Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich krajach byliście i które miejsce jest najlepsze

Polecane posty

Gość gość

Ja byłam narazie w Pradze , Paryżu , Lloret de mar , Rzymie i Rimini i w Barcelonie ale w Barcerlonie tylko 1 dzień więc nie widziałam za wiele , a podobno to cudowne miejsce. Jak narazie najlepiej czułam się we Włoszech , to były zdecydowanie moje najlepsze wakacje , mam 18 lat Wymieńcie się swoimi spostrzeżeniami , jakie miejsca polecacie odwiedzić , itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moskwa! Cudowne zywe miasto. I na drugim miejscu Istambuł. Na trzecim Dublin, fajna atmosfera ale nie podobało mi sie budownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Italia , polecam Sardynie , magiczne miejsce , Sycylia tez ok ale mi tchu nie zaparlo, a tak poza tym to latalam po wyspach greckich hiszpanskich portugalskich , teraz musze zaczas oblatywac duze miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są te miejsca, które bedą odpowiadały Tobie, bo tutaj kazdy będzie pisał gdzie był i co jemu się podobało :) .A o jakim miejscu marzysz, żeby zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szczerze mówiąc zawsze marzyłam o tym żeby zwiedzić Stany - zobaczyć chociaż Nowy Jork , San Francisco , Miami , Los Angeles Teraz jestem zakochana we Włoszech i z chęcią bym tam znowu wróciła :) na początku wydawało mi się że Rimini to taka dziura , ale po kilku dniach naprawdę mi się spodobało , klimat mi bardzo przypasował , przyzwyczaiłam się już na plaży do przystojniaków którzy chodzą i próbują Ci wcisnąć bilety do klubów , do czarnoskórych sprzedających wszystko co się da , złotego ciepłego piasku , tej zróżnicowanej kultury , do tych nocy w klubach do rana , nowych znajomości , pysznych nowych smaków , lodziarni , plaży nocą :) Oczywiście Paryż też mnie zachwycił , ale niestety brakowało mi plaży i ludzi którzy chcą mówić po angielsku Lloret nie zrobiło na mnie zbyt dużego wrażenia , chyba na zbyt wiele od niego liczyłam i sie przeliczyłam Praga piękna , klimatyczna , ale tylko do pozwiedzania na kilka dni Noi Barcelona podobno cuudowna , szkoda ze ja bylam tylko 1 dzień i nie zdąrzyłam nawet pójść na plażę Mam nadzieję że wróce do Barcelony na trochę dłużej niż 1 dzień , , chciałabym też odwiedzić Londyn bo nigdy nie byłam a zastanawiam się nad studiowaniem tam ( ide teraz do klasy maturalnej ) noi Stany Zjednoczone ale to już bardzo droga podróż więc odkładam ją narazie na potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w amsterdamie, antwerpii, hadze, brukseli, bruggi, luksemburgu, londynie, canterburry, dover, paryżu, berlinie, pradze, wiedniu, atenach, delfach, tolo, rimini, rzymie, wenecji, nowym jorku, miami. mniejszych miejscowości nie wymieniam. najbardziej podobała mi sie holandia, luksemburg, wiedeń i delfy. ciężko powiedzieć, które najlepsze. wenecja za pierwszym razem tez mnie urzekła, za drugim już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej to ja bruggia zdecydowanie i canterberry (nie pamiętam dokładnie pisowni). mało turystyczne (jak na europę), piękne, średniowieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia , oslo , mam 20 lat . I pewnie tutaj pozostane na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×