Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Te co maja kase najbardziej namawiaja na 2 dziecko

Polecane posty

Gość gość

Moja kolezanka : babcia opiekuje sie dzieckiem, zero kredytow, maz zarobki 5 tys .Teraz jest w 2 ciazy i mowi mi, ze jestem egoistka bo moje dziecko nie bedzie miec rodzenstwa. Ja place kredyt 900 zl miesiecznie, opiekunka 1200 miesiecznie ( babcie nie zyja...). Zauwazylyscie ta prawidlowosc? Te najbardziej oburzone, wtracajace sie to maja kase i pomoc. Pewnie ze bym chciala miec 2 dziecko ale zwyczajnie mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze swoje drugie będziesz ppdrzucac do jej babci ,a tak ..za frico :P a ona niech tez zywi twoje ,ubiera , wykupuje leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kiedyś zapytałam koleżankę czy chciała by drugie dziecko ,odpowiedziała że tak ale gdyby miała własne M bo tak co chwila wynajmują gdzie indziej i nic nie jest pewne gdyby jej mąż zarabiał tyle abu mogła sobie pozwolić na pobycie trochę z dzieckiem ,ona ma brata z bratem super kontakt i powiedziała że bardzo ubolewa że jej córka pozostanie jedynaczką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłam. Siostra mojego męża jest bardzo zamożna i też mnie dopytuje kiedy drugie. Już zapomniała jak to jest żyć przeciętnie w tym naszym kraju i martwić się, żeby mieć za co dobrze wychować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż też zarabia 5 tys miesięcznie i co tydzień przynosi 1000 zł bo mamy tygodniowe wypłaty, ale w domu mamy biednie, bo zaczynamy od zera. Naprawdę jeżeli chcesz kupować łóżeczka z 700 zł i wózki za 2000 zł to powodzenia. Fakt dziecko trochę kosztuję ale można zaoszczędzić i nie kupować dodatków dla dziecka bo ty musisz mieć lepsze, konkurencja k***a dla sąsiadów.Jestem w ciąży, nie mamy rodziców,rodziny,jesteśmy tylko my,kredytu nie mamy,ale mamy długi po 3 tys jakoś tak, i nie możemy nigdy tego spłacić:( życie jest drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie zależało ci na wygodzie i pięknym domu aby ludzie widzieli że jesteś bogata i jakbyś zajmowała się dzieckiem a nie dawała na opiekunkę to by też cię było stać. Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie o małych dochodach biorą kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×