Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość norweska testerka 30

TEST dieta norweska 14 dni start

Polecane posty

Gość norweska testerka 30

witam :) Od dzis chciałam przetestować dietę norweską. Myślę iż każda osoba która bywa na temacie "diety" wie o co chodzi. także postaram się codziennie napisać i co 2-3 dni się ważyć. 14 dni zleci a może się opłaca :) także od dziś start. Jestem już po sniadaniu czyli po 3 jajach gotowanych i słabej kawie :) a może jest ktoś chętny i też się dołączy? :) ps. założenie moje to świczenie silnej woli. zero odstęp choćby się waliło i palilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję :-( Moja dieta to dieta polegająca po prostu na zdrowym odżywianiu ale nie katowaniu się i swojej psychiki , zakłada również jednodniowe odstępstwa kiedy nagradzam się za cały tydzień. Dużo też się ruszam. Schudłem już 12kg ale powoli bez pośpiechu ;-) Moja dieta sprawia mi radośc a nie jest wymysłem jakichś "debili" od żywienia którzy robią na tym kase. Życzę powodzenia mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta norweska chyba tra 21 dni ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norweska testerka 30
nie nie...dieta norweska trwa dni 14. Wiem że to nie jest zdrowa dieta i nikt tego nie ukrywa. Ja jestem obecnie na diecie nisko glikemicznej, wprowadziłam ją ze względu na chorobę cukrzycy dziecka w mojej rodzinie, dieta norweska jest pewnego rodzaju dla mnie testem. poprostu chcę cos sprawdzic - działanie, efekt,odczucia itp. wiec nie piszcie żeby lepiej przejść na zdrową diete bo takową do tej pory stosuję. Jestem aktywna fizycznie bo tygodniowo spędzam 6-8h na siłownie bądź na roznego rodzaju zajęciach fitness. Od 2 mcy mimo diety i ćwiczeń waga stoi w miejscu, przytylam przez ostatni rok 8kg nie zmieniając stylu życia....upawiam sport od zawsze. Dlatego postanowiłam przetestować diete norweską i zrobic badania pod katem tarczycy.... Dzień pierwszy za mną : Śniadanie: 3 jajka II śniadanie: 3 jajka, grejpfrut, herbata lub słaba kawa; Obiad: 3 jaja, surówka warzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba ( ja zjadłam 2 jajka i bez chleba) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
A nie lepiej pilnować po prostu pięciu zdrowych posiłków każdego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×