Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwadratowa45

Uwaga na Dermaheal

Polecane posty

Gość kwadratowa45

Uważajcie na preparat Dermaheal ja po nim tak koszmarnie spuchłam miałam zaczerwienioną całą buzię i nabrzmiałą kilka dni , musiałam wziąć zwolnienie z pracy bo nie mogłam wyjść z domu i bałam się komus pokazać. To jakiś koszmar potem się dowiedziałam ,ze to made in Korea.Dlatego jak macie zamiar robić tym produktem to uwazajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafoniaa
No własnie,czy to nie te koreańskie świetne produkty ??? Ja nie robiłam nimi ,ale słyszałam ze kusza cena,a jakoś jest marna...Dziewczyny na forum pisały o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejtam
ja robię mezoterapię tymi preparatami od ponad 3 miesięcy i jestem zadowolona. fakt, ze buzia troche puchnie, ale to chyba dla tego, ze maja duzo kwasu hialuronowego, efekty są bardzo dobre. z tymi preparatami to jest tak jak ze wszystkim, jednemu będzie pasował a drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa45
ale czym dokładnie robisz.No ja mam porównanie miedzy dwoma preparatami i nie po kazdym tak puchnie buzia,oj uwiez mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejtam
ja robiłam na twarz dermaheal hsr i po tym byłam troche spuchnieta, ale efekt bardzo fajny i dodatkowo kupiłam sobie do robienia w domu takie maseczki z tej firmy - też są ok. mi te zabiegi pasują bardziej niż cytocare który robiłam wcześniej, po nim zero opuchnięć ale jak dla mnie mniejszy efekt. to chyba jest indywidualne, bo na forum o mezoterapii dziewczyny piszą, ze cytocare jest super a mi sie nie podobał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa45
cytocare sie Tobie nie podobał ? A czy efekty nie sa zblizone ,tylko róznica w cenie bo ten drugi jest tańszy przez to ze koreański??? To jest tak ze jak sobie zrobisz juz zabieg i jestes zadowolona to raczej wracasz do tego i nie myslisz o niczym innym.Ja juz bym z zadnym produktem nie eksperymentowałam,zwłaszcza po nagatywnym odczuciu po Dermaheal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankamezo
Ja jestem z dermaheal bardzo zadowolona i będe te zabiegi robiła dalej - zwłaszcza zabieg mezoterapii na przebarwienia. Cena dermaheal w gabinecie do którego chodzę jest dokładnie taka sama jak za cytocare 300zł/zabieg. a jesli chodzi o to, że to produkt koreański to poczytałam przed chwilką o tym na różnych stronach polskich i zagranicznych. - korea jest w tej chwili w światowej czołówce jeśli chodzi o kosmetyki i sprzęt tj lasery. - kosmetyki są produkowane z czystych, naturalnych składników, nawet La prairie do swoich kosmetyków używa w większości składników z koreii a to bardzo dobra firma. - Z koreańskich firm które są polecane wymienia się Cell Fusion, Skin Food, Missha i właśnie Dermaheal. z mezoterapi jeszcze z czystym sumieniem polecam zabieg pod oczy Ligt Eyes Ultra to chyba jakiejś włoskiej firmy miałam dopiero jeden zabieg ale efekt jest widoczny i nie ma opuchnieć. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o dermaheal
No własnie jednym pomaga,wygładza zmarszczki i generalnie jest poztywny,ale jak pisała załozycielka watku na nia podziałał fatalnie.Ale moim zdaniem i tak lekarz powinien przed zabiegiem poinformowac nas o tym jakie ewentualnei moga wystapić skutki uboczne.Ja tez chyba nie zaufałabym kosmetykom koreańskim.One nie kojarza mi sie jakoś super dobrze.Ciagle mam w glowie-ze to marne "podróbki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallinka
No ja dziewczyny akurat miałam robioną mezo róznym produktami po Dermaheal nie byłam jakoś strasznie opuchnięta ale efekt był niezauważalny a miałam serię 4 zabiegów i naprawdę nic. Wiec chyba tez raczej sie na niego nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_błach
Korea to po prostu tanie podróbki, to chyba jak z z samochodami, własnie chcę zrobić sobie mezo i szukam dobrych produktów, nigdy nie robiłam sobie tych zabiegów tylko botox, mój lekarz mi polecał że rewitaliują skórę nawilżają i wygląda dużo promienniej. Ale on mi polecał jakiś R-fine, princesse i sylage, wiecie czym się one różnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiina
maja ja robiłam tylko cytocare i nie zamierzam zmieniac na nic innego,twarz mi sie szybko zagoiło,zero śladu.A co do tematu tego watku,to ja wiem i słyszałam o tym dermaheal,ze moja znajoma mówiła mi ze ja tam w ogole masakrycznie coś piekło i wygladała jak ropuch.WIec coś w tym musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
"moja" lekarka podczas rozmowy na temat preparatów do mezoterapii powiedziała,że u nich nie stosuje się tych z Korei,zostają przy starych,dokładnie testowanych ,opisanych i sprawdzonych w działaniu (na innym topiku byłam sceptycznie nastawiona do Twoich radykalnych stwierdzeń,bo ogólnie nie lubię generalizowania,nie to że się wycofuję całkiem,ale zmieniłam nieco punkt widzenia-ta lekarka to chyba moje guru w kwestii dermatologii kosmetycznej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka1
To chociaz trafiłaś na uczciwą lekarke ,no i bardzo dobrze.Ale ja i tak zawsze prosze o pokazanie ulotki,wole sobie sama dla siebie poczytac o preparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrudeee
A moze ktoś napisac o ile ten zabieg jest tańszy ze mimo tego ze jest made in korea dziewczyny decyuja sobie na wstrzykiwanie niewiadomo czego ? chyba tylko cena musi w takim wypadku ich zachecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
cena nie jest wcale niższa,na stronach gabinetów,które stosują ten preparat jest wspaniale opisany -skopiowałam część : Nowością, która zawitała do mezoterapii dzięki Dermaheal jest pojawienie się peptydów biomimetycznych, które zwiększają elastyczność skóry, gdyż pobudzają ja do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu. czytałam też o tej firmie,rozwijająca się,współpracująca z firmami kosmetycznymi itd. -no i czego się przyczepić? moja lekarka powiedziała,że same by zgłupiały od tych wszystkich nowości,więc stosują się do swoich własnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliiiinka
OMG to tez i sa jakies koreańskie i chińskie wypełniaczne ??? Nie wiedziałam,ale dobrze w pore o tym poczytac.Bede teraz prosiła lekarza o ulotke.Ja pierdziele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzsensu
jedna uwaga. tylko dwie firmy w Polsce maja zarejestrowane preparaty do mezoterapii igłowej jako leki (tak powinno byc bo to jest do wstrzykiwania), sa to preparaty przebadane, bezpieczne i dopuszczone do uzytku na terenie UE. I są to właśnie preparaty Dermaheal oraz Cytocare i inne z firmy laboratorium revitacare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwio_na
Nie mam pojecia o co w ogole chodzi z ta rejestracja,moze i jest to wazne,ale ja patrze na to zeby po zabiegu były konkretne efekty,a własnie po dermaheal była lipa...Dla mnie porazka i rowniez nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalamiśkoala
perfectha - mozna kupić ten wypełniacz na alibabie chinina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa678
do koalamiśkoala kupowałas ??? A w jakiej maja tam cenie ? Pewnie podrabiane i nie utrzymuje sie tyle co orygnalny produkt.Pewnie myslisz z tym co dermaheal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiem i poł
No prosze a jakis tydzień w jakims gabinecie chcieli mi to wcisnac...Dobrze jest potem przeczytac taki watek jak sie nie zrobiło takiego zabiegu.Wydajez kase a potem załujesz i nic z tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolonia34
A co to za zabieg ? Jak wypłeniacz to zapamietam ta nazwe zeby lekarzowi powiedziec ze tego nie chce jak to takie jest według was niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.i.k.
chyba najgorszy jaki mozna zrobic.no chyba ze chcesz zepsuć sobie cere i jeszcze bardziej uwidocznić zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrr23
A jaki jest skład tego czegos ? I ile kosztuje zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwadratowa jeśli jesteś troszkę wiedząca i myślca pomijając twoj wiek 45 chyba bo tak wynika z nicku to sobie sprawdz czym są peptydy ...wszyscy jednym głosem piszą REWOLUCJA W MEZOTERAPII ponieważ nawet profesor Arct ale ty chyba nie wiesz kto to jest ..mowi ze działa tylko toksyna(pewnie tez nie wiesz co to jest) retinol ( tez nie wiesz) i peptydy (tez nie wiesz)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Firma Caregan produkująca produkt do mezoterapii Delmaheal jest światowym liderem i największym w produkcji peptydów biomimetycznych i jako jedyni posiadają na całe swoje mezo Certycikaty CE do injekcji a ty tak piszesz i Citocerach a oni nie mają CE do injecji więc pani Dr czy pan Dr podal ci to jako produkt kosmetyczny....fajnie co ???poczytaj zanim znowu napiszesz coś głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermaheal HSR jako jedyny na rynku polskim na największe stężenie kwasu hialuronowego 50mg na ampułkę inne np citocare 32 jest różnica? ..jest...poza tym jako jedyni mają peptydy i ponad 58 aktywnych składników..mało?...posiadają Certyfikaty CE do wstrzykiwania..a Citocare np nie ma...i inni..od firmy Caregen poczytajcie sobie nawet inne firmy kupują peptydy do swoich kosmetyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzsensu...no właśnie też czytałem i w Polsce jako jedyni na całą gamę produktów do mezo mają tylko Dermaheal!! Cytocare mają tylko na dwa produkty ale już na mezo głowy cellulit nie ma, więć uważajcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Prawilny
masz 100% racji. a cała ta nagonka na dermaheal to zasługa firmy która jest dystrybutorem konkurencyjnych preparatów, czyli cytocare, revitacare itp. łatwo to zauwazyc bo na wszystkich mozliwych wątkach ta firma promuje swoje preparaty - udając pacjentki :-) najwidoczniej wcale ich preparaty nie sa takie super skoro muszą sie reklamowac na forach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajjjjna34
Oj widze ze wojna ;))) Teraz broni sie Dermaheal.Ale wiecei co,ja jestem obok tego,ale jednak jak ktoś napisał ze deraheal to wielkie nic to jednak robiac mezoterapie zapytałam moją Panią doktor tak zupełnie z ciekawości i rzeczywiscie ze ma wielu przchylnych opinii.Wiec chyba teraz broni się firma która go wypuszcza na rynek-tak to sie mówi ??? jakby było takie dobre to nikt by się moim zdaniem tutaj tak głupio nie tlumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×