Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szczero

UWAGA!!! Naturhause Pabianice !!!

Polecane posty

Gość Szczero

Witam wszystkie osoby już korzystające z pomocy Naturhause i te które się przymierzają do tego. Ja korzystałam z "pomocy" przez 5 tygodni i niestety miało być za 100zł na tydzień przez miesiąc a potem też 100zł ale co dwa tygodnie. I co? Po drugim tygodniu już miałam kupić suplementy na 150zł chociaż umawiałyśmy się wyraźnie inaczej. Przypomniałam jak się umawiałyśmy i z miną niezadowoloną i zdziwioną przystano na moje warunki. Kolejna wizyta i znowu próba sprzedaży za 140zł. Skręcało mnie ale znowu postawiłam na swoim....Po 4 wizytach pytam : to widzimy się za dwa tygodnie? No nie ja chcę panią widzieć co tydzień!!! Już wiedziałam że po za kasą nic ich nie obchodzi a już napewno DIETETYCZKĘ w Naturhause w Pabianicach. Na koniec znowu opcja suplementów za 120zł i to tak że właściwie nie mogłam się wykręcić kilka osób w poczekalni patrzyło na tą sytuację więc się nie odezwałam. Miarka się przebrała...i dzięki temu trafiłam do dietetyka który nic nie próbuje mi sprzedać. Chce mi pomóc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×