Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość są takie dni..

Tęsknicie jeszcze za swoim byłym/ ą ?

Polecane posty

Gość są takie dni..

ja po 7 latach jeszcze nieraz wracam do tamtych czasów, łezka się w oku zakręci, nie wiem co to za uczucie, to była wielka miłość, są takie dni kiedy chciałabym chociaż 5 min z nim pobyć , posłuchać razem naszej piosenki.. głupie to strasznie ,bo mam faceta którego kocham, jednak jego nigdy nie zapomnę i chyba nigdy się to we mnie nie wypali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaa29
nie da się zapomnieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec69
oooooooooooooooo nastepna wypila za dzo i chce sie wyplakc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
nic nie piłam :( gdybym wypiła to już dawno pewnie bym się rozkleiła to pisząc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie dobijaj mnie 7 lat?! ja narazie 3 miesiace, jakos idzie do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
7 lat.. jasne że nie jest tak jak przez pierwsze 2 , normalnie funkcjonuję , tylko nie mogę zapomnieć jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanudzę trochę
nie tylko jesteś jedyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
ale ile ja mam lat :( powinnam się ogarnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,nie tesknie za bylym
mam cudownego meza i tylko on sie dla mnie liczy.O bylych czasami pomysle,ale bez zadnych emocji.Co bylo,to bylo i sie skonczylo.Nie ma co zyc wspomnieniami i przeszloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
wiem że nie ma co żyć przeszłością , bo jest to kompletnie bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cię robert
tak :( 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz tak jest że stara miłość nie rdzewieje, zostaje sentyment, jakie to było piękne itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,nie tesknie za bylym
drench-a jesli nie bylo pieknie?jesli ktos kogos bardzo kochal i tamta osoba sie np.puscila,brala narkotyki itp?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie dziwię że nie rozpamiętujesz ( jeśli o ciebie chodzi) , ja bym nie rozpamiętywała, może tę piękną fazę zakochania zanim zaczęły się problemy z dragami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej boli
miłość przerwana w trakcie, kiedy rozstajemy się z ukochaną osobą wbrew naszej woli np. śmierć ,czy właśnie decyzja jednego z partnerów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frf24fd342rf
"czy właśnie decyzja jednego z partnerów.. " a jest to kiedykolwiek wspolna decyzja? na huraa. raczej rzadko i wtedy nikt nie teski. zawsze ktos odchodzi ktos bedzie porzucony. takie zycie taka miosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallnsaaa
no to mnie pocieszyłaś :p Od mojego rozstania minęły już 3,5 roku, a jeszcze nie umiem zapomnieć.... jak pomyslę, że 7 lat ...jeeeeezu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
wiem że pewnie myślicie jaka to ja jestem żałosna, rozczulam się nad tym co było tak dawno,a w pokoju obok śpi mój facet... to było po prostu coś innego, nikogo już tak mocno nie pokochałam, mogłam z nim siedzieć nad jeziorem, albo patrzeć się w ogrodzie w gwiazdy i czułam się taka spełniona...jakbym mogła zaraz umierać moja głupota mnie czasem przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkah22
są takie dni.. a co było powodem waszego rozstania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 4 ścianach
heh nie martw się nie jesteś aż tak głupia, każdy ma prawo zakochać się bez pamięci, niezależnie od wieku , ja mam 35 lat i zakochałam się bardziej niż jakakolwiek młodsza siksa :D tak samo ty mimo wieku masz prawo wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkah22
hej autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to zastanawia. Skoro była taka piekna miłosć to dlaczego masz teraz innego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
miśkah to był bardzo burzliwy związek , ja byłam o wszystko chorobliwie zazdrosna , lubiłam się kłócić, on znowu nie dawał sobie w kasze dmuchać, myślę że w końcu byśmy sobie zrobili krzywdę , to już wykańczało zarówno mnie jak i jego, najpierw awantura, a później wspaniałe godzenie się i tak w kółko. w sumie może warto było jednak po jakimś czasie spróbować jeszcze raz ? nie wiem, już się nie dowiem mam innego faceta, bo chce sobie ułożyć życie , chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie dni..
i nasuwa się wniosek, być może niepotrzebnie tęsknie, idealizuje teraz to co było ? nie , to na pewno nie tak, wiem co było między nami ...jasne że przypominam sobie te piękne chwile ,bo to dla nich z nim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie sune
przerabiałam dokładnie to samo :D byliśmy aż za zgodni i pewni swoich racji... kocham go nadal ,ale nie potrafimy być razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jątakjaktyhehe
Mam tak samo. Kochałam go nad życie a on mnie zostawił:( teraz mam już rok innego którego też kocham ale inaczej niż tamtego. I myślę, nieraz nawet sobie posłacze przez to ze to się tak skończyło. Ani go nie zdradziłam ani nie brałan narkotyków, poprostu się mu znudziłam:( smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdefde
trzeba być naprawdę wrażliwą romantyczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jątakjaktyhehe
Wystarczy kogoś pokochać tak bardzo i romantyczka tu nie ma do gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdefde
ale do takiej miłości trzeba mieć odpowiedni charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×