Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucykpony

Totalny brak porozumienia w sprawie imienia dla córki

Polecane posty

Gość gość
po jakiej "myśli"? przecież ona nie myśli, widać po wpisach w jakich kręgach się obraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwalcie się od Łucji!!!moja córcia ma tak na imię!!!nie szukałam na silę oryginalnego imienia,gdyż uważam,ze to zwykle imie,po prostu od zawsze mi się podobało,a szczególnie znaczenie imienia"światłość"bo pochodzi z łac.lux,co oznacza światło. Dla mnie moja Lusia jest światełkiem wyczekanym i cholera mnie bierze,że niby patologią jesteśmy! Może się komuś podobać lub nie,ale po co obrażać cala rodzinę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a córunia co, pępek świata? Mnie sie nie podoba i możesz mnie w swoim buncie co najwyżej pocałować w dup__ę, oczywiście jesli się na to zgodzę. Kojarzy mi się z łysa pałą i już (i to męska pałą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą na dole - znaczy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wołam na moją córcię Łuceńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez nie wszystkie z tych imion sie podobają (choc Łucja czy Emma wg mnie ladne) ale nie to jest tematem... Z ta patologia juz przesadzacie, oczywiście, ze Brajany czy Dżesiki sie tak kojarzą, ale Łucja to normalne imię, Tatiana rosyjskie ale w Polsce calkiem popularne, te imiona nie sa AZ tak na siłę oryginalne jak te spolszczone amerykańskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja najlepsze - piękne, bardzo kobiece imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki na podwórku mówią: ale melę puściłem Nie wiem jak u was ale u mnie Mela mowilo sie na wielki, zaglutany spluw sliny, albo na ,,spuzcizne" czlowieka plci meskiej. x Na jakim zadupiu? Nikt normalny tak nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę Melanię u w zyciu nie przyszłoby mi do głowy, że Mela to plwocina. Nie wiem w jakim kręgu się obracacie, ale współczuję. Autorko wszystkie Twoje propozycje. ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sie wychowywalam w normalnym miejscu, ale w szkole podstawowej czesto sie slyszalo, ,,o fuuu ale mela" .owszem nikt z dorosłych tak ne mówił, pewnie też zastanawiali sie co znaczy, ale dzieciaki wszystkie wiedziały. I takie które bawiły sie na podwórku i te które inne dzieciaki oglądały tylko zza firanki. Miszkam na północy kraju, moze na południu inaczej sie mówi. Tak jak ,,wyjde na dwór" u na, a w niektórych południowych regionach ,,wyjde na pole". I uwierz mi środowisko miałam i mam zupełnie normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
Mam wrażenie, że wiekszość z użytkowniczek kafe to musi być mega nieszczęśliwa, albo mieć jakąs strasznie podłą pracę i potrzebują się dowartościować poniżeniem innych. Dziewczyny, troche empatii i zwykłej ludzkiej życzliwości, bo jad was zaleje. Co by człowiek nie napisał, o co by nie zapytał, to zaraz się dowiaduje, że jest debilem, patologicznym degeneratem i ćwierć inteligentem, co wyżej sra, niż dupę ma. Zdawało mi się, że założyłam normalny temat. Bo pewnie w wielu zwiazkach pojawia się problem wyboru imion dla dzieci i różne spory na tym tle. Liczyłam na normalną rozmowę. Jednak absolutnie nic konstruktywnego z tego nie wynika. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co liczylaś? Konstruktywną rozmowę? Na tym forum? To mnie rozbawiłaś. Na tym forum coś takiego nieistnieje, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim twoje pytanie jest gupie :P CO to znaczy "jak przekonac meza"? Maz ma pytac kolegow jak ciebie przekonac do swoich propozycji? Moze odciac cie od kasy? Albo inaczej "przekonac" :D Szukajcie wspolnego rozwiazana. Jak dla mnie jestes po prostu glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna, Elżbieta, Magda, Kasia, Zofia, Marta... Jest dużo ładnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, Beata, Alina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa, Dorota, Hania. Mało normalnych polskich imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
Dla mnie nie jest głupie. Mam problem i szukam ciekawych pomysłów, jak go rozwiązać. To forum ciężarnych i młodych matek, wiec zapewne nie jedna to przechodziła. Odcięcie od kasy? Co to wogóle ma być. To bardzo smutne, że ktoś nie pracuje i może być postawiony w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Natalia i nikt nigdy w szkole nie wymyślił do mnie jakiejś brzydkiej rymowanki ani nie przekręcali mojego imienia. Można? Można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia końska warga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, Natalia, Małgosia, Asia, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"można? można" stosuje się jak coś SAMEMU osiągnie, zrobi czy podoła... imienia sobie nie wybrałaś, ani ludzi, którzy byli w szkole, więc żadna towja zasługa, że nikt cię nie przezywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka trafiła w sedno podsumowując wszystkie imiona w jednym z postów. Tutaj co by nie napisać to patologia i niziny społeczne. A one mądre maja dzieci z cudownymi imionami. Moja rada jest prosta musicie iść na kompromis nie ma innej drogi jedno ustąpi albo o będziesz ty albo mąż. U mnie dla syna to ja musiałam ustąpić. Mąż zawsze chciał Cezarego, ja wolałam Mikołaj, Filip, Tymoteusz, Kacper. No i co kto ustąpił? On miał jeden typ który forsował na milion sposobów musiałam ustąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
A ja myślę, że to właśnie jej zasługa. Ja ma 30 lat i jakoś się osobiście nie spotkałam, żeby kogoś przezywano ze względu na imię. MIałam w klasie kolege z wyjątkowo hardkorowym słowiańskim imieniem i nikt mu nigdy słowa złego nie powiedził, bo to był bardzo fajny chłopak. Jeżeli ktoś ma paskudny charakter, albo osobowość ofiary, to pewnie będą mu dokuczać, niezależnie czy się nazywa Piotr, Denis czy Szymon. Ja swoim rozumem (może małym i niedorozwiniętym) nie mogę pojąć, żeby imiona Łucja czy Melania mogłyby być powodem, aby kogoś szykanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna powiedziała tylko, że ma na imię Natalia, a nie, że była taka fajna, że jej nie przezywano, gdyby miała mało popularne imię, albo dziwaczne to wtedy tak - wtedy to by byla jej zasługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Określenie mela na flegme tez nie raz slyszalam. Jesli chodzi o Pania ktora sie unosi bo ktos krytykuje imię Łucja. Nie ma co tak przeżywać mi to imię tez sie nie podoba znam dwie Łucje. Obie dorosłe i okropne kobiety , maja paskudne charaktery i przez to dla mnie to imię jest wstrętne. Ja mialam trz problem z wyborem imienia dla dziecka. Mi i mężowi podobaly sie zupelnie inne. Szukalismy dotąd az udało sie znaleźć takie które podoba sie obojgu. Nie ma sensu nazywać dziecka imieniem ktore jedno z rodziców nie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz glupia babo, ze mezowi te twoje Lucki, Melki i Nelki sie nie podobaja. Sa obrzydliwe i tyle. Meza propozycje tez do bani. Gusta macie zjechane oboje :D Dajcie zwyczajne imie, jakas Ania czy Kasia bo przy waszym bezgusciu to naprawde zrobicie cyrk dzieciakowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
Dziękuję, za wszystkie pomocne rady. Dogadaliśmy się. Mąż daje swoje nazwisko :), sam wybiera 2. imie. Ja dodatkowo rezygnuję z zakupu nowego drogiego wózka. W zamian ja wybieram 1. imię. Będzie Melania. Dla mnie urocze i piękne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×