Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiti125

Toyota z napędem hybrydowym

Polecane posty

Gość kiti125

Witam Rozważam zakup Toyoty Auris w hybrydzie, słyszałam dużo pozytywnych opinii o hybrydach ale jakoś nie jestem do końca przekonana, czy rozświetli mi ktoś bardziej funkcjonowanie hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na babskim forum o auta pytasz i to tymbardziej o hybrydy? :o masz poczytaj sobie, ładnie wytłumaczone czym jest hybryda i jak działa :) http://odu.pl/116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mać
Jeżdżę od jakiegoś czasu priusem hybrydą i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unforced errors
moja wiedza o motoryzacji nie jest wielka. hybrydy do tej pory kojarzyły mi się z klubem w warszawie i z komunikacją miejską (ona jest gdzieniegdzie hybrydowa własnie). ale trafiłam ostatnio w necie przez przypadek oczywiscie na bardzo przyjazne opracowanie o hybrydach zrobione przez kobietę dla takich kobiet jak ja sam. Może którejś z Was to pomoże http://kobietapisze.pl/samochody-hybrydowe-zalety-i-wady/2014/05/07/ . zgooglowałam sobie potem te samochody z ciekawości i toyota yaris wygląda naprawdę fajnie. babskie auto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssjan
ja tez mysle o yaris w hybrydzie. jesli faktycznie tak malo pali to zaoszczedze mnostwo kasy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isteb
hybrydowy yaris mało pali a także jest bardzo cichym samochodem - mieszkańcy dużych miast na pewno to decenią ;) poza tym, fajnie ten samochód wygląda. bardzo ciekawie go odświeżyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: a co w tym dziwnego, że pyta na babskim forum o hybrydę?O.o Ja sama jestem zainteresowana, bo mam w planach zakupić verso i jestem ciekawa czy ktos ma tu cos do powiedzenia na ten temat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankaz
Musze przyznać że jeśli chociż o spalanie to wszystko się sprawdza z obietnicami producenta yariski, około 3l/100km w miescie. Ja akurat cenię też ciszę, rewelacja - nowa jakośc w jeździe samochdoem, życzę Wam zeby sie rozprzestrzeniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi289
a gdzie dostanę taką hybrydę toyoty? jestem blondynka wiec jestem zupelnie zielona w takim temacie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu13
Sprawdź ofertę od www.toyota-czajka.pl . Posiadają konkretną ofertę pojazdów hybrydowych, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie :) Możesz też przejrzeć pozostałe oferty, gdyż mają wiele pojazdów z klasycznymi silnikami, również używanych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×