Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w gliwicach budują meczet na ogólnym temat usunęli

Polecane posty

Gość gość

w gliwicach budują meczet na ogólnym temat usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się powoli i unas ekspansja pastuchów.Ja bym im świnię podłożyła.Nie dokończyli by jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to jest ten temat założony, mało kto wie co jest budowane przy ul. Królewskiej Tamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska mało się interesują,jak czytają że będzie tam dom modlitewny, to do łba jednemu z drugom nie przyjdzie ze to meczet będzie i to jaki? Dwuminaretowy!!!!Jak zacznie z niego n*******lać i wzywać na modlitwę jakiś pastowany to dopiero zaczną płakać. Dla mochera dom modlitewny to kościół i cieszy się że ich przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, oszukują naród na każdym kroku. Te wybory to też parodia. Ten temat pewnie tak samo za chwilę usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym wam oni przeszkadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba ślepy człowieku jesteś, zobacz co dzieje się w sąsiednich krajach, gdzie ta hołota przejmuje miasta na własność, a od meczetu zaczęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gliwice przy ul.Królewskiej Tamy, na tablicy informacyjnej"Dom modlitewny", na stronie internetowej firmy budowlanej meczet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyra zgwałć mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopać łeb świni w miejscu budowy, (AL) lachony uznają to miejsce za nieczyste i projekt upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ludzie muszą dowiedzieć się o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to głupi naród,ciemny,potrafi tylko papę na pielgrzymkach i na wiecach drzeć.Mówiłam o tym mojej mamie co się dzieje na zachodzie Europy,że i u nas budują meczet,na co ona: a co mnie to obchodzi,ja pilnuję siebie i dalej od 6 rano zdrowaśki klepie. Właśnie dzięki takim moherom(bo tak ją można niestety nazwać) jest w Polsce źle.To nieważne co robią przedstawiciele KK,różnych ugrupowań politycznych,jak okradają społeczeństwo,ważne że ona się modli a klecha raz w miesiącu, w pierwszy piątek do niej przyjdzie a ta się spowiada z grzechy całego świata. Głupie seriale,familiady i msze w telewizji,to jest to co ją interesuje a na wybory nie pójdzie.Bo PO CO??? Rodziców się nie wybiera i kocham swoją mamę ale wkurza mnie jej zaściankowość i tępota Ona ma 77 lat ale jej to nie tłumaczy,mam podopiecznego który chodzi na wybory i interesuje się co dzieje się w polityce i nie tłumaczy się starością 86 lat,że jego to już nie dotyczy.On wie że on odejdzie, ale zostaną inni,młodzi i to dla nich głównie idzie na wybory.Jest dobrze zorientowany kto jest kim w polityce i nie głosuje na bandę oszołomów co podpiera się krzyżem i różańcem. Szacunek dla tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Frankiewicza to raczej synagogę budują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce nie ma islamu, meczetów, ponieważ PiS z PO (o rządach LPR nawet nie wspomnę) terroryzuje nasz kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ale będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska prawica to sama jakby mogła to by wprowadziła szariat w Polsce, nie trzeba do tego budować meczetów, w kościołach ten islam jest głoszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kilka lat temu to w Polsce kobiety nosiły chusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takiego meczetu nie można NIGDY zburzyć, ani nawet nic tam zbudować jak się rozpadnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A takiego meczetu nie można NIGDY zburzyć, ani nawet nic tam zbudować jak się rozpadnie pechowiec.gif I Ale to już nie oto chodzi że nic zbudować nie można,zobaczcie jak obecnie wygląda Bliski Wschód,jedna ruina.To co kiedyś było pobudowane ,leży w gruzach,to jak szarańcza rozpełznie się we wszystkich kierunkach i zniszczy wszystko co stanie naswojej drodze. Żaden postęp cywilizacji tego nie zatrzyma,ja siestem przerażona pglądając wiadomości z tamtych stron a teraz zaczeli zawłaszczać Europę,już mają żądania i wierzcie mi na tym się nie skończy.Oni nie chcą zyć w zgodzie z innymi narodami,ich celem jest mord i terror bo tak nakazuje ich religia.To nie religia pokoju to religia śmierci. Mam 52 lata i nie wiem ile życia jeszcze przede mną,ale boję się co będzie z moimi dziećmi,wnukami,następnymi pokoleniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL mamy 5 meczetów + 6 ze swinskimi odpadami w wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są te meczety?W-wa owszem,drugi się buduje a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś w górach, Gdansku- podpalony w tym roku i jeszcze gdzieś, nie chce mi się szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meczety w Polsce: * Meczet w Bohonikach * Meczet w Gdańsku * Meczet w Kruszynianach * Meczet w Poznaniu * Meczet w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Łodzi nie wybudowali, bo ludzie się wypowiedzieli, że nie chcą tej ciapatej hołoty u nas. Zrobili marsz, podpalili jakieś islamskie kukły i po problemie :) Myślę, że wbrew pozorom te nasze mohery + kibolska hołota może się w tej kwestii na coś przydać. Nie pozwolą na islamizację Polski. Piszę serio, nie ironizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źródło: Fotorzepa autor: Krzysztof Skłodowski + Zobacz więcej zdjęć Redakcja poleca: Islam na miarę naszych możliwości Trzeci warszawski meczet będzie gotowy na rozpoczynający się pod koniec czerwca ramadan. Budynek wznoszony na Ochocie przy rondzie Zesłańców Syberyjskich stawia Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Będzie to siedziba Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. W ośrodku znajdą się: sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska oraz przedszkole. Pod parterem dostępny będzie dwupoziomowy parking na 32 samochody. Budowa ruszyła w 2010 roku i miała zostać zakończona w 2012 roku. Prace jednak wielokrotnie przerywano m. in. przez protesty mieszkańców dzielnicy oraz bankructwo firmy Azbud, wykonawcy projektu. W Polsce istnieje kilka społeczności muzułmańskich. Jedną z nich, liczącą dziś ok. 3 tys. osób, tworzą Tatarzy, którzy zamieszkują Podlasie. W podlaskich Bohonikach oraz Kruszynianach Tatarzy posiadają meczety z XIX wieku. Poza tym w Polsce żyją od lat muzułmanie innych narodowości - egipskiej, marokańskiej, kazachskiej, czeczeńskiej, libijskiej, irackiej, azerskiej, saudyjskiej oraz irańskiej. W Warszawie, większość z nich zbiera się na modlitwy w meczecie przy ul. Wiertniczej. Jest to w rzeczywistości dawna willa, której dodano islamską fasadę oraz salę modlitewną; ma ona łącznie ok. 1000 mkw. Drugi, działający w Warszawie meczet, zlokalizowany jest przy ul. Bodycha w Ursusie i służy przede wszystkim wyznawcom pochodzenia tureckiego. Do świątyni przychodzą również Uzbecy, Indonezyjczycy, Czeczeni, chociaż przede wszystkim gromadzi się tam społeczność turecka. Zarówno Tatarzy, jak i muzułmanie z Wilanowa oraz Ursusa należą do sunnitów oraz są związani z Muzułmańskim Związkiem Religijnym w Polsce. Poza sunnitami w Polsce żyją szyici, drugi najliczniejszy odłam wyznawców islamu. Szyici do dziś uważają, - w przeciwieństwie do sunnitów - że po śmierci proroka władza nad muzułmanami należała się jego krewnym. Najpierw Alemu - kuzynowi i zięciowi Mahometa, a w dalszej kolejności potomkom Alego. O ile Ali i jego starszy syn - Hasan - dostąpili wreszcie władzy, o tyle dalsi dziedzice zostali od niej zupełnie odsunięci. Według sziytów tych prawowitych zwierzchników było dwunastu. Ostatni, Muhammad al-Mahdi, ma kiedyś powrócić na Ziemię wraz z Jezusem i dokończyć dzieło Zbawienia. Szyitów w Polsce zrzesza Stowarzyszenie Jedności Muzułmańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, rdzennych Tatarów w to g****o nie mieszajmy. Są zasymilowani i zaakceptowani ze społeczeństwem polskim na Podlasiu, nie rzucają się, żyją zgodnie z obowiązującymi normami społecznymi, dodam: polskimi normami. Mają swoje ZABYTKOWE meczety i posiadają olbrzymi wkład w podlasko-warmińską kulturę, nie od wczoraj, a od wieków. Co innego reszta tych NAPŁYWOWYCH ciapaków, którzy wymyślili sobie, że stworzą tutaj imperium muslimskiego systemu obyczajowo-religijnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma swojego zdania w tym temacie poza trzeba osobami? no tak, to nie topik o penisie i karmieniu piersią :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz? NIKOGO to nie interesi,dopóki mu do domu nie wlazą. Tacy jesteśmy,krótkowazroczni,nie widzimy nic prócz czubka własnego nosa.Ja jak ich widzę to mi się flaki przewracają.Zdjęcia prasowe, Syria i inne a mnie to już nie bierze,nie będę żałować bandy głupców.Wystarczy przejść się na World Press Photo ,co roku to samo.Obrzydliwe zdjecia z wojny,przemoc,mord i krew. Rzygać sięchce:( Rusza mnie krzywda zwierząt,te zawsze będą zabijane przez człowieka z musu albo dla zabawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×