Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blondynka1841

Własny biznes

Polecane posty

Hej ;) podpowiedzcie w jaki własny biznes zainwestowac? sklep odziezowy, drogeria kosmetyczna, apteka, sklep obuwniczy, lumpeks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w to co lubisz
i na czym się znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki który pójdzie
co z tego ze sie na czyms znamy jak nie będzie na to popytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poelodododod
w nic, wszystko splajtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instalowanie
to zalezy gdzie mieszkasz ile ludzi czy są tego typu sklepy itd lumpeks czy ja wiem pełno tego pomysl o drogerii ale np tylko polskie kosmetyki i dobrze zaopatrzony sklep cale serie mniej znae polskie marki a sklpe z odziza wiesz jak jest ludzie nie maja kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby w 2013 jebnie w nas najwieksza fala kryzysu. wiec jak inwestowac to w cos co bedzie kupowała biedota. chyba ze masz kupe kasy na start to mozna celowac w bogaczy, na kryzysie podobno dorabia sie najwiecej milionerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poelodododod
w saunę dla gejów, teraz sprzedaje sie tylko alkohol i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instalowanie
ej panowie wyobrazacie sobie saune dla gejów w miescinie np 10 tys osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam kiedyś o jakimś centrum fitness czy coś ale Polacy są leniwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoffmann a co tesknisz
za sauna z milym panem w srodku :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtttyty
od nowego roku kolejne podwyzki dla przedsiebiorcow, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialbym cos otworzyc ale nie w tym roku moze przyszlym, najpierw musze sie dobrze do tego przygotowac, pomysl, biznes plan no i plnuje troche kasy wyciagnas z jakiejsc dotacji a na to sie tez czeka i troche pracy trzeba wlozyc. tylko nie wiem co i gdzie otworzyc, moje rodzinne miasteczko jest male, sasiednie juz 2 razy wieksze, kilkadzieiast km dalej jest duze miasto ale tam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Tutaj masz opisane różne pomysły na biznes - http://biznes-firma.pl/ Na prawdę można sporo zdziałać, ale realizując się w temacie, na którym dokładnie się znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce mamy naprawdę wiele możliwości na własny biznes, wystarczy otworzyć się na inne możliwości. Ludzie są za bardzo zamknięci... Po co otwierać sklepy z kosmetykami innych firm czy używanymi ciuchami, gdzie zarabia się tylko raz na marży... To jest teraz mało opłacalne, też o tym jeszcze niedawno myślałam. Ja miałam nawet możliwości współpracy handlowej z zagranicznymi firmami - ze względu na znajomość języka i znajomości - gdzie mogłam brać towar po naprawdę niskich cenach, ale wybrałam inny system pracy i nie żałuję. Nie będę tego tu opisywać, ale jeśli ktoś chce znać szczegóły to na priv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
własny biznes to coś najlepszego co można w życiu zrobić, sam pracujesz na siebie, według http://www.nowybiznes.pl/ - to przepustka to lepszego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczył zapytać o kasę na start i autorka zniknęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Własny biznes to przede wszystkim ryzyko i koneiczność użerania się z instytucjami socjalistycznego państwa. Dlatego bogatsi mająjuż wiele lepiej na starcie, potrafią zatrudnić do tego odpowiednio wykwalifikowanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasach korporacji, koncernów dofinansowywanych z budżetu, hipermarketów zwolnionych od podatku - wy chcecie inwestować w małe biznesiki???????? gdzie macie mózgi? umiecie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam. Postawiłam na franczyzę, branżę medyczną i ofertę Evitum. Czuję się bezpieczna, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Nie tworzę marki od zera, nie muszę martwić się o marketing. Na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z mężem się odwazyłam, zainwestowaliśmy w przyczepę gastronomiczną Bannert i od pół roku rozkręcamy biznes z mobilną gastronomią. Póki co poczatki są obiecujące – mamy wędliny lepsze a jednoczesnie tansze niż w sklepach wiec ludzie biora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaurycyW
Pomysł masz niezły o ile w Twojej okolicy nie ma już takich sklepów. Na Twoim miejscu, skupiłbym sie na reklamie w internecie, strona internetowa i pozycjonowanie to dwie najważniejsze rzeczy. Jak sie dobrze orientuje to pozycjonowaniem zajmuje sie Ditum.org, oni wiedzą co robią. Jak bys potrzebowała to masz tu ich strone http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html , moze sie zdecydujesz na taki interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mobilna myjnia parowa? Fajny pomysł – można wziąć we franczyźnie sprzęt do mycia, chemia premo nie kosztuje wiele i to jużgotowy zestaw na początek. Praca dość przyjemna, ciesząca sięzainteresowaniem klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
decyzje w jaki biznes należy inwestować powinien każdy sam podjąć, ja wybrałam drogerię, bo na tym się znam, bardzo ładnie ją urządziłam, zadbałam o reklamę zewnętrzną od http://www.balanda.pl/ i biznes się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że warto postawić na jakiś e-commerce, tylko trzeba wtedy dobrze zaprezentować swoją ofertę na stronie, ja np porobiłam super zdjęcia sferyczne sprzętem fotograficznym z http://panoramichead-shop.com/ klienci mają możliwość dokładne obejrzenia produktu przed kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w różnych miejscowościach różne biznesy się przyjmą, ważne by wszystko dobrze zorganizować, warto w pierwszej kolejności kupić certyfikat do podpisu elektronicznego np w http://www.cencert.pl/ to ułatwi załatwianie formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×