Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałyście ten serial Szkoła na TVN

Polecane posty

Gość gość

wiem, że pewnie tam jest wszystko przejaskrawione, ale naprawdę dzisiejsza młodzież jest zdolna do takich przeróżnych wyczynów ?Jestem mamą na razie małych dzieci, ale aż się boję co to będzie jak wejdą w wiek nastoletni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, powiem tak. Mam 20 lat, wiec doskonale pamietam jak to bylo w gimnazjum czy liceum i szczerze? Nie widzialam zadnej z akcji przedstawionej w tym serialu. Moze chodzilam do nudnych szkol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie historie to raczej wymysł producentów, bo zbyt szokujące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Oj zdziwiłybyście się dziewczyny... Mam stały kontakt z 13-14-15 latkami, to, co opowiadają o swoich szkołach zakrawa o jakiś dreszczowiec dosłownie. Widziałam jeden albo dwa odcinki tego paradokumentu i powiem szczerze, że wcale mnie to wszystko nie zszokowało jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie gust ja p*****le :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nigdy nie oglądałam. Mniemam, ze poziomem dorównuje ukrytej prawdzie i innym takim. Pracuję z młodzieżą i uważam, ze wiele rzeczy jakie mówi się o dzisiejszych dzieciakach jest lekko przejaskrawionych. Młodzież jest specyficzna ale bez przesady. A wiecie co jest najgorsze? Że te brednie oglądają właśnie dzieciaki i myslę, ze takie paskudztwo może być dla nich niestety natchnieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo, że dzieciaki często takie nie są, oglądanie tego typu rzeczy utwierdza je w przekonaniu, ze taka jest właśnie rzeczywistość, że to jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat horror patologia i tylko bomby atomowej brakuje, na miejscu polskich nastolatków bym się obraziła, że tak przedstawia się ich grupę :o ale o dzieciach można, bo głosu nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×