Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj wyszla na wolnosc kobieta ktora rzucila niemowlakiem o beton

Polecane posty

Powinni ja zamknac w psychiatryku a nie na wolnosc puszczac Teraz pewnie matki sie boja o dzieci ze znowu bedzie prubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze pierwszy silny facet jaki ja spotka powinien wsiąść i nią pie...nąć o chodnik ale od razu tak bh juz mnie wstala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest pewnie chora psychicznie. Takich ludzi po swiecie chodzi tysiace. Pilnujcie swoich bachorow i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nawet nie wiecie ilu psycholi chodzi po swiecie. Poobserwujcie czasami ludzi na ulicy, wiekszosc wydaje sie byc normalna a prawda jest taka, zeczesc z nich jedzie na psychotropach i maja tak tragiczne zycie, ze byscie sie zalamali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni pokazać jej zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziecko przezylo? A jesli chodzi o kobiete to uwazam,ze powinna sie leczyc bo zdrowa psychicznie to na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na stronie faktu jest jej zdjecie bez zakrywania oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisza ze przezylo ale wciaz jest pod opieka lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A winna jest nie ta chora baba tylko matka, ktora beztrosko zostawila dziciaka pod sklepem. Matka powinna odpowiadac za narazenie zycia i zdrowia dziecka. Dorosly, odpowiedzialny czlowiek musi zdawac sobie sprawe z zagrozen. Chociazby z tego, ze codziennie mijaja nas setki osob, ktore moga byc chore psychicznie, niezrownowazone. Dziecka nalezy pilnowac a za niedopilnowanie odpowiada rodzic czy opiekun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dol wpisu wyżej. Nie - winny jest zawsze ten, kto atakuje. To czasem jest ułamek sekundy, podleci do Ciebie taka wariatka i to są sekundy. Pewnie,jasne - mordercy i psychole niewinni, winna matka, bo powinna zaopatrzyć siebie i dziecko w kaftan bezpieczeństwa przed pojebami. Chora jest Twoja wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a co Ty gadasz, babsko które rzuciło niemowlakiem z całej siły o ziemie jest niewinne? To ciekawe na jakiej podstawie przesiedziała w kiciu sześć lat? Za niewinność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale za dzieci odpowiadaja rodzice. I nie mowie (puknij sie w leb) o sytaucji, kiedy ktos "podleci" :O Mowie o sytuacji kiedy matka beztrosko naraza dziecko na niebezpieczenstwo bo zostawia SAMO pod sklepem. Matka jest winna! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv "a co Ty gadasz, babsko które rzuciło niemowlakiem z całej siły o ziemie jest niewinne? To ciekawe na jakiej podstawie przesiedziała w kiciu sześć lat? Za niewinność?" :O O ludzie! Jest winna ataku. Matka jest winna niedopilnowania. Jak dziecko zlci z wysokiej drabinki bo matka gada z kolezanka to winna jest matka, nie producent drabinek :D Baba powinna w psychiatryku siedziec a nie 6 lat w wiezieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze zaatakowała akurat zostawione dziecko ale gdyby takiego nie znalazla myslisz, ze nie podeszlaby do matki z wózkiem? Jakim trzeba być czlowiekiem, zeby niemowle atakować, jakim trzeba być czlowiekiem,żeby wypuścić na wolność taka kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLARISA
Ja bym sukę zatłukła gołymi rekami jakbym była na miejscu matki tego niemowlaka-teraz już 6letniego chłopca!!! Nie rozumiem dlaczego nie zamykają takich ludzi w psychiatrykach do końca życia tylko wypuszczają?Że niby wyzdrowieje psychicznie w pierdlu?cudowne ozdrowienie? tak w ogóle to jestem za karą śmierci-tych co nie rokują poprawy-morderców,zabójców,gwałcicieli,pedofili,chorych psychicznie ludzi zagrażających innym,sadystów,matek zabijąjących własne dzieci-powiesiłabym publicznie aby społeczeństwo wiedziało,że takie zachowania są NIE DO PRZYJĘCIA!!!!nie rozumiem jaki interes ma w tym nasz rząd żeby trzymać takich pasożytów i karmić/opierać za nasze podatki,czy rząd nie wolałby przeznaczyć tych pieniążków na szpitale,domy opieki,domy dziecka,pomoc osobom w podeszłym wieku,żeby mogły spokojnie i godnie przeżyć jesień swojego życia?nie znam statystyk i kwot,ale domyślam się,że gdyby wytrzaskać w cholerę tych co wymieniłam wcześniej masa pieniędzy zostałaby zaoszczędzona a i społeczeństwo wiedziałoby,że jest się czego bać,że kara za odebranie komuś życia lub wyrządzenie krzywdy na całe życie jest surowa,nieodwracalna i niewybaczalna. do tej co napisała,żeby pilnować swoich bachorów-jak cię ktoś brutalnie zerżnie jak burą sukę i powybija kły-to życzę ci,abyś trafiła na człowieka,który ci powie bezdusznie ,że trzeba było pilnować swojej dupy-takie tępe kretynki jak ty też powinno się brać pod uwagę w procesie utylizacji "śmieciowych"jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam historii tej kobiety, nie będę jej w żaden sposób bronić, ponieważ gdyby ktoś zrobił tak z moim dzieckiem, to chyba bym ją zabiła własnymi rękami w szale złości. Prawda jest taka, jak ktoś słusznie zauważył, że matka powinna też dziecka dopilnować, macie rację, że to są ułamki sekundy, ale fakt faktem, że dziecka się na chodniku w wózku nie zostawia. Sama byłam świadkiem, jak matka zostawiła niemowlaka w wózku pod piekarnią, bo spał, była z 2 swoich dzieci w wieku 10-12 lat, które miały przypilnować malucha, ale dzieciaki zaczęły się bawić i popychać, w konsekwencji wózek z niemowlakiem wyjechał na środek ulicy, dobrze, że jakaś starsza Pani wybiegła na ulicę za tym wózkiem, bo z nad przeciwka jechał już jakiś samochód w którym siedziała jakaś kobieta, która czegoś w torebce szukała i nawet nie widziała co się dzieje na drodze. Wracając do tematu tej kobiety chorej psychicznie, ja myślę że może ona sama straciła swoje dziecko i nie mogła patrzeć na żadne inne, albo przeszła jakąś wielką traumę związaną z dziećmi. Nie zmienia to faktu, że powinna być zamknięta w psychiatryku, tym bardziej, że powiedziała wyraźnie, że będzie to robić dalej.. tragedia kto po ulicach chodzi, dlatego mamy, nigdy prze nigdy nie zostawiajcie dziecka samego! Jak nie da się wejść z wózkiem do sklepu to wybierzcie inny sklep, do którego się da. Ja nawet na sekundy nie zostawiam mojej córki samej, bez opieki. Zawsze wchodzę z wózkiem, albo biorę na rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wypowiedzi z 10:46 - co do kary śmierci dla tych wszystkich popaprańców zgadzam się w 100%. Bardzo popieram prawo hammurabiego, które mówi "oko za oko, ząb za ząb" ! Jeżeli ktoś kogoś pobije,zgwałci, zabije powinna go spotkać taka sama kara albo nawet gorsza. Kara ta powinna być przestrogą dla innych popaprańców ! Ale cóż nasz rząd jest tak nielogiczny, że czasami mam dość o tym myśleć. Kary dla przestępców są tak śmieszne, że żal.. i dokładnie jest tak jak mówisz, zrobią nam coś złego i jeszcze siedzą w kiciu za nasze pieniądze, maja ciepło, głodni nie są i jeszcze im rozrywki wymyślają. Tragedia! Kolejna rzecz- rząd nakłania nas do założenia rodzin, posiadania dzieci- ale tym rodziną już w ogóle nie pomaga. Chcą przykrócić możliwości aborcji, ale choremu dziecku też dają śmieszne grosze na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie calkowicie winna jest MATKA. Kto w dzisiejszych popapranych czasach zostawia takie male bezbronne dziecko same?! Ja mam nawet obawy jak dziecko wyjdzie na plac zabaw ktory widze z okna. A tutaj takie cos. Nigdy nie zrobilbym tak ale glownie ze wzgledu na obawe o porwanie, o jakis glupi kawal nastolatkow w stylu wrzucenie czegos do wozka. Matka dla mnie zachowala sie bezmyslnie. Nieodpowiedzialnie. Bez rozumu. Kiedy ja zostawiam kilkuletnie dziecko w aucie to robie to tylko wtedy jak widze przez szybe w sklepie to auto. Inaczej nic. Moze paranoja. Ale wole uwazac. Jak cos ma sie stac to sie stanie ale mozna minimalizowac skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to katoliczka, także mam wrażenie, że ci gorliwi katolicy to psychole, ten co rodzinę tj. żonę i 4 dzieci spalił też był wielkim katolikiem, mam sąsiadkę wielką katoliczkę a puszczała sie z księdzem, tylko, że jej tego kochasia wywieźli daleko do innej parafii a ona dalej lata do kościoła co niedziela, modli się codziennie i jaka to ona pobożna, o nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×