Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

twardnienie brzucha i klucie w pochwie

Polecane posty

Gość gość
taaaa, bo wasze ślubne ze zdradzającym mężem/ofiarą losu/znienawidzonym niepotrzebne skreślić ma większą wartość niż nieślubne autorki noszone z miłością. puknij sie w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to bo mnie jeszcze nie dopadly a ty skoro d**y nie myjesz to masz pewno czesto..sama jestes patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to rak może ci sie rozwinąć co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cytologie ostatniego stopnia i Cin 1 szyjki macicy :-( mam 21 lat .ale Nieważne wazne jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny temat...jesteś dopiero w 16tc, piszesz na początku że 2 tygodnie temu było ok, później wymieniasz tyle dolegliwości... Masz cukrzycę? Na ciążową za wcześnie. Więc to ciąża podwyższonego ryzyka.Tym bardziej powinnaś już być w szpitalu ze skurczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, ciąże zwiększają prawdopodobieństwo raka narządów rozrodczysz czy piersi. więc jeśli autorka jest obciążona to może istnieć taka obawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddzwonila do mnie kobietka .i powiedziała tak ze jak mi troszke przeszlo to mam sie polozyc spac na lewym boczku i z samego rana jechac .ze dobrzr jak wzielam luteine i nospe . Jakby bolalo bardziejbzadzwonic po karetkę jak nie mam czym dojechac ..a narazie mam byc spokojna .bo z nerowo pewnoe dostalam skurczy a i wypic meliske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko :/ Hemorojdy (...) "d**y nie myjesz". Dziewczyno co ty sobą prezentujesz, masz być matką, trochę kultury i co ma jedno do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyszedl mi 2 razy podwyzszona glukoza raz w 10 tc teraz odebralam wyniki i mam 220 wiec nie wiem ale pielęgniarka mowola jak odebralam wynik ze za duzo mam wizyte u swojej gin za 2 tyg .. dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno weź się za siebie, z tą swoją butą daleko nie zajdziesz. Nie zrobisz na nikim wrażenia takim prostym wyrażaniem się. Trzeba coś sobą prezentować. Daj temu dziecku jakąś szansę. Tylko szkoła i ciężka praca pomoże. Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj tu nawet nie potrafisz napisac poprawnie hemoridy wiecbo czym bede z toba rozmawiala .ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o d***e nie ja pisalam wiec Proszę mnie uczyc jak mam sie wyrazac . Bo szkole to ja mam skonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pod opieka diabetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka .ja juz koncze tu pisac widze ze sie nie da porozmawiac normalnie zycze spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pod opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 Co to hemoridy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pojedź z rana, nawet jak ci przejdzie. nie lekceważ tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zylaki o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u ciebie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrazila się ze nikt ja po główce nie poglaskal... Szkoda tylko maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka wszystko jest w porzadku . Pecherz mam przeziebiony i od tego mnie tak bolalo .. a nie obrazilam sie bo ja do takich osob nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nalezysz tez do takich, ktore o siebie dbają. Tylko pamiętaj ze nie dla siebie tylko zyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dbam o siebie ? Dbam bardziej niz nie jedna ciężarna .. ktora zaliczy 3 wizyty u lekarza przez ciaze i jest happy a pozniej sie dziwi ze chore dziecko urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezcie jej nie obrazajcie bo jak nie miala czym jechac to co miapa na isc 30 km na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac jak dbasz. Chore serce, nowotwór zagrażający, teraz pecherz. I nie pitol farmazonow bo nie znam kobiety ktora 3 razy byla u lekarza w trakcie ciąży. A na tym świecie to jeszcze jest cos takiego jak karetki pogotowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co moja wina ze nowotwor i ze serce chote niedomykalnosc zastawki mam wrodzona i nie dawala zadnych objawow klinicznych dopoki nie zaszlam w ciaze . A co do pecherza to nie wiem jak sie przeziebilam skoro soeze w domu ale co ja wam bede tlumaczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się tymi wpisami tutaj zawsze sa osoby które ci tak dowala ze aż przykro dbaj o siebie i maluszka wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiesz że od zapalenia pęcherza zanuedbanego może dojść do zakażenia wód plodowych i płodu? Moja znajoma w 6 stym miesiącu urodziła przez tomartwe dziecko bo lekarz na początku bagatelizował. Mój lekarz kontroluje co 2 tygodnie poziom leukocytów w moczu u mnie żeby mieć pewność że jest stabilnie bo też mam stany zapalne- jestem w 19 tc także nie ciesz się ze to tylko zapalenie pęcherza Bo badanie moczu powinnaś powtórzyć i dostać leki na to Bo to nie jestmmała sprawa jak się wielu wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×