Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

twardnienie brzucha i klucie w pochwie

Polecane posty

Gość gość
Hemoroidy ? Ja nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie sobie jaj z poważnej sprawy z tymi hemorojdami. A ty Autorko rób jak uważasz, pamiętaj tylko, że życie dziecka jest poniekąd w twoich rękach :( P.S. Podobno nie masz sąsiadów, to skąd WiFi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja pisalam ze mam sasiadow tylko auta nie maja ..a ci co maja to sa w pracy na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moi rodzice jakby mieli auto to i tak pewnie by powiedzoeli ze nie mam po co do lekarza jechac bo w ciazy sie tylko 3 razy powinno isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja? Nie wierzę w prawdziwość tego tematu, chciałam pomóc, ale życie i zdrowie dziecka (także nienarodzonego) to dla mnie nie powód do żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Cię oceniać, ale nie dość że dopuściłaś do wpadki nie będąc życiowo przygotowana do tej roli, to jeszcze lekcważysz taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopuścił am do wpadki ? W jakim sensie ? A to moja wina ze moj byly narzeczony okazal sie dupkiem i mnie zostawil? Bylam z nim 2 lata .i to nie sa zarty a yy muslisz ze nie dojechalabum fo szpiyala jakbym miala czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to nue sa zarty widze ze nawet nie mozna sie wam wygaac bo od razu niby prowokacja ..musicie kazdego oczerniac bo nie ma kasy i super auta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielam 2 luteiny i nospe i mi troche przeszlo i z rana pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń na pogotowie i zapytaj co powinnaś zrobic. Oni Ci odpowiedzą i doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dwa razy ale po silnych proszkach rozkurczowych ja je brałam od 27 tyg i balam sie ze urodzę zbyt wcześnie a ty na takim etapie ciąży możesz nawet dziecko stracić twardnienie brzucha na tym etapie to się sa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odwracaj kota ogonem. Piszesz że masz tak od kilku dni. Nikt cię tu nie poniżał że nie masz kasy, jesteś lekkomyśna i nieodpowiedzialna. Luteina to progesteron, na twardnienia nie pomoże. Ciekawe jak ty urodzisz skoro niemożliwe jest dla ciebie dojechanie do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nospe i magnez bierzesz? Chcesz tego dziecka w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy myślicie ze ja sie nie martwię o dziecko ? Ja przez 2 tyg na samym poczatku ciazy lezalam w szlitalu sama ..2 razy byla rodzina 2 razy narzeczony byly ..za 2 razem mnie zostawil ..przeszlam zalamanie nerwowe jak sie cos dzieje z dzieckiem najpierw szuka m pomocy tutaj pozniej lece do lekarza .. juz bylam od poczatku ciazy z 20 razy u lekarza wiec prosze mi nie gadac ze sie nie martwie ..czytam sobie czasem jak piszecie o wyprawce co kompletujecie itp . .i jest mi tak przykro ze ja nawet nie ogladam ubranek bo nie mam kasy a z checia cos bym kupila zeby tylko uradowac serce i patrzec maluskie ubranko i czekac na dziecko .. i mysle ze jestem takim dnem ze dalam sobie zrobic dziecko nie majac kasy pracy i ze nie nadaje sie do tego bo kazdy mi to na forum pisze .i nie potrafilam zalatwic dziecku przyzwoitego bytu tylko zostalam sama ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze chce biore nospe o magnezie mi lelarz nie wspominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do porodu mam czas moze tata kupi samochod .jak uzbiera . Koncze juz ten temat bo widze ze nikt mnie nie rozumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodzina ? Rodzice ojca dziecka ? Nikt nie może ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyle ile moga rodzice pomagaja bo u nich mieszkam jak wspomialam ojciec dziecka ma nas gdzies a jego rodzice tym bardziej bo to jego zycie i jego sprawa.jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa... 20 razy. Nie wiem z czym latałaś, skoro lekcważysz taki objaw jak skurcze w nawet nie połowie ciąży. No wiesz jakby nie było, to co piszesz o bycie dziecka to prawda, ale co po prostu czeka Cię ciężka praca. Narazie zadbaj o bezpieczeństwo dziecka. Jak już nie dzisiaj, to z samego rana, chociaż ja byłam bym na IP przy pierwszym twardnieniu. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi zupełnie o to ze nikt cie rozumie to chyba ty nie rozumiesz co my do ciebie piszemy radzimy ci żebyś jechala do szpitala ok nie masz czym to chociaż zadzwon na pogotowie telefon masz? Możesz stracić to dziecko przez te skurcz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zaraz wezme tel taty i zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym latalam tetaz to mnie wpienilas .tepa babo ja mieszkalam w miescie i lekarza mialam pod nosem mialam plamienia biegunki mam niedomykalnosc zastawki mitralnej prawej komory cisnienie mi spada . Na poczatku ciazy mialam . Zawroty glowy i co chwile mdlalam mam toxoplazme . I schudlam 11kg czy to nie byly powody do wizyt a dodam ci jeszcze ze bede musiala znow na badania isc bo mam wysoka glukoze w krwi wiec te ywoje taaaaa to troche nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? mi zawsze radziła dyspozytorka co robić, co prawda nie przy ciązy, ale przy podejrzeniu zawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz koncze ten glupi temat .. bo nie ma sensu zeby barfziej sie denerwowala ..dzwonilam do takiej pani poloznej ..ma odzwonic poznalam ja jak.mialam biopse szyjki macicy w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej tamte podjudzaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile wiesz co to biopsja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie poswiecam zycie dla tego dziecka a ty mi gadasz ze nic nie robie.. moze mi sie rozwinac rak ..bardziej przy ciazy a ktos mi tu mowi ze nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tępa babo"?Wszystko układa się w całość: patologia w czystej postaci. Nieślubne dziecko, brak środków do życia, nawet nie wiesz co to hemorojdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra........dziecko jest zdrowe na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem stres ci może teraz tylko zaszkodzić, więc olej je. przeciez w nerwach się napinają mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×