Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziały gały co brały

Polecane posty

Gość gość

Byłem świadkiem takiej sytuacji. Porządnie lało, ludzie robiący zakupy w markecie nie wychodzili z niego w deszcz i stali przy wejściu aż przestanie padać. Jedna kobiecina robiąca zakupy, a miała ich cały wózek, była w 7 albo 8 miesiącu ciąży. Sama zakupy wypakowała z wózka do siatek i wyszły jej chyba ze 3 pełne, widać że ciężkie. Sama poszła z nimi w tą ulewę i dotargała je do samochodu, a jej mężulek siedział za kierownicą i tylko sobie patrzył. Może źle to opisałem, nie oddałem prawdziwego obrazu, ale tak mnie to zajście wkur.. że od kilku dni nie mogę o tym zapomnieć. On z samochodu widział wejście do sklepu, widział że jego kobieta się meczy, ale chuj nie wyszedł. Co za uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Deszczu
Bo to był król z cukru. Królewna z marcepana, ale zaimpregnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byl z czynna dyskopatia nie oceniaj po pozorach, nie znasz ich ja widzialam inne zdarzenie pod supermarketem: parka na zakupach on z mina udzielnego ksiecia (fakt z roli tragarza sie wywiazywal), non stop patrzacy na zegarek a furie mial w oczach ona nadskakujaca: kochanie a ten serek na kolacje zjadlbys? jak yeebnal drzwiami jak wsoiadla do auta to myslalam ze mnie na parkingu leb odleci a co dopiero jej w tym aucie ktory z nich lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Chamstwa
W ciąży piwnej też nie jest lekko się poruszać. I żołądek może być zagrożony. Ale bardziej pęcherz. W tym drugim przypadku przyczyną mógł być serek, bo ileż można powtarzać że po szczypiorkowym ma wiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był łysy, przypakowany i z miną jakby się wielce zmęczył samym patrzeniem. Wiek to ze 35 lat. Który lepszy? To chyba ta sama półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Drzwi
Testosteron biedaka rozparł. Chce się naparzać z kibolami z wrogiego osiedla, a ta mu o serku. Też bym trzasnął drzwiami, są przecież jakieś granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne :/ ale dla mnie ten pierwszy gorszy - przeciez w zaawansowanej ciazy nie można dźwigać, oprócz żony jeszcze jest ryzyko że dziecku cos będzie :O jasne, ciąża nie choroba, ale to nei znaczy, ze w kulturystyke trzeba się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta widać że sie za niego wstydziła. Ktoś jej zaproponował pomoc w pakowaniu, ale odmówiła i zrobiła się czerwona na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oni jeszcze wymyślą
1/10 za pomysł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu w drodze do pracy mijałam przedszkole i spotykałam pewne małżeństwo, które miało dziewczynkę na oko 3 latka. Dziecko do przedszkola odprowadzał ojciec, matka czekała w aucie. Nieraz słyszałam jak się do niej odzywał. Ślamazaro, ale się guzdrzesz i itp. Tak odzywał się do swojej żony. Widać, że jej nie szanuje. Dziecko stało i się patrzyło. Najbardziej wstrząsnęło mną taka sytuacja. Na przedszkolnym podwórku jakaś zabawa rodzinna. Grill i jakiś magik. Pełno dzieci i rodziców. I co widzę. Tatuś bawi się z dzieckiem i rozmawia z innymi rodzicami. A ta sama kobieta siedzi w aucie na parkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzysz? Nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sparalizowany od pasa w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×