Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skacowanaaaaaa

umieram na kaca w pracy

Polecane posty

Gość skacowanaaaaaa

wczoraj była impreza firmowa, wszyscy się schlali i teraz każdy zdycha. nie wiem, chyba tutaj umrę. boli mnie okropnie głowa i zbiera mi się na wymioty. czy ktoś ma jakies sposoby na kaca sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
kawę własnie pije, mam jogurt naturalny i przmierzam się do niego tylko wiem że jak go rusze to na 100% zwymoituje, ale przynajmaniej by mi ulżyło. setka odpada bo jestem autem, sen również bo przede mną 7 godzin pracy jeszcze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
piliśmy kulturalnie od 17 do 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes sam więc spokój zachować możesz. Dużo Wody. zero kawy, bo ona sprzyspiesza metabnolizm. Do tego aspiryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
nie pociesza mnie to ze każdy zdycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shystyse
Soda oczyszczona z woda zlikwiduje mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero kawy bo wypłukuje minerały a są potrzebne do regeneracji ciała po piciu,sok warzywny świeży najlepszy na kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz owoce i pij soki. ja tak robie i pomaga. a swoja droga to wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
ja chyba machnę ten jogurcik i co będzie to będzie, najwyżej wypluję żołądek ;) właśnie przyjechał kolega i sobie uroczo zdychamy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę więcej piła kawy na kaca :D albo mi ona pomagała albo sobie wmawiałam.. ogólnie jest tak że do 16stej kac trzyma.. po 16stej puszcza :D sok pomidorowy może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic skutecznego na kaca, co pomoze kazdemu. ale Ty jestes w komfortoej sytuacji bo cala firma jest w podobnym stanie - wiec nie jestes osamotniona pomagaja: jajecznica, prosze p.bolowy, kefir, maslanka, klin, glukoza (tabletki do nabycia w atpece). sok z kiszonej kapusty (w spozywczym w butelkach, zwykle stoi obok sokow jednodniowych), duuuzo wody, kawa z miodem (tego nie probowalam, ale wiele osob zachwala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
po 16 to kończe prace i pójde spac, teraz ma mnie puścić ;) jem banana, jeśli mam jeść owoce to od czegoś trzeba zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacowanaaaaaa
chyba będę żyła ;) banana dałam radę zjeść pół. nic innego nie jadłam dziś bo nie jestem w stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może.. jakoś mi się niedobrze zrobiła od czytania tego tematu.. ja biorę tabletki 2KC i nie pamiętam już co to kac.. a ja bardzo ale to bardzo umierałam.. cały dzień potrafiłam wymiotować.. mam bardzo słaby organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza profilaktyka. Ale na to na późno. Napij sie rosołu Knorr jeśli masz, powinien pomóc. No i jedz owoce są łatwo strawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
współczuję tego kaca :( mnie akurat nic na kaca nie pomaga, jeżeli już mam, to muszę go ścierpieć. z tego co słyszałam i co tutaj tez piszecie, najlepiej działa woda z sodą, robił tak pewien pijak, który co rano musiał iść do pracy. Pił to często, słyszałam z opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
biedronka, to tak jak ja. profilaktycznie przed snem zażywam prochy, jem kanapki i piję gorącą herbatę z cytryną i wtedy rano nie wiem, co to kac. a jeżeli tego nie zrobię, to oj, biedna jestem, biedna :(:( rzygam cały dzień, chodzę jak niemrawa, albo leżę. Dobrze, że rzadko piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
KAWA z cytryna postawi cie na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo rzadko.. ale jak już to z tymi tabletkami.. nie wiem czy one działają na podświadomość czy rzeczywiście mają jakiś wpływ na to że rano nie ma kaca.. ja należę do osób które nawet nie dały by rady wstać z łóżka po piciu a co dopiero iść do pracy.. a po tych tabletkach wstaję rano, jem śniadanie.. jedną zawsze przed piciem, jedną w trakcie i jedną przed samym snem plus dużo wody. super są te tebsy :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
raz w życiu poszłam na kacu do pracy, ale wytrzymałam tylko do 11, bo cały czas na wymioty mnie brało i zdychałam, dobrze, że sama siedziałam w pokoju, ściemniłam coś i poszłam do domu. nigdy więcej na tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
kurcze, ale mi przypomnieliście :o wracałam z imprezy np. koło 4 rano, a wieczorem jeszcze rzygałam na kacu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka_bez_ogonka_ ja też łykam te tabletki przed, w trakcie i po :p i też nie wiem juz co to kac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×