Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka15

Wstydliwy problem,ntm

Polecane posty

Witam Was.Na samym początku chciałam napisać,że mam 26 lat i bardzo wstydliwy problem.Otóż od pewnego czasu borykam się z bardzo osobistym problemem . Cierpię na ntm, gdyby ktoś nie wiedział, nietrzymanie moczu. Byłam z tym u lekarza,zlecił jakieś cwiczenia , jakies witaminki czy coś tam. Niestety jak sie domyślacie niewiele to pomaga. Najgorsze jest wtedy gdy sie śmieję,gdy tańczę, po prostu popuszczam w majtki. Źle mi sie z tym żyje, z tego powodu też nie chce nigdzie wychodzić by nie zrażac ludzi do siebie. Czy któras z Was ma podobny problem? Dodam,ze wkładki higieniczne nie pomagają ,przemakają i znów jest to samo. Chcialabym by wypowiedział się na ten temat ktoś kto jest w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieska_12
a napewno nie masz problemow z nerkami i pecherzem? badalas mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden
a u jakiego lekarza byłaś? Pierwszego kontaktu czy urologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-e-s-i-a
inka15 - moim zdaniem cierpisz na cos innego.... Idiotyzm wrodzony...nie wiem czy to sie da wyleczyc, ale z psychiatra sie skonsultuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieska_12
spierd**** T-e-s-i-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza pierwszego kontaktu. Nie dał mi skierowania , badania moczu miałam robione, usg nerek czy coś tam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W googlach tez duzo na ten temat czytałam,ale niewiele sie dowiedziałam. Spotkałam sie z wieloma sklepami gdzie proponują urządzenia kontrolujące trening mięsni miednicy. Zastanawiam sie juz i na tym.Naprawde nie mam pojęcia co robić,nie chce w ten sposób życ.A chyba wiele dam by to nie komplikowalo mi życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie robie fajki
cwicz mniesnie kegla..po kilku miesiacach problem zginie!! to jedyna skuteczna terapia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie robie fajki
najlepiej cwiczy sie kegla jak masz w sobie kulki gejszy..wydatek okolo 10 zeta a skutecznosc super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę jak najczęsciej, ile sie da i jak sie da.A wiadomo ,ze miesnie kegla można wprawdzie wszedzie cwiczyć. Mimo wszystko dziękuję za radę. Zastanawiam się nad kupnem takowego urządzenia o którym czytałam wczesniej. Znalazłam takie na stronie www.moczu.pl . Hmm tak myślę,dlaczego by sie spróbować? W końcu jak już lekarz mi witaminy wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, że ćwiczenie mięśni Kegla jest najskuteczniejsze, tylko, że rezultaty widać dopiero po kilku miesiącach ćwiczeń. O ile oczywiście z Twoim układem moczowym jest wszystko ok i nie masz żadnych stanów zapalnych - może spróbuj to jeszcze sprawdzić u urologa. Jeśli lekarz pierwszego kontaktu nie chce przepisać skierowania to idź do ginekologa, on też coś zaradzi. Tutaj masz artykuł o ćwiczeniu mięśni Kegla, może tu jeszcze znajdziesz coś pomocnego: http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/cwiczymy_miesnie_milosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że możesz spróbować z takim aparatem - na pewno rezultaty będą szybsze niż przy normalnych ćwiczeniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno ,słyszał kto o stożkach dopochwowych ? Doczytałam gdzieniegdzie ,że równie dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna346
Niestety miałam podobny problem do Twojego i rozwiązałam go ćwicząc mięśnie kegla z połączeniem leków. Jakbyś chciała się zagłębić w temat to zapraszam tutaj: http://femudar.com/index.php/objawy/co-to-jest-ntm Wszystko ładnie i przejrzyście opisane. :) Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka 15 ja tez kiedys tak mialam.Bylo okropnie,ale trafilam w rece lekarza,ktory powiedzial ze po pierwszym porodzie bedzie lepiej a nawet dobrze (mialam wtedy 17 lat i od zawsze ukrywalam ten problem) dokladnie tak bylo.Od porodu nie mam ziecej zlych doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlumBum
Ćwiczenia z kulkami gejszy mogą przynieść wiele korzyści, ponieważ utrzymane w dobrej kondycji mięśnie kegla zapobiegają nietrzymaniu moczu, ale również pomagają przejść przez poród czy zapobiegają wypadaniu narządów rodnych. Warto poczytać więcej na temat treningów http://plumbum.com.pl/pl/i/Trening/47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×