Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viviana

Warto kupować taki biustonosz do karmienia?

Polecane posty

Trochę dziwnie to zdjęcie wygląda http://www.allegro.pl/item903292734_biustonosz_do_karmienia_bialy_95c.html No, ale za taką cenę... Tylko się zastanawiam, czy kupować miseczkę o rozmiar większą, a pod biustem mniejsze? Bo przez ciążę jakoś mi chyba żebra się poszerzyły i z 80 mam 90. Miseczka nadal C, ale wiadomo, że jak będzie pokarm, to urosną. Mogę prosić o poradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaam
nie kupuj większego,bo się rozciąga i będzie za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciąga? Jeszcze nigdy mi się miseczka nie rozciągnęła w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mialam specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaam
to jest bawełniany biustonosz,naciąga siesporo.Nie tyle miseczka,co pod biustem.Po kilku praniach jest luźny choć po kupieniu był idealny.Teraz bym kupiła taki żeby był ciasny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj takiego stanika, ojjj ja kiedys taki dostałam, nawet nie pamiętam co to było jakaś promocja w sklepie.. coś jak kupisz kilka produktów ciążowych to dają stanik;) fatalny, śmiałam sie z niego chyba z miesiąc, w życiu bym takiego nie założyła, kup porządny staniczek do karmienia, nie pożałujesz:) a takie lepsze wcale nie muszą byc dużo droższe, ja polecam alles mama II A, ten stanik jest super, ja miałam takie dwa, tu masz link:http://moda.allegro.pl/item912291108_biustonosz_do_karmienia_mama_ii_a_alles_85c.htmlbaaaaardzo gorąco polecam a tamten.. zapomnij o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaam
oooooo tak:) rzeczywiście niedużo droższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co Ci wysłałam ja miałam D a na codzień też nosiłam D(pod koniec ciąży rzecz jasna) materiał pięknie się dopasowuje, miseczka nie musiała byc większa nawet jak piersi były bardzo przepełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam wklleiłam zły link, można go znaleźc za 28 zł, poczekaj.. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz tanio, trzeba śledzic aukcje, na pewno trafisz na swój rozmiar w dobrej cenie, powiedzmy do 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka, niestety nie każdego stać na biustonosz za 80 zł, który posłuży tylko parę miesięcy. A w szpitalu po porodzie to właśnie każdy tylko patrzy, czy masz biustonosz z koronką czy bez :D Poza tym, jak się ma piersi duże, ciężkie i bolące od pokarmu, to akurat koronki chyba tylko uwierają.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych alles mama koronki są nieuwierające:) fakt, nie są to tanie staniki, ale wiedz jedno, stanik do karmienia się strasznie niszczy, bardziej niż taki normalny, często będzie w mleku, pierze się go konkretniej(wyzsza temperatura, czasem tez po kilku godzinach nadaje się do prania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten w którym jest większość bawełny odpada,bo bawełna rozciąga się i obwisa razem z cycem.Stanik do karmienia ma porządnie podtrzymywać piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviano, nie warto. Po pierwsze stanik do karmienia (i każdy inny) dyskwalifikuje posiadanie w składzie "materiału dobrze rozciągliwego" - rozciągliwe miseczki nie mają szansy podtrzymać piersi. Po drugie: jeśli masz pod biustem 90 cm (czy zmierzyłaś ciasno?) to na pewno nie możesz nosić biustonosza z obwodem 95, tylko 80 (w razie czego dodając przedłużkę, bo żebra po porodzie będą wracać do normy i obwód pod biustem będzie spadał). A miseczkę wyliczasz odejmując od Twojego obwodu w biuście obwód STANIKA, czyli to 80 (przypuścmy, że w biuście masz 112 cm: wtedy potrzebujesz biustonosza w rozmiarze 80G brytyjskim, polskim 80J. Żadnego 95C, to nie ma możliwości podtrzymać Ci piersi, a jak się ma "piersi duże, ciężkie i bolące od pokarmu" to podtrzymanie musi być naprawdę dobre!). Po trzecie: staniki bezfiszbinowe wcale nie są konieczne w trakcie karmienia. Można - i warto - nosić normalne, bo dają one o wiele lepsze podtrzymanie piersiom. A w dobrze dobranym rozmiarze fiszbina okala pierś i nie opiera się na jej tkance, więc nie ma ryzyka zatorów. Jeśli chcesz na 100% znaleźć poprawny rozmiar i dobrać dobry biustonosz do karmienia, to odwiedź koniecznie forum Lobby Biuściastych i wpisz się tam do wątku rozmiarowego, zaznaczając, że chodzi o "karmnik". I poczytaj to co tutaj podlinkowałam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3930440 i jeszcze: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,64532723,94174932,Biust_i_staniki_w_czasie_ciazy_karmienia_i_po.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Całkowicie zgadzam się z wpisem bestbra - od siebie dodam jeszcze, że na biustonoszu do karmnienia nie warto oszczędzać, bo to, co niby to oszczędzimy wydamy potem z nawiązką na kremy i inne cuda do ratowania obwisłych piersi. A osobiście polecam staniki do karmienia z Melissy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaalaMama
a ja dobrałam sobie coś z firmy Amazonka. zaznaczam, że nie jest to bielizna dla amazonek.:) też mam duży biust. mają trochę mało sklepów, gdzie można sobie przymierzyć ale przez internet też można zamawiać. www.e-amazonka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
sssulka, co to za SZMATA????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoras z was ma stanik z alles mama? jestem zainteresowana kupnem i chciala znac opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka555
tak, ja mam biustonosz Alles mama, dobrze sie sprawdza, po praniu nic sie z nim nie dzieje, polecam wszystkim mamom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka555
aha i kobietki najwazniejsze ! cena nie jest wysoka, mysle ze na kazda kieszen :) pozdrawiam i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za polecenia alles mama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto najlepiej jako pierwszy jakis bawelniany bez fiszbin a potm z fiszbina najlepiej z gai lub allesa w krakowie to dom handlowy WANDA na pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×