Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skacowanaaaaaa

umieram na kaca w pracy

Polecane posty

szkoda że są osoby, kt mają odwagę używać takich słów na forach... co do "uniknięcia" kaca to ja też jestem zwolenniczką 2kc, jakoś zawsze pomaga:) a picie mikstur typu kawa z cytryną jest dla mnie szaleństwem, po czymś takim mój stan chyba by się tylko pogorszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju kawa z cytryną... nie słyszałam żeby komuś z moich znajomych pomogło picie takich dziwności (podobnie jak woda z ogórków kiszonych czy kiszonej kapusty). Myślę że warto pić więcej wody:) uzupełniać płyny, a najlepiej przespać kaca:) w pracy to niemożliwe, dlatego może warto wypróbować następnym razem 2kc, słyszałam że działa o ile stosuje się według zaleceń na ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee, na samą myśl o tym, że miałabym pić wode z ogórków kiszonych czy kiszonej kapusty to mi sie niedobrze robi ;/ hehe, ja nigdy nie dałam rady przespać kaca, ból glowy mi nie dawał.:( a co do tego przyjmowania dużo płynów tooo.... też nigdy tego nie praktykuję, mam słaby pęcherz :p a 2kc jest naprawdę dobry i on mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a co to 2kc? kieydś obiło mi sie o uszy takie cos, ale nigdy nie mialam okazji tego wybróbować na sobie. jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mogłaś nie słyszeć? niemożliwe...2kc to suplement diety, który pomaga w "walce" ze skutkami picia:) Zmniejsza skutki nadużycia alkoholu. Ochrania organizm przed szkodliwym działaniem toksycznych produktów przemiany alkoholu. Zwiększa wytrzymałość organizmu i poprawia koncentrację. Uzupełnia witaminy z grupy B i C, aminokwasy i kwasy organiczne. W czasie picia łykasz 2-3 tabletki, albo pijesz 2kc drink, co kto woli:) ogólnie zasada z opakowania jest taka że 1 tabletka na 50g czystego alko, a do do drinka to 1 puszka na 100... jakoś tak:) ja zawsze bioę ok 3 tabletek i wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja też biorę 3 tabletki podczas picia, ewentualnie jeszcze jedną rano:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na spotkaniu z koleżankami, winko te sprawy:) i wzięłam 2 tabletki i kurcze rano normalnie, bez bólu głowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo aż naszła mnie ochota na winko :p ale dzisiaj też pewnie coś zorganizuję sobie z koleżankami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii tam, głowa mnie nie boli :p wkońcu wzięłam ze 2 tabletki 2kc podczas picia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki, ja wczoraj popłynęłam i nie miałam ze sobą 2kc:( oj rano było ciężko...a miałam zawsze pamiętać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętałam i nie miałam tego problemu:) najlepiej noś 2kc zawsze przy sobie... ja noszę tabletki zawsze w torebce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki przeciw niestrawnosc firmy labofarm sa dobre na kaca i zgage bo przyspieszaja odtrucie organizmu z toksyn zamiast cały dzien sie meczyc to bendziecie z parę godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam zawsze kaca niemalże cały dzień, zazwyczaj po południu dochodzę do siebie.... wypróbuję chyba 2KC a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbuj, ja już nie raz brałam i zawsze było ok, a nic innego mi nie pomagało jak właśnie 2kc extreme szczególnie dobre jest... Wczoraj cały dzień się tak słabo czułam, a dziś rano myślałam że nie wstanę...To był ostatni raz kiedy piłam bez 2kc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al to nawet gdy zapominasz wziąć 2kc w trakcie picia i na nastpępny dzień odczuwasz kaca wtedy bierz też ze dwie-trzy tabletki 2kc i popij dużą ilością wody, pomoże Ci to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to już sama nie wiem, ale myślę, że powinno trochę to załagodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak najlepiej brać w czasie picia:) 2kc ma wtedy najlepsze działanie....próbowałam też tego alka coś tam ale na mnie nic nie podziałało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też na kacu brałam tylko to alka ale on tylko uśmierzał mój ból głowy... teraz od nie dawna przekonałam się, że biorąc 2kc w trakcie picia unikam kaca:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuuuuu
bo jest skuteczne to 2kc...kac tabletki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdasek
Stary dobry alkaprim zawsze na mnie skutkuje. Na następny dzień po piciu wypijam jedną do dwóch tabletek alkaprimu i o kacu mogę zapomnieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mis ei ze to alka tylko zwalcza bol głowy , a natomiast 2kc robi tak, że kac się nie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuusss
mi alka zwalcza ale juz boli występujący, lepiej brać kc bo wtedy wcale głowa nie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze nie zawsze mam to alka w domu, zęby robić to sobie gdy mam kaca.Dlatego staram się nosić zawsze 2kc ze sobą, gdyby wyskoczyło jakieś niezapowiedziane picie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
mi pomaga krotki spacer i kilka lykow czegos gazowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×