Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

twardnienie brzucha i klucie w pochwie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie od kilku dnii czuje nieprzyjemne klucie w pochwie troche na bokach obok pempka .. i do tego twardnieje mi brzuch najgorsze jest to ze jak probuje usiasc to jakbym siadala na jakis kij .. tak mnie zarywa az promieniuje do tylka .. wizyte mam dopiero za 2 tyg .jestem w 16 tc mozecie cos doradzic co to moze byc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos cos odpisze doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że jesteś na końcówce, a to dopiero 16 tydzień. Lepiej idź do lekarza, on wie co trzeba zrobić w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezwzględnie do lekarza. Twardnienie to skurcze! Pewne są normalne w ciąży (tzw. skurcze braxtona hicksa), ale na to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ale czemu to tak mi sie robi :-( bylam 2 tyg temu na usg i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze boje sie troche lekarza ma dopiero za 2 tyg a ja chyba nue dam rady.. nue ukrywam ze dzis sie bardzo zdenerwowalam moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to pytanie odpowie Ci lekarz. Najlepiej jak najszybciej umów się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet nie trać czasu na pisanie na forum tylko od razu do lekarza!! To o czym piszesz wskazuje na skracającą się szyjkę macicy..a to jest bardzo niebezpieczne..w bardziej zaawansowanej ciąży grozi to przedwczesnym porodem a na tym etapie co ty jesteś poronieniem..z tym nie ma żartów! od razu na IP jedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie szybciek bo ma urlop niestety :-( a plamien nie mam tylko te klucia i twardnienia brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bylam tydz temu u lekarza swojego .i mowila ze wszystko w porzadku .. ze macica rozpulchniona no to noe wiem czy dobrze czy zle ..kurde pomysla ze jestem wariatka w tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na izbę przyjeć ..przy skracającej się szyjce nie zawsze występuje plamienie ..a kłócie w pochwie i twardniejący brzuch to główne tego objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie pojade to strace ziecko w ciagu tych 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem..ale ja bym nie czekala na kolejną wizytę tym bardziej że piszesz że kilka dni utrzymuje się to kłucie.. a wiem co pisze bo sama jestem w ciąży tyle że już w 7 mies. i mimo że z moją szyjką jest wszystko ok a to też twardniał mi brzuch doktorka przepisała mi od razu luteine tak zapobiegawczo zeby nic mi się z szyjką nie zaczeło dziać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z twardnieniem brzucha trafilam do szpitala i dawali mi proszki rozkurczowe ale ja miałam 27 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam.luteine biore od tygodnia i nospe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to ci nie pomaga?? dziwne...ja odkąd biorę luteine i do tego magnez 2x2 brzuch mam mięciutki jak podusia.. i zero twardniecia..a mówię ci zanim mi to przepisała to się ruszyć nie mogłam bo taki miałam brzuch twardy i napięty jak kamien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci powiedziała lekarka ze dlaczego tak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam fenoterol a i tak czasem sie zdarzylo z dwa razy twardy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dwa razy ? To ja mam od kilku dni co chwile twardy jak bania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Ci zależy na ciąży albo nie. Co z tego że wyjdziesz na wariatkę?! Chodzi o życie dziecka! Ja bym pojechała na pogotowie, powiedziała o twardnieniach, ewentualnie skłamała że bardzo bolał brzuch, przynajmniej sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam czym jechac i tu w tym problem rwentualnie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym etapie żadne twardnienie brzucha nie jest normalne, tak częste to już w ogóle. To że 2 tygodnie temu było ok nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty mieszkasz? Nie masz znajomego, rodziny, kogokolwiek kto by cię zawiózł do szpitala? Ile można mieć km do najbliższego? Dziewczyno to nie musi być nic najgorszego, ale skurcze w tym tygodniu ciąży nie są prawidłowe, może potrzebujesz leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kto mnie zawiezc .mieszkam 30 km od szpitala i pochodze z biednej rodziny nie mamy auta.. a sasiadow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma sąsiadów? Sama mieszkasz? Niech ktoś podejdzie do najbliższych sąsiadów i poprosi o pomoc dla ciężarnej. Sorry, nie wiem co ci doradzić, ja bym oszalała, jak czułam ruchów dłużej niż zwykle to pędziłam 70 km do swojego prowadzącego. Rozumiem, że nie masz kasy, a ojciec dziecka? No internet masz, to jak można nie zadbać o dziecko w takiej sytuacji? Dlaczego czekasz kilka dni? Nie chcę Cię straszyć, przyczyny mogą być różne, ale jak możesz tego nie sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* jak nie czułam ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wifi od sasiadow Nie maja inni sasiedzi auta a reszta co ma sa w pracy prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojade jutro z rana chyba ze mnie moze bedzie bolalo bardzo to zadzwonie po karetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ojciev dzicka mnie zostawil na samym poczatku ciazy i sie nie interesuje wiec nie dopytujcie bo mam ciezka sytuacje na ta chwile ..jasne ze sie boje i martwie o dziecko . Myslalam ze moze zaradzicie jakos .z tym zeb jednak nieusiala jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hemoroidy Ci się robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×