Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Umawiam się na seks z żonatym ...

Polecane posty

Gość gość

ale taki niezobowiązujący, nie chcę rozbijać jego związku... poprostu t jest tylko seks. Potępiacie mnie za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jeszcze bym proponowała napisac krateczkę z informacja do żonki i włożyć do kieszeni tegoż delikwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie lubisz miec w ustach jego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaa28
Tak, potępiamy, bynajmniej ja potępiam. Nie możesz znaleźć sobie wolnego faceta, tylko bierzesz się za żonatych? I co z tego, że tylko seks? Myślisz, że jego żonę mniej by bolało, jakby się dowiedziała, że to tylko seks? Postaw się w jej sytuacji, nie masz w sobie empatii? Ile Ty masz lat 15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze lubi, kobiety potrzebują seksu bardziej niż faceci, facet bez seksu jest agresywny, kobieta dostaje chorób psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym rozbijasz jego związek bo zdrada i tak się wyda. Żony zawsze wiedzą, niektóre tylko udają, że nie, z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego cie boli ze maz może pukac kogoś? Zazdrosna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaci się strasznie puszczaja, wystarczy wypiać tyłek a juz zapomina o zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty to ma zajechany licznik, wole pięknych młodych strzelców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potępiam cię, nic mnie to nie obchodzi z kim sypiasz ale myslę o takich jak ty że są zwykłymi ku/\rwami. Chcialabym żeby kiedys ciebie z kolei mąż zdradzal, tego ci zyczę. Może wtedy zmądrzejesz choc wątpie, bo ty nie masz mozgu, ty masz zamiast mozgu go\wno przemieszane ze spe\rmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej -Nie potepiam cie ale jestes zwykla k***a hahahah. Wiesz co twoja moralność mohera przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tak boicie, podupczy i będzie szczęśliwy a wy święty spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mąż rozbija związek nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie potrafi dochować wierności, k***s go swedzi. Co ona jest winna, ze młoda i ładna? To zbrodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zona o tym nie wie jak to sie mówi czego czy nie widzą teg sercu nie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne co oczy nie widza... Moze ta żonka domyśla sie. A to jest gorsze, zycie w niepewności z takim człowiekiem. Zdradza czy nie zdradza? O to jest pytanko. A potem powie, ze materacem nie była i za reke go nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo spotykacie sie? Wciagniesz sie w to, następnie bedziesz wylewać żale na kafe, dlaczego tak cierpisz przez niego? Daj sobie na wstrzymanie i poszukaj wolnego, chętnego na sex bez zobowiązań. Friend with benefit:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona chce pewnie uszczęśliwić jakiego biedaka któremu zona d**y nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam na seks rozwódki, choć chętne są mężatki, ale nie moge robić świństwa innemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ,ale jakoś się w to zaangażowałam emocjnalnie :( pewnie zaraz mi powiecie ,że jestem idiotką itd..mam nadzieję ,że z czasem on d mnie też coś poczuje tylko jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zj***las sprawę, nie możesz się zakochać w tym smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że się dowie. Znaczy się żona. O ile juz nie wie. Mnie akurat osobiście to nie boli, bo mój nie puka innej. Nie wiem, jak można tego nie zauważyć, że mąż ma kochankę... A i to nieprawda, że winny zawsze facet. Niektóre same się proszą. Wiem co mówię. Do męża mojej przyjaciółki przyczepiła się taka małolata, na stażu była w firmie, gdzie pracował. A jakie maile do niego wysyłała... Przyjaciółka przypadkiem znalazła, bo się nie wylogował z poczty, a mają wspólnego kompa. Na szczęście on nic takiego nie pisał do niej, dlatego mu sie upiekło. Odbyłyśmy z nią małą pogadankę i dziewczyna się przeniosła do innego działu :) Niektóre mają taką mentalność k***wki i nic na to nie poradzisz. Z takimi trzeba ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zajmij sie nim konkretnie i zrob żonie przysługę. Oj nawet nie wiesz jaka byłaby szczęśliwa. Mam taki problem, zeby pozbyć sie wrzoda i zdradzacza ale on trzyma sie rekami i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że jak żonaty sam łazi za inną, kwiatki kupuje, kolacyjki, wyznania d**erelki i ona ulegnie to wyłącznie jego wina, ale jak już taka baba sobie najpierw upatrzy i później tyłkiem kręci koło niego, ochy i achy i on sie skusi, to wina obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p********e, bo jakby mi jakaś k***a dupa kręciła przed nosem to bym ja kopnął w srake. Jak facet nie chce to nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny jest ten świat... ja sobie nie wyobrażam, jak można z kimś uprawiać seks nie kochając go, jak można żyć z żoną, a później iść do łóżka z inną i wrócić do tejże żony i dalej z nią żyć jak gdyby nigdy nic i wreszcie jak można być kochanką żonatego, sypiać z nim wiedząc, że on rano idzie do żony i z nią dzieli życie...dla mnie to jest chore, a może to ja nie jestem normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz regularny sex? Niektóre kobiety nie maja i szukają kogoś żeby je piescil, przytulal i p******il porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie żadna Ci dobrze nie zakręciła. Zresztą każdy jest inny. Co nie zmienia faktu, że taka d***** kręcąc sie wokół zonatego jest współwinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech szukają, ale wśród wolnych! Nikomu krzywdy wtedy nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, potępiamy cię za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×