Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczerwienienie

Polecane posty

Gość gość

Od wczoraj albo przedwczoraj mam lekko zaczerwienioną żołądź łechtaczki i przy dotyku boli i trochę swędzi. Nie mam nowej bielizny, wkładek, nowych płynów do higieny intymnej, proszków itp. Jakieś ponad 2 tygodnie temu leczyłam się Gynalginem i wyleczyłam infekcję intymną. Do ginekologa teraz nie pójdę, własnie się wyprowadzam. Czy jak posmaruję clotrimazolum to podziała? Wydaje mi się że kilka dni temu podmyłam się mydłem i to od tego, ale nie jestem pewna...Jestem też dziewicą więc to nie od stosunku. Czym moge to złagodzić w kilka dni? mogę to posmarować np. maścią tribiotic? albo Penatenem? Bo 14-go dojdzie do pierwszego stosunku i nie chcę żebym miała bolącą łechtaczkę ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj clotrimazolum. Nie zaszkodzi a moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clotrimazolum albo po prostu provag żel, działa łagodząco na podrażnienia, hamuje rozwój bakterii, smaruj po kąpieli na noc. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tribiotic działa tylko na rany otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podmywaj się tantum rosa, po umyciu poczujesz ulgę. Zakładaj przez siedem dni na noc invag, który zakwasi pochwę oraz okolice intymne, już po pierwszej globulce dyskomfort będzie znacznie mniejszy. Globulki przechowuj w niskiej temperaturze, ponieważ bakterie mlekowe w ich składzie są żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatematu
nie ma zapachu zadnego troszkę wydaje mi się jest lepiej po clotrimazolum nie chce teraz brać żadnych globulek, zajmie to tydzień, a poza tym dopiero co wyleczyłam się Gynalginem, tabletkami dopochwowymi 3 tygodnie temu, więc nie chcę tam teraz namieszać Znalazłam jedną saszetkę tantum rosa w domu, jak mam jej użyć? nie mam irygatora (poza tym chyba nie mozna go używać jak się jest dziewica) mam się podmyć? czy zrobić z tego nasiadówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tantum rosa ja się podmywam, nie robię irygacji bo tak pozbywamy się z pochwy także tej dobrej flory bakteryjnej. Zastosuj clotrimazol na zmianę z provag żelem, który zakwasi środowisko pochwy. Nim i przed stosunkiem możesz się śmiało posmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga moim zdaniem infekcja ci wróciła. Mam nadzieję, że nie zaczęłaś tego współżycia wczoraj. Inaczej mogłaś zarazić partnera. Już nie mówiąc o tym że sama pogorszyłaś swój stan. Jak się nie jest zdrowym to się nie seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób irygacji!!! bo może Ci zaszkodzić, jak już to rozpuść tą saszetkę w wodzie i podmywaj się kilka razy dziennie. Clotrimazolum też możesz smarować, a stosowałaś probiotyki po leczeniu? jeśli nie to zrób sobie kurację Lactovaginalem co najmniej tydzień i płyn lub żel z kwasem mlekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×