Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trafiłam na straszną lokatorke w akademiku. Co zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Jw. Chyba w akademiku przydzielali kierunkami bo trafiłam dziewuche ( inaczej nie nazwe) z mojego roku. Dziewczyna najgorsza na roku jeśli chodzi o naukę. Chlanie, dawanie..... Zawsze zrzynałą od innych, teraz mieszkając razem ze mna bedzie chciała zebym jej tłumaczyła (może jeszcze darmowe korki i mam sie sama nie uczyc bo paniusi wytłumaczyć trzeba) i dawać uczyc sie z moich notatek. Nie zamierzam nikogo "wyciągać za uszy". Jak grzecznie odmówić jej pomocy ale dosadnie, żebym miała spokój z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Możesz jej buty czyścić. Tak to napisałaś jakbyś jej zazdrościła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze tego,że ledwo co ciągnie? A raczej ciągnie nie to co powinna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej powiedziec prosto z mostu i nie owijać. a tak w ogole to moze bylaby opcja zeby zmienic pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się ale kierownik ma swoją gatkę "dziewczyny zawsze się dogadają...." taaaaa. Płace za akademik sporą kasę (dopiero co zbudowany, że też ona musiałą się do niego wybrać :/ ) Też nie chce się bać, że potnie mi ciuchy czy coś (ona jest zdolna do wszystkiego). Albo chamskie teksty w stylu "pożycz mi bluzkę " a oddaje zniszczoną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie chyba nikt nie lubi. Na drugim roku pokój dostaje się z kim się chce. Z tobą nikt nie chciał i z nią nie chciał i powstała taka para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. nikt nie szedł na tak drogi akademik z moich znajomych 2. z racji ze to pierwszy rok nie przydzielają parami, akademik miał przeznaczenie dla obcokrajowców, my jesteśmy na doczepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×