Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucykpony

Totalny brak porozumienia w sprawie imienia dla córki

Polecane posty

Gość kucykpony

Mamy w domu problem. Nie możemy się zupełnie dogadać z mężem w sprawie imienia dla córki. Mamy zupełnie inne pomysły. Nie podobają nam się nasze propozycje. Żadnych punktów styku. Mi najhardziej podoba się Melania, Nela i Łucja, mężowi Emma, Ariana i Tatiana. Może ktoś ma doświadczenie. Jak przekonać męża do swoich pomysłów. Najśmieszniejsze jest to, że dla syna kilka lat temu wybraliśmy szybko, zgodnie i bez żadnych kłótni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro macie syna to niech on wymysli jakies imie dla siostry albo wpiszcie na karteczke wasze typy i niech losuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak p********h imion juz dawno nie słyszałam :D rozumiem ze slums goni slums??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miazga hehehe. Którekolwiek z tych 6 imion wybierzecie dziecko ma prze*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiszcie na kartce po 10 imion i może któreś się powtórzy to to dajcie, a jak nic się nie powtórzy to losowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania ? A pomyślałaś choć przez chwilę jaka ksywkę będzie miało w szkole??? Myślenie nie boli. Syn pewnie Denis :/. Znałam jednego Denisa, jak na niego wołają koledzy nie trudno się domyśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać co mężulek oglada imiona rodem z p****li ;) daj Łucja i nie oglądaj się na koniobijce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuje nie szuje, szkoła to dżungla a dzieci potrafią dokuczyć z byle powodu więc po co dostarczać dziecku dodatkowych stresów. Poza tym zdrobnienie Mela kojarzy się jednoznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mela i Nela to praktycznie to samo - skojarzenia dość jednoznaczne. Łucja i Emma to jakieś koszmarki z seriali filmowych - tragedia. Ariana - jak to zdrobnić, żeby było wygodnie, a jednocześnie nie błazeńsko? Tatiana... chyba najbardziej normalne z zaproponowanych... Tania... żeby tylko nie było Tania Dziwka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mela i Nela to praktycznie to samo - skojarzenia dość jednoznaczne x Niejednoznaczne. Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flegma chłopaki na podwórku mówią: ale melę puściłem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u was ale u mnie Mela mowilo sie na wielki, zaglutany spluw sliny, albo na ,,spuzcizne" czlowieka plci meskiej. Nie dalabym tak corce na imie. I ktos wyzej napisal dobrze, szkola to dzungla - ty mozesz wmawiac dziecku ze ma piekne wyszukane imie, a ono poddane szyderwom kilu dzieciakow bedzie marzylo zeby tylko byc Ania, albo nawet 50 Julia w szkole. Mialam bardzo fajnego wrazliwego kolege Kajetana - imie fajne - ale pare osob skutecznie chlopca doprowadzalo do lez wolaniem ''Kajtek bez majtek" . Cos jeszcze dalej bylo w tej rymowance niezbyt milego, ale nie pamietam dokladnie. Jeski naprawde nie mozecie wybrac wspolnie imienia to robcie liste.Tak dlugo, az ktores bedzie podobalo sie oobojgu. Moja mama opowiadala, ze tez ze mna nie mogli znalesc porozumienia, tata chcial imie, ktore sie zle mamie kojarzylo i odwrotnie. Kiedys moja chrzestna walnela kilka propozycji i jedngo obojgu przypadlo do gustu i na to w koncu sie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwisko dzieciak po ojcu ma mieć? To sprawa jasna imię wybiera matka, a chłopu nic do tego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tatiana to jak dla ruskiej prostytuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będzie Mela, jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno, autorko: wymyślne imiona nadają ludzie z nizin społecznych. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne imiona :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i coś nam autorkę zatkało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie rozmyśla :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja najładniejsze z tych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łucka kojarzy mi się z łysą pałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że na dziecko wołali "Kajtek bez majtek", takie jest życie, jak mają się "znęcać " to zawsze coś znajdą. Do Ania rymuje się "SRANIA" do wszystkiego można coś znaleźć. Ja nie dałabym żadnego z tych imion, ale to normalne imiona jak każde inne, nie pytaj tu na kafe bo tu każde imię jest patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Tatiankę, wołamy Tatinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnie
Nie wiem, gdzie wy żyjecie i kim się otaczacie, w moim otoczeniu mówią po polsku i Mela z niczym mi się nie kojarzy. Nela kojarzy mi się z moim psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wszystko jasne? nam sie podoba to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne imiona autorko. Do każdego znajdzie się przezwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×