Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porwali mi lemura

UFO pojmało mojego lemura

Polecane posty

Gość porwali mi lemura

Na spacerze, w biały dzień. To było niesamowite. Byłam w parku z moim lemurem na spacerze. Najpierw pojawiły się niebieskie światła, zbliżały się z dużą prędkością, taki wirujący krąg. W końcu zobaczyłam że jest to latający spodek, zatrzymał się centralnie nade mną, otworzył się taki niby właz, pojawiła się struga niebieskiego światła. Po chwili zobaczyłam jak mój lemur lewituje w stronę włazu. Potem pamiętam tylko oślepiające białe światło i jak otworzyłam oczy, to już nic, nikogo nie było. Została mi tylko smycz z obrożą w ręku. Co robić, jak teraz żyć???? Czy jest szansa że odzyskam pupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowo, to ja bym niestety się nie łudziła, że lemurek do ciebie wróci. Mnie porwali 2 lata temu męża. Do dziś go nie ma :( Wiem, co czujesz, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST JESZCZE SZANSA Uszyj futro (kostium) lemura i poproś znajomego aby cię wyprowadził, może też zostaniesz porwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki do kolejnej klasy już skompletowane? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe, ze juz go nie odzyskasz. Przykro mi, ale mam do oddania szynszyla. Slyszalam, ze ich ufo nie porywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi :( mi kiedyś ufo porwalo krowę doiłam ja spokojnie na lace a tu ni stąd ni zowąd przyjecieli rura wciągnęli i odlecieli pokazując mi faki i śmiejąc się okrutnie. Policja nie reagowala mowili ze tak musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wina tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porwali mi lemura
@elyh No co ty, ja już dawno szkołę skończyłam, mam doktorat i habilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz. 4 lata temu ufo porwało moją Lemurkę Kasię. Co prawda oddali po 3 miesiącach, ale musiała przejść prawdziwą traumę, bo od tego czasu slowem się nie odezwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×