Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość są takie dni..

Tęsknicie jeszcze za swoim byłym/ ą ?

Polecane posty

Gość u mnie niedlugo minie
8 lat i tez nie moge zapomniec o tym jednym :( pierwsza moja prawdziwa, spelniona milosc, i choc w trakcie wiedzialam, ze nie przetrwa, ze nie jest nam pisane byc razem to jednak i wtedy i chyba teraz sie łudzę, że jednak moglibysmy byc razem :( jestem beznadziejna, mialam 2 facetow od tamtego czasu, fajni goscie, mili, kochani, marzenie kobiet a ja jak ostatnia pipa nie umiem po prostu byc szczesliwa tylko mysle o tamtym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgthyjZxcfgvbhZxc
co to za bzdury to prawdopodobnie iluzja w lbie i jakbys go teraz pozalowala to by sie zle zrobilo i bys sie zastanawiala co widziaals w tym beznadziejnym dupku http://www.youtube.com/watch?v=HdBwoCAqu-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce,zapomniec
Ja również nie mogę zapomnieć o swoim byłym.To była moja pierwsza miłość, on ze mną zerwał bo nie mogliśmy się dogadać. Często ja przesadzałam ale z biegiem czasu zrozumiałam swoje błędy, nasz związek był pełen namiętności, czułam się po prostu szczęśliwa. Od naszego rozstania minęły 3 lata a ja nadal pamiętam i nie wiem czy kiedyś zapomnę a tak bardzo bym chciała wymazać go z pamięci gdyż myśli o nim nie pozwalają mi się otworzyć na nową miłość...Czy kiedykolwiek zapomnę?? Marze o tym każdego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkssssssssssssssss...
To ja mam podobnie. tylko my rozstaliśmy się bez żadnego powodu, po prostu niewielka kłótnia, kilka nieprzemyślanych esków i wiele nieprzemyślanych słów i cisza do teraz.... I minęło dopiera kilka miesięcy... Jak ja mam tak mieć przez najbliższe 10 lat, to chyba pójdę się od razu zakopać heh... A najgorsze jest to, że poznaję wielu facetów, wśród nich też takich, którzy mogliby być mną zainteresowani, ale co z tego? Nie umiem nawet spróbować, a może nie chcę, bo wciąż myślę o byłym... Jak tak czytam to, co tu piszę, to stwierdzam jednoznacznie, że bywam żałosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruty siuty arizona teksas
ogarnijcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Anna Marii Mariola
Jest na całe szczęście sposób aby odzyskać utraconą miłość, zobaczcie sami, niektórym się udaje: http://chomikuj.pl/?page=338161 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeemonka
ja mam tak samo..ale mój zginął w wypadku :( chyba powinnam być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anżella
widocznie byłego kochała bardziej od tego obecnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam! Moze tylko za moja szczenieca miloscia z podstawowki:p to zupelnie inne uczucie bylo. Takie czyste i niewinne. Reszte pamietam, ale nie wspominam z rozrzewieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsdg
ja tylko po alkoholu, wtedy robię się szczera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczeeek
nie - tylko żałuję jednego - że też wcześniej nie zakończyłam tego związku - brakowałomi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołyeh
tak kurwa tęsknie chociaż jestem facetem i mam inną kobietę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie i to bardzo
u mnie minęło pol roku i myśle codziennie, chciałabym juz chyba zeby to sie skonczyło bo ileż mozna wałkować jedno i to samo, to juz nie wróci.... a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommmm
u mnie minęlo 8 lat i też nawet teraz częściej niż kiedyś tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachahahahaaaaa
Mnie wystawił na studniówce cham jeden po 4 latach (!) to niech się wali ;p Tęsknię za drugim chłopakiem, z którym byłam raptem rok. Mój obecny jest w sumie idealny, ale nie imprezowy, a przynajmniej moja młodość musi się wyszaleć i tęksnię w sumie nie za byłym a za tym, że chodziliśmy na imprezy, koncerty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coconutt1
tak, nigdy nie zażyję już tak pięknego seksu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiu26
ja po wódzie zawsze się rozklejam , ostatnio płakałam za byłym w ramionach swojego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloaea77
tęsknie, bo przy nikim innym nie czuję się tak zakochana, szczęśliwa... kiedy byłam przy nim nic innego się nie liczyło, teraz każda nowa znajomość wydaje się być taka płytka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drakulka
ja tam wcale nie tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat wkrotce minie
gdy sie rozstaslismy, a ta historia wciaz nie wydaje sie skonczona. No ale my spotkalismy sie w przeszlym zyciu.Zaden mezczyzna juz nigdy nie wzbudzi we mnie takich emocji. Dziele swoje zycie na czas przed nim i po nim, po nim nastala nowa era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian zabrze
oj bardzo, bylismy ze soba tylko 2 lata ale bardzo ja kocham, niestety byla ciagle zazdrosna, trzymala mnie na smyczy, byly rozmowy.. duzo rozmow ale nic tonie dalo, o wyjscie z kolegami na piwo miala pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja ostatnio myslalam
myslalam o moim bylym bo cos mi sie z nim skojarzylo i staram sie przypomniec sobie jak sie nazywal bo pamietalam tylko ksywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreeeeeddddd
A JA ZNAM TAKIE KTÓRE NIE WIEDZĄ KTÓRY BYŁ PIERWSZY A Z KIM JEST OBECNIE I NIE SĄ TO TYLKO GŁUPIE BLONDYNKI CZY BLACHARY ALE KOBIETY PO STUDIACH OJ KOBITY ALE DLA WAS LICZY SIĘ TYLKO JEDNO,I TU TAKI MAŁY ŻART DLA KOBIET ''NIE WAŻNE STEFAN CZY JACEK,LICZY SIĘ TYLKO WACEK'' ŻYCZĘ WAM ABYŚCIE NIGDY NIE ZAPOMINAŁY O TYM PIERWSZYM BO TO JEST NAJWSPANIALSZE,PAMIEĆ I WSPOMIENIA POZWOLĄ WAM ŻYĆ,I CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM,BO CHŁOPÓW MOŻNA MIEC I 100 ALE TEN PIERWSZY JEST NAJWAZNIEJSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30tka
to sie nazywa chyba syndrom pierwszego penisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
ja mysle o swoim eks juz 4 lata,.ciezki jest .mam teraz kogos ale jednak nie on jest na piewrszym miesjcu,duza bym dala zeby sie z z nim spotkac porozmawiac,nawet ostatnio mi sie pzrysnil i jeszcze bardziej chodze zamyslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennnns
po co męczycie nowych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×