Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

włączcie tvn style...ale głupi ten program o operacjach plastycznych

Polecane posty

Gość gość

laska ma płaski biust i chce sobie, zrobić zeby byc szczesliwsza i wg niej facet ja zpostawił przez cycki,...to ale głupi facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie dziwnie czula z plastikiem pod skorą, nie rozumiem takich kobiet, przeciez i tak silikony to nie to samo co naturalny ladny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta laska w ogole jest jakaś dziwna, dziwnie wymawia słowa, jakaś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna baba, ma ładną buzię, idealne równe białe, ładne zęby i super figurę, szczupła, a wydziwia, że chce sztuczne cycki, ja nie wiem, niektorzy to nie DOCENIAJĄ TO CO MAJĄ I PSUJĄ NATURĘ WCISKAJĄ POD SSKÓRĘ SZTUCZNY SILIKON... ona powinna sobie zoperować mózg.. taaka osoba co siebie nie akceptuje, nie potrzebuje chirurga plastycznego, ale psychoterapeuty, albo psychiatry, ktory zmniejszył by jej kompleksy... A FACET KTORY JA ZOSTAWIŁ, ZE WZGLEDU NA BIUST, TO D**EK, A NIE FACET, a co teraz se zrobi cycki i złapie goscia na sztuczne cyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że najczęstszą przyczyną jest małe poczucie własnej wartości i przekonanie że jeśli tylko zmienimy swój wygląd nasze życie odmieni się na lepsze. Nagle w magiczny sposób znajdziemy miłość, szczęście, akceptację i pewność siebie. Ale to tylko ułuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zachoruje na raka to zmądrzeje, bo wtedy będzie musiała mieć operację ratującą życie, a nie operację wstawiania silikonów żeby wyglądac jak k\u\r\w\a z po\rnoli i żeby ru\chacze się slinili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akie ktoś ma prawo nam mówic, że may cos zmienic w wygladzie dla niego. Mysle, że jesli ktos nas nie akceptuje to on ma proble. Jesli my siebie nie akceptujemy to my may jeszcze wiekszy, bo od siebie nie da sie uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×