Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka-telepraca

Telepraca-telepracownicy

Polecane posty

Gość studentka-telepraca

Witam! Piszę pracę mg o telepracy i poszukuję młodych osób 25-35 lat, które skończyły studia wyższe. Chciałabym przeprowadzić rozmowę o zadowoleniu bądź niezadowoleniu wynikającym z tej formy zatrudnienia. Jestem z Bydgoszczy dlatego chciałabym się spotkać z osobami z Bydgoszczy-Torunia-Inowrocławia. Proszę pomóżcie mi, bo jak wiecie niewiele osób pracuje w tej formie dlatego każda osoba jest na wagę złota. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka-telepraca
nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka-telepraca
moze teraz jest w necie jakis telepracownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGeograf
Witam, jestem studentką 5 roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim i w swojej pracy badawczej zajmuję się zachowaniami przestrzennymi telepracowników i w tym celu prowadzę anonimową, krótką ankietę skierowaną do telepracowników. Pytania są wyłącznie zamknięte, wypełnienie zajmie około 5 minut, a mi bardzo pomoże w pisaniu pracy magisterskiej i dokładnym zbadaniu tematu. Jeśli jesteś telepracownikiem bądź znasz kogoś kto w takiej formie pracuje, to bardzo proszę, wypełnij i udostępnij: http://www.ankietka.pl/ankieta/70603/wplyw-zatrudnienia-w-formie-telepracy-na-zachowaniaprzestrzenne-pracownikow.html Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i ten komentarz zostanie usunięty, ale NIE POLECAM! pracy w tej firmie. Oszukują, patrzą tylko na to jak by tu wykombinować by kasy nie wypłacić. Z dala od tej firmy! Droga firmo - osobo, która to czytasz i zapewne płacą Ci za usuwanie niepochlebnych komentarzy na temat Twojego 'chlebodawcy' - doskonale pewnie wiesz, że marketing szeptany zdziała więcej niż post o jakże cudownych warunkach panujących w firmie. Mam nadzieję, że w końcu dostaniecie za swoje i cała masa 'wyfrajerzonych' przez was ludzi odezwie się i przekaże krakowskiej społeczności, ludziom chcącym uczciwie zapracować na życie, że nie warto wchodzić we współpracę w wami. Pozdrawiam i życzę wszystkiego niedobrego. Mam nadzieję, że jeszcze na tym świecie istnieje choć trochę sprawiedliwości i odpowiecie prędzej czy później za swoje czyny i każda osoba która usłyszy hasło: mConnect, będzie wiedziała co należy puścić w eter ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diouna
Jeżeli chodzi o telepracę, jest ona niestety niedoceniana przez pracodawców. Miała być ona lekarstwem na kryzys, a w praktyce - niewielu pracodawców się na nią decyduje. Ciekawy artykuł czytałam ostatnio na ten temat, zerknijcie sobie, jeśli jesteście zainteresowani: http://www.praca-rybnik.info/porady-dla-pracodawcow/347/telepraca-pracodawcy-jej-nie-doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doceniają, bo może się boją, że pracownik będzie ich robić w bambuko i nie będzie jak sprawdzać czy naprawdę pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diouna
Oj, są na to sposoby, zapewniam Cię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynka1980
A ja z kolei przeczytałem, że brakuje osób na stanowisko telelepracowników i że są oni poszukiwani - http://www.praca-zywiec.pl/porady-dla-pracownikow/336/konsultanci-telefoniczni-poszukiwani Chodzi tu przede wszystkim o wszelkiej maści sprzedawców. Powiem Wam, że jakiś czas pracowałem dla Cyfrowego Polsatu i praca wcale nie była najgorsza, wynagrodzenie podstawowe całkiem przyzwoite, a i na premie można było liczyć. Nie narzekałem. Znalazłem jednak pracę w swoim zawodzie, dlatego z call center zrezygnowałem, ale pracowałem tam bite 14 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calimerra
Praca, jak praca - jak każda inna. Ma swoje wady i zalety. Ale dzisiaj nie ma co wybrzydzać. Jest ciężko - wiadomo, niektórzy nie mają pracy w ogóle, albo bezskutecznie szukają od dłuższego czasu, więc ja jak tylko trafiła się okazja, poszłam do pracy do call-center i pracuję tam do tej pory, już trzy lata. Jest w porządku, zarobki też OK. A jeśli wy zastanawiacie się nad podjęciem pracy telemarketera, to tutaj macie fajny odnośnik do opisu charakterystyki takiego stanowiska pracy: http://www.praca-andrychow.pl/porady-dla-pracownikow/340/praca-na-call-center-wady-i-zalety . Ja pracuję dla Cyfrowego Polsatu w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×