Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Włosy zniszczone od suszarki u faceta

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem i mam włosy o długości 8 cm góra i krótkie pocieniowane boki. Ok. 2 miesiące temu zniszczyłem je przez nardzo silne przesuszenie. Wcześniej były silne i bardzo dobrze się układały. Teraz wglądaja jak siano i są bardzo cienkie. Stosowałem odżywki, ale chyba przedawkowałem bo to pogorszyło ten efekt. Wcale nie trę ich mocno ręcznikiem. Myję raz w tygodniu albo rzadziej. Każde mycie silnie je niszczy mimo tego, że myje je szamponem do włosów dla dzieci nivea albo samą wodą. Teraz wogóle nie suszę ich suszarką tylko lekko odsączam wodę przykładając do nich ręcznik i pozostawiam do wyschnięcia. Proszę o pomoc. Czy jest jakiś inny sposób jak ścięcie się na łyso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejowanie przed myciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym olejować i ile tego dawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eested
Najlepiej na świecie moje włosy odżywił szampon Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talaśkamaśka
a próbowales może jakiś szamponów regenerujących? ja i mój mąż stopsujemy od jakiegoś czasu wlaśnie regenerujący od seboradinu i widzę, że te włosy stały się bardziej miękkie i tak bardzo mocne, wytrzymałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

codziennie suszę włosy i nie widzę, żeby to jakoś źle wpływało nna nie, a nie wyobrażam sobie nie umyć i nie ułożyć rano włosów przed pracą, , mam suszarkę Babyliss z jonizacją. Dzięki niej włosy są gładkie, błyszczące i się nie elektryzują. Dobrze mieć taką funkcję w suszarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×