Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w gliwicach budują meczet na ogólnym temat usunęli

Polecane posty

Gość gość
zas przychodnia powstanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won z tymi meczetami z polski!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćisza
A ja mieszkam na podlasiu i tutaj już od kilkuset lat stoją meczety i jakoś żyjemy ;P Ale wiem, że to całkiem inni ludzie, tutaj są tatarzy oni trochę inaczej podchodzą do swojej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku nie było tatarów, to wszystko przylatuje z Afryki. To ten sam sort,co w pozostałych krajach europejskich.Co gorsza"Polski" rząd chętnie przyjmuje uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto im da socjale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrońcy polskości się znaleźli. Nauczcie się polskie buraki najpierw pisać w ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz coś do mojego języka? Tolerancyjna multikulturowa wspólnoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że firma Nafto-Construct z Krakowa jest tam podwykonawcą na zrobienie instalacji, bo kolega tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmany wpierw dymaja matke, potem sasiada, potem osla a na koncu zone, wiec nie zencie sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie sprane mozgi,podstawowym zadaniem terr*orysty to wtopic sie w otoczenie i czekac na ROZ/*/KAZ potrafia sie tak kamuflowac przez 10-20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie plotka? ul. Królewskiej Tamy w Gliwicach jest dość długa. Gdzie dokładnie jest ta budowa meczetu? w jakiej lokalizacji? w pobliżu czego? pod jakim adresem? bo tam nic takiego nie można znaleźć...(???) tam jest tylko budowa DTŚ. Na stronie firmy Nafto-Construct w zakładce realizacje/Poland, Gliwice NIE figurują. Jeśli już mamy się zmobilizować to trzeba znać więcej konkretów. Więcej szczegółów pleeeeaaassseeee !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie plotka,niestety:( Nie jestem z Gliwic i nie umiem ci pomóc,sama bym tam poleciała żeby im świnię podłożyć Zobacz co się dzieje dziś w Niemczech,jak tam muslimy zaczęły swoje rządy wprowadzać a UK ? Tam są już specjalne osiedla gdzie Angole nie ważą się zapuszczać bo wiedzą co im grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje w Niemczech? A co ma piernik do wiatraka? Na biadolenie to ja nie ma czasu :P. Czas to pieniądz :) Tylko konkrety :) Aha, ktoś gdzieś kiedyś coś mówił - brzmi wiarygodnie, prawda?;) - że tą budowę prowadzić będzie firma hiszpańska FCC, ale to dopiero wersja nr 2, zaczekajmy na wersję nr 102 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę sobie obejrzeć najnowszy,dzisiejszy news z Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OrdinaryGirl dziś Co się dzieje w Niemczech? A co ma piernik do wiatraka? >>>>>>>>>>>> A ma,z biegiem czasu będzie u nas podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Frankiewicza to raczej synagogę budują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest ten Frankiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frankiewicz Zygmunt = Frank Mosze to tzw. preŻydent Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Prezydenta Frankiewicza czyli króla Gliwic Franka I (jakie to teraz modne imię) to chyba synagoga nie jest mu potrzebna bo jest widywany (tak mi doniesiono) w niedziele w Kościele Św. Bartłomieja przy ul Toszeckiej (ten mały kościółek) o godz. 20:00. Można przyjść i sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do meczetu w Gliwicach to znowu sprowadzamy się do narzekania. Polak narzekać potrafi (oj, potrafi). Ta dyskusja przypomina mi widok szerszenia który każdego lata wpada do mojej lampy by w końcu się w niej usmażyć więc jest to walka ...bezowocna. W jaki sposób chcecie zapobiec budowie (info nie sprawdzone) meczetu w Gliwicach? Opierając się na PLOTKACH? Nie mając dowodów? W całym necie istnieje tylko 1 zdjęcie które mogło być wykonane ...gdziekolwiek. Ludzie, nikt was nie potraktuje POWAŻNIE ! To już lepiej iść do Cinema City na jakiś thriller - może będzie bardziej wiarygodny. No ale szukajcie dowodów, szukajcie.......szukajcie aż.....znajdziecie ;) Można jeszcze skontaktować się z Davidem Duchovnym z Archiwum X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHARIA 4 POLAND
islam will dominate ! allachu akbar ! szykujcie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda. Byłam tam wczoraj i widziałam budowę. Ludzie twierdzą, że nic tam nie budują, ponieważ nie szukali dokładnie. Budowa jest nieco oddalona od ulicy Królewskiej Tamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaJagato ja
Rozwiązanie jest niezwykle proste, należy skrzyknąc kilkanaście co najmniej osób, kilka koniecznie z aparatami lub telefonami, co tam kto ma. Należy zakupić świński łeb, w razie braku, wieprzową wątróbkę. Udajemy się na miejsce budowy i rzucamy mięsem na teren prac. Filmujemy, robimy fotki wrzucamy na fb. Teren jest skażony i prace zostają przerwane, nikomu sie krzywda nie dzieje, sprawa zostaje załatwiona spokojnie. Swoja drogą kto wydał pozwolenie na tą budowę? Pewnie nasz kochany pan prezydent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Polacy nie agazuja sie aby pomoc tym uciekinierom?co za kraj ?Polska to naprawde syf a w niej ludzi bez mozgu.:p Maria Madalena Nardi Barbosa, Brazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angazuja-Maria Madalena Nardi Barbosa, Brazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze ze byduja - meczety sa ladniejsze wizulanie;-) no i dobrze ze katole maja konkurencje;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×