemoc w rodzinie zgłosić na policję założyć draniowi niebieska kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie tabletki na uspokojenie dziewczyno, twoj dzaidek czy wujek powinien mu gnaty polamac za podnoszenie reki na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak kiedys miałem jak byłem dzieckiem, ale jak dorosłem i pewnego razu pokazałem mu, że teraz to ja mam więcej siły od niego i go przydusiłem do ściany, tak, że nie mógł oddychać to chyba zrozumiał, że nie warto i od teraz to on będzie dostawał wp*****l za każdym razem kiedy spróbuje choćby podnieśc rękę i od tamtego czasu jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pllicje trzeba zadzwonuic bo i naczej caly cczas twoj tato bd bil mame jeszcze na tobie sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka1233
Powiem ci z doświadczenia że na takie osoby nic nie działa mam tak samo tata alkoholik bije znęca się psychicznie i fizycznie nad mamą i rodzeństwem próbowałam i policja nastraszy go tylko na jakiś czas, moja mam twi w tym związku od 18 lat bo się go boi, na leczenie on musi sam wyrazić zgodę co penie nie nastąpi nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddobri
Ludzie.... to piszą dzieci .... małe dzieci... Jak chcecie im pomóc to piszcie do nich jak do dzieci, nie jak dorosłego, ironicznie i z sarkazmem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×