Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

u masażystki

Polecane posty

Gość gość

mam problem,zlecone masaże ,chodzę prywatnie i zawsze mam wzwód a ostatnio miałem wytrysk.Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzwód to częsty przypadek więc się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrysk? cóż tak sam z siebie może się zdarzyć przy dużym podnieceniu lub gdy masażystka pomasuje Ci również genitalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dotyka ale okolice owszem troche mi wstyd ,leże na brzuchu ale ona na 100% wiedział o wytrysku i nie przestała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamycycek
To nie problem. Mnie się zdarzyło u masażysty faceta. :/ Gdzieś przy krzyżu mi naciskał jakiś taki punkt i wytrysnąłem bez wzwodu. Przykra i dość niespodziewana dla mnie sprawa, ale cóż ... Tak bywa. Jesteśmy tylko ludźmi. Od tamtej pory nie chodzę wyposzczony do masażystów masażystek. Nie przejmuj się. Może po cichu miała nawet małą satysfakcję ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się czy tam wrócić chyb się spale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamycycek
Nie przesadzaj. A jak czułbyś się u faceta masażysty?? To normalne. I nie sądzę żebyś był pierwszym przypadkiem w jej karierze. Ale Cię rozumiem. Z wiekiem takie dylematy przechodzą same. A ile lat miała ta masażystka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jak facet może iść na masaż do faceta!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboki p*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masażystka ok 35 przeciętna ,nie brzydka ale też nie laska ;) , ja 42 nie mam problmów typu brak seksu bo mam go niemal codziennie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalinkaxxre
Ja często chodzę na relaksacyjne masaże do facetów. Zawsze robi mi się mokro a ostatnio nawet miałam orgazm. Wcale się tego nie wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i on widzial ze miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalinkaxxre
Tak widział, i to mnie właśnie najbardziej podnieciło. Miałam na sobie cienkie koronkowe stringi które mi przesiąkły na wylot. A ostatnio dał mi żebym założyła jednorazowe majteczki. Po masażu je zdjęłam i zobaczyłam, że są całe umazane moim śluzem. Założę się, że potem oglądał i wąchał. A ja zawsze po takiej sesji muszę sobie szybko zrobić dobrze w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zazdroszczę temu masażyście, uwielbiam takie mokre majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka, tak Ciebie czytając to chyba tez bede musiał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora10011
jestem masażystką więc mam do czynienia z tym na codzień,prawie każdy facet na pierwszym spotkaniu ma wytrysk, z reguły przepraszją że im jest głupio, zresztą sama nawet lubię obserwować ich narastające podniecenie, czasami znęcam się nad takim facetem obserwując jego męki z podniecenia, i widząc jak jego penis skacze na boki i wydziela mnóstwo sluzu, jak jest przystojny to daję też się Mu pieścić żebym też miała przyjemność, nie uwierzycie dziewczyny jakie potężne wytryski są podczas takiego masażu, wszystko zachlapane dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowy masaż
Malinko, masuję całe kobiece ciałko bez wyjątków, dokładnie, z pasją. Nie będziesz już sama kończyć w aucie. bliskociala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleonora- ale im zazdroszczę, też bym chciał mieć masaż z takim happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka sama kończysz w aucie?? To nie lepiej było dać do wylizania cipkę masażyście???? i ty byś miała przyjemność i on....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamycycek
Jakiś niemądry typ spytał, jaki facet chodzi na masaże do faceta. Odpowiedź jest prosta - facet z chorym kręgosłupem. Kobiety nie mają tyle siły żeby porozgniatać mięśnie i ustawić kręgi. :/ A na relaks oczywiście chodzę do jakiejś kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem masażystką i jestem już przyzwyczajona do takich sytuacji. Nas już to kompletnie nie rusza, nie pierwszy i nie ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleonora jaki masaż stosujesz najczęściej ? Bo mnie dobija jak słysze właśnie o takich "masażystkach" jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie podnieca was, gdy masowany przez was facet ma wzwód, a tym bardziej wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta-masażystka nie ma tyle siły żeby "rozgnieść" mięśnie? hahah śmiech na sali. Dobry/a masażysta/ka to taki, który jest dobry technicznie, nie chodzi o siłę. Kiedyś miałam pacjenta, na ok. 120kg.. 10 minut truł mi,że nic nie czuje, po 20 minutowym shiatsu nie wiedzial jak zejść z kozetki. Masaż nie ma boleć, niekiedy nie tzreba czuć,że jest się siłowo masowanym. Odpowiednia technika, ogromna wiedza masażysty sprawia,że ur*******ne są najbardziej bolesne cz. ciała i blokowany jest układ nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakbym była masażystką to bym nie wytrzymała gdybym zobaczyła męski wzwód...musiałabym mu pomasować penisa a może nawet i obciągnąć...zreszą gdybym była masowana przez faceta też bym nie wytrzymała...musiał by mi pomasować cipkę i ją wylizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
a jaki masaz takie cuda dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 39
do gość 22 : 39 czego tu szukasz ? nie wertuj stron kafe... idź do doktora po skierowanie na masaż NFZ, poczekasz w kolejce ze trzy miechy, może pół roku. 10 min. zabiegu wystarczy na rozmazanie talku lub parafiny na zlecony odcinek. ani tobie fujara nie stanie, ani masażystka nie podnieci się. po serii 10 zabiegów zamęczysz własnoręcznie swojego konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja masuję swoich pacjentów zawsze do końca, nie jest trudno wywołać podniecenie u nich, jestem b. zgrabna i masuję ich w samym fartuchu, wytryski maja bardzo silne, z reguły odwięczją mi sie, dotykając mnie i pieszcząc, mam paru fajnych ,-zadbanych-przystojnych, im kończę zawsze ustami, czasami ja się kładę i oni masują mnie, daję im także wejść w siebie, oczywiście w gumce, uwielbiam swoje zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianin83
Masażystą nie jestem. Ale kiedy masowałem dziewczyny a było ich trzy ogólne. To każda jedna wiła się pojękiwała. Nie dotykając okolic intymnych. Miałem to coś w sobie. Dawno już nie robiłem tego oraz uprawnienia sexu. Mam 35lat i chciałbym aby to wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×