Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiekszosc ludzi na tym swiecie jest zlych...

Polecane posty

Gość innyswiat
Zgadzam sie z tym, w dodatku wiekszosc zyje w klamstwie uwazajac siebie za dobrych i w falszywych i pozornych zwyczajach i religiach... Malo kto chyba 1 na 1000000 patrzy z dystansem i widzi co sie dzieje naprawde na tymswiecie... Zyje sie dobrze tylko wybranym istotom, dla reszty ktorych oni wykozystuja zycie jest pieklem na ziemi... Kto ueaza ze ludzie sa dobrzy jest pustym, jednostronnym, zyjacym w klamstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No s**t Sherlock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix na ziemi jest tylko jednym z wymiarów. Będzie można do niego zawsze wrócić. Nie przejmuje mnie więc to czy na świecie jest dobrze czy źle. Nie jestem nikim wyjątkowym, po prostu jestem wybranką Matrixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyswiat
Kto uwaza ze ludzie sa dobrzy, wspaniali... znaczy to ze sam wykozystuje innych ludzi, bo tylko takim zyje sie dobrze i wykozystuja religie i zwyczaje by falszywie, uznac siebie za dobrych, najlepszych-to ze wykozystuja inne slansze istoty chca uznac za dobre a ich za zlych(slanszych)... To co pisze zrozumie tylko ktos kto nie mysli plytko... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się dzieje w dzisiejszym świecie jest okropne nawet rodzina potrafi kłamać przeciwko swoim bliskim byle by było im dobrze....tkwią w kłamstwie bo nie umia przyznać się do błędu, brat bratu kłody po nogi kładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyswiat
Mozna jedynie cos zmienic, bedac samemu dobrym... Nie rob drugiemu co tobie niemile lub inaczj bac wrazliwy na krzywde drugiej istoty, ze ona tez czuje i mysli... Tylko takiego czlowieka zniszcza i zjedza zywcem-na tym swiecie... I jak tacy maja przetrwac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość to fałszywce podłe mendy i interesowne szuje ,doświadczam tego na co dzień tym bardziej ,że mam możliwości których inni nie posiadają ,ale potrafię odróżnić takich skurczy...gnoi nie cierpię ,nienawidzę i omiatam się od takich jak od karaluchów ! Najgorsze ,że to byli dobrzy znajomi z zamierzchłych czasów gdy jeszcze nie byli tak zepsuci chęcią posiadania ! Tym bardziej gonie to tałatajstwo w cholere !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,to prawda.A najbardziej rzygac mi sie chce,ze mam z takimi ludzmi do czynienia na co dzien :O Ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre prawda ? gdy większość ludzi przedkłada interesowność ponad dobro, przyjaźń dobre kumpelstwo i co najważniejsze - uczciwy charakter człowieka ! Przykład podam: koleżanka która mieszkała blisko mnie odległość 5 km znamy się od urodzenia,nie odzywała się 6 lat ,gdy mąż potrzebował pracy ,nagle zadzwoniła z zaproszeniem do niej na grilla ...no ja pier...le ! 6 lat potrzebowała aby się do tego grilla przygotować hahaha nie cierpię takich ludzi ! gdzie była wcześniej gdy ją zapraszaliśmy 100 razy ? chu...j w d**e takim ludziom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, a nawet, jak ktoś jest dobry, to na górze są i tak Ci źli, bo dobrzy chcą życ a źli chcą górować na innymi i rządzić. I ci dobrzy mają i tak zawsze przekichane. W http://celstyn.pl/ widziałam dobrych ludzi, nastawionych na pomaganie innym, ale ile takich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×