Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Weterynarz mnie oszukała czy mam jej to wytknąć?

Polecane posty

Gość gość

zapytałam ją czy takie coś można kupić a ona , że nie, że tylko w hurtowniach dla weterynarzy !! a potem spotkałam znajome na spacerze i powiedziały że widziały takie w pewnym sklepie, wpisałam w internet i dużo tego na allegro i w innych zoologicznych, co byście pomyśleli? jak można tak oszukiwać klienta? nie ufam jej teraz :/ naciągaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hurtowniach markowe oryginalne a na allegro i wogole w necie tanie podróbki z Bangladeszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o środek wczesnoporonny dla psów niezwykle skuteczny dla kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o bandaż dla psa po operacji :) nie śpię na kasie, ale dla mojego Psa zrobię wszystko, jednak nie dam się naciągać , są inni weterynarze w mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podróbka bandażu? czyli będzie bez kleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bandaże są wszędzie, myslalam że chodzi o jakies lekarstwa. Faktycznie cie naciagnela, ale teraz każdy patrzy żeby zarobic na kims, szczegolnie konowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie lekarstwa, zdaje sobie sprawę, ze lekarstw nie ma byle gdzie, nie kupowalabym podróbek, szkoda, myslalam,ze jest w miare uczciwa, za każdym razem podaje inna cene usług, dokoncze leczenie przeciętej łapy a potem zmieniam lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co ci chodzi? o taki fartuszek pooperacyjny? Babka mogła nawet nie wiedzieć, że to jest gdzieś dostępne w sklepie, bo to raczej nie jest chodliwy towar, a na allegro, to jest wszystko, ale ty się zastanów o co ci chodzi. Dlaczego masz taki problem, zeby kupic coś co kosztuje grosze od razu, we własciwym rozmiarze i załozyc zaraz po operacji zamiast latac po sklepach i niech pies sobie rozgryzie ranę, bo ty chcesz 2 zł zaoszczędzić.. Poza tym sklep ma marżę, na allegro też jest marża plus koszty wysylki, lekarz ma marżę. Weź idź do sklepu, popatrz na adres producenta i jedź do fabryki, żeby taniej było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj chodzi mi o sam fakt OSZUKANIA! chodzi p plaster - taką tasme podtrzymujaca bandaż, pytałam czy mogę to gdzieś kupić, bo chciałam żeby opatrunek mi się dobrze trzymał, a ona , że nie można tego nigdzie kupić, tylko w hurtowni weterynaryjnej :) i że da mi trochę :) taka łaskawa :) dała mi tyle, że na jedną zmianę opatrunku ledwo starczyło , a miało starczyć niby na 2 dni , mogła mi sprzedać nawet za 20 zł tą taśmę (chociaż w sprzedaży jest po 10) bylebym ją tylko miała, bo teraz przez to kłamstwo mój pies chodzi bez żadnego opatrunku na ranie!!! bo sam bandaż zwyczajnie po jakimś czasie spada mu, a ta taśma idealnie trzymała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, ze weterynarz sugerował ci najlepsza drogę tak, aby twój pies był bezpieczny, ja też wolałam zapytać u http://weterynarz-szczecin.info/ niz szukac na własną rękę po allegro, bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×