Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwadratowa45

Uwaga na Dermaheal

Polecane posty

Gość hihihihiiiiiiiiiiiiii
a dobrze wam tak upiekszac sie chca babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankkka
No niestety tak to bywa,ale w sumie jak jest forum i ktos przed czymś ostrzega to chyba dobrze,bo przynajmniej mozna czegoś sie ustrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_bella_cella
Wiecie co dziewczyny,cos musi byc rzeczywiscie nie tak z tym produktem,skoro w sieci tyle sie o nim czyta,i to nie zawsze jakoś pochlebnie laski sie wypowiadaja. A swoją drogą dlaczego nigdzie oprócz Polski i Korei nie ma tego produktu? Pytałam znajomą w Stanach ona nie wie w ogole co to jest,a sama korzysta bardzo czesto z mezoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz niedokładne info, Dermaheal jest w USA (np.: http://dermahealproducts.com/) Sama robiłam mezo Dermahealem, i zanim zrobiłam poszukałam w necie i zapytałam dwóch lekarzy i wyszło świetnie! zaczerwienienie jest normalne, zaraz przecież schodzi, a efekt super, uzywam maseczek są tanie (taka cena jak innych maseczek ok 15 zł) i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemnaicze a fuuuu
Dystrybutorzy wciskają na forach niezlą scieme :O Od jakiegos czasu ''pojawiły'' sie super zajebiste Cytocery i Dermaheal'e etc. :O Tak dobre ,że trzeba robic reklame na forum bez rejestracji... na innym dawno byscie dostali bana za spam i nieopplaconą reklame. Nie ufam zwłaszcza osobom ,ktore dopiero zalozyly konto ( vide halucynek1 ) nie mają postów i tematów na koncie,ale zachwalają to ''coś'' Podobną chamską reklame na tym forum robi dr Zdzitowiecki , Adam Kruk, klikina Medical Hair, Kolasiński z Poznania , ''klinika?'' Elite z Warszawy , Wiatroszak - Wrocław oraz Artplastica Szczecin i kilka salonów kosmetycznych , enedermologia, badziewne fale radiowe i inny shit. Żenada 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem napaści na mnie, nie zachwalam, tylko mowie ze osoba przede mną napisała ze dermaheal jest tylko w Polsce, a ja znalazłam dowód na to że to nieprawda, i sama użyłam dermaheala i na mnie zadziałał ok. Mam takie samo prawo się wypowiedziec jak inni. Dziwią mnie te wszytskie walki o dermaheal, wiem ze ludzi maja płacone za rózne posty, nawet na allegro się ogłaszają, dlatego ja juz nie wierze w takie rzeczy jakie tu piszą ludzie, i sprawdziłam przed uzyciem dermaheal na stronach amerykanskich, i np na Amazon, gdzie osoby które to naprawde kupily dają swoje opinie, i tam są wszystkie opinie super, i tym sie kierowałam, a nie takimi postami jak mojego poprzednika, który oczernia jakies salony i lekarzy a sam pewnie jest z konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haulycnek
A Ty czasem nie wygladasz na taka która przy tak małej ilosci postów pisze w obraonie tego derama costam costam ?? Producent czy co??? Nie wiem co to jest,bo moja buzia jest niczym pupa niemowlaka,ale żenujace jest to bronienie sie...ja w to nie wierze i moze ktos wreszcie usunie i Ciebie i ten watek.Ludzie sie dowiedzieli ze to szajs i ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cithe
jesli ktos puchnie po mezo znaczy to tylko tyle ze komorki skory pracuja bo wywolany zostal celowy stan zapalny. aale widze ze laikow tu sporo wiec nie piszcie ze dermaheal powoduje opuchlizne i to jest efekt noepozadany bo smiac mi sie chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moją przedmówczynią! mezoterapia Dermaheal naprawdę działa, a co najważniejsze - stymuluje naszą skórę do działania i wytwarzania jej naturalnych składników, których z wiekiem ubywa. Moja lekarka mi to mówiła i powiedziała mi też, że pracuje na Dermaheal niemalże odkąd się pojawił w Polsce i nie miała żadnych działań niepożądanych oprócz lekkiej opuchlizny właśnie, która jest dowodem, że preparat działa. Ja jestem fanką Dermaheal HSR na twarz i Dermaheal LL na ciało - stosuję od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preparat medyczny
Temat stary, ale poniewaz sama interesuje sie tematem i planuje mezoterapie napisze o tym, czego dowiedzialam sie od kosmetyczki. Preparaty do mezoterapii, aby byly bezpieczne, musza byc preparatami medycznymi z certyfikatami. Pozostale to ryzyko, nikt nie weryfikuje ich skladu ani skutecznosci, dokladnie tak jak to jest w przypadku suplementow diety, ktore bardzo latwo zarejestrowac i wprowadzic do sprzedazy. Jezeli nie chcecie miec problemow to przed zabiegiem pytajcie i sprawdzajcie co zamierzacie podac sobie do organizmu. Tu nie ma zartow, to nie kremik ktory dziala powierzchniowo. Ktos zarobi a Wy mozecie sobie napytac biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
JA PRACUJE NA AMPUŁKACH DERMAHEAL HSR REGULARNIE OD 3 LAT I NIC ZŁEGO MOIM KLIENTOM SIĘ NIE WYDARZYŁO. Przedstawiciel firmy pytał mnie czy wystąpiły jakieś alergie. Myślę że mogła wyjść jakaś kiepska seria lub rzeczywiście konkurencja rzuca kłody pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, ze Dermaheal dziala slabiej niz np. Aqualyx? 3 lata temu przeszlam 3 zabiegi Aqualyxem na cellulit i efekt rewalycjny. W tym roku znow 3 zabiegi, ale Dermheal i prawie zero rezultatow. Dodam, ze zabiegi wykonywane byly u tej samej pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam na razie jeden zabieg Dermaheal SR na trądzik i w sumie efektu jako takiego nie widze poza tym ze skora jest jednolitego koloru i od tygodnia nie wyskoczyl ani jeden pryszcz !! zabieg niedlugo powtórzę bo widze ze chyba bedzie skuteczny,miał tez napiąć skóre ale ewnie na ten efekt bede musiała poczekac i po kilku zabiegach moze tak sie stanie, półki co jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego skladniki preparatu opisane jako calkiem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, ze temat stary, ale z ciekowosci wstukalam w google opinie o Dermaheal i tak tu trafilam. Sama stosowalam zeszlej zimy mezoterapie dermarollerem na dermokosmetykach firmy medic8 i bylam zadowolona, ale postanowialm ze w tym roku sporobuje mezoterapii nieco glebszej i na preparacie medycznym do ktorego jako klientaka nie mam dostepu. Jestem po dwoch zabiegach liftingujacych na twarz i szyje, przede mna jeszcze dwa, ale juz teraz moge powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona. Mam 44 lata, moja skora jest bardziej napieta, pory mniejsze, zmarszczki plytsze, jesli tak dalej pojdzie bedzie super. Nie mialam zadnej opuchlizny, jedyny skutek uboczny to zasinienia po igle. I nie zgodze sie z tym, ze botoksik jest najlepszy i dlugo trzyma efekt. Ktos, kto to napisal nieco wczesniej chyba nie wie jaka jest roznica miedzy botoksem a mezoterapia - botoks poraza miesnie, dzieki niemu mozna sprawic, ze nie bedziemy marszczyc czola i poglebiac np. lwiej zmarszczki i tyle. Mezoterapia sprawia, ze skora po takim koktajlu sama sie regeneruje i to troche trwa, ale za to nie ma tak, ze preparat przestaje dzialac i wracamy do stanu pierwotnego - przy botoksie niestety tak jest. Ja Dermaheal moge polecic, mam z nim dobre doswiadczenia, w planach mam ostrzykniecie brzucha, bo sporo stracilam na wadze i chcialabym go ujedrnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkrrraaa
Mialam mezoterapie preparatem dermaheal hsr spowodowal straszna opuchlizne na twarzy.. Juz 3 dzien ta reakcja sie utrzymuje preparat sie nie wchlania i pozostawil duze guzki pod skora. Nie wiem co zrobic.. Jak dlugo taka reakcja sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od2do 4dni moze się wchłaniać Dermaheal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigida21
Sprobowalam mezoterapii z Cytocare i Dermaheal. Po Cyto wygladalam jakbym miala spotkanie z bokserem, dramat moja wlasna lekarka mnie nie poznala gdy jej sie pokazalam- tani I poprostu nie dla mnie. Moja lekarka zaproponowala mi Dermaheal HSR i SR z BR, efekt super dluzsze wchlanianie, ciutke drozdze ale za to po 3 zabiegach zero zmarszczek, zdrowsza i jasniejsza skora. Wszyscy znajomi podziwiali efekty. Dla mnie Dermaheal jest poprostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog86
Pracuje od jakiegoś czasu zarówno na Cytocare jak i na Dermaheal.Gabinet mam już 6 lat. 1.Nie wiem czy Panie wiecie ale firma Caregen produkująca m.in. Dermaheal jest wiodącym na świecie dostawcą peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu na świecie także krytyka jakość produktu oryginalnego jest nieuzasadniona. W tym przypadku argument "beee bo koreańskie" nie jest dobry... (chyba, ze ktoś miał robione podróbka ale to już wina gabinetu) 2.Jeśli po zabiegu występuje obrzęk, zaczerwienienie, podwyższona ciepłota miejsca zabiegowego to zwykle dobrze i znaczy tylko tyle, ze peptydy pracują jak należy. Oczywiście wszystko musi być w granicach normy i jeśli trwa dłużej niż 24h to należy się pokazać specjaliście. Cytocera i Dermahealu się nie porównuje, bo składowo to dwa różne preparaty do różnych zadań i trzeba wiedzieć co,jak i komu podać żeby uzyskać ustalony cel zabiegowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiwazz
Witajcie :) Ja pracuję na firmie FL i Aliaxin i nie zamierzam zmieniać na nic tańszego. Wiedzcie jedną najważniejszą rzecz... to co pozwalacie sobie wstrzyknąć ma ogromne znaczenie dla Waszego życia i zdrowia. Uwierzcie mi, że nie warto narażać się na komplikacje wybierając coś tańszego. Szukajcie zawsze produktów certyfikowanych i musicie mieć zaufanie do osoby wykonującej. Nie zawsze to musi być lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×