Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zajście w ciąże

Polecane posty

Gość gość

Witam otóż uprawiałem sex z dziewczyna w dniu w którym skończył jej się okres , ona doszła ja nie mogłem robiliśmy to z prezerwatywą potem zdjąłem ją i partnerka robiła mi lodzika i masturbacja aż w końcu doszedłem masturbując się doszedłem na chusteczkę i poszedłem ja wynieść i się wysikać po jakiś 10 minutach może więcej zacząłem jej robić minetkę i zacząłem jej wsadzać palce do środka ...i boje się że mogła zajść w ciąże minęło 5 dni ona twierdzi że na pewno nie .. co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie? już zalałeś ją człowieku jeden plemnik wystarczy do zapłodnienia oj tatuś będzie płacił alimenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powazne odpowiedzi prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważna odpowiedź.Jest zapłodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki mogą " żyć " nawet do 7 dni ale w sprzyjajacych warunkach tzn w odpowiednim sluzie. Bioac pod uwage ze dni plodne zaczynaja sie w zaleznosci od cyklu kobiety moze przypasc okolo 14 dnia od pierwszego dnia okresu. Szanse aby byla w ciazy sa nieprawdopodobne. Niektorzy staraja sie o dziecko nawet do paeu miesiecy a mysliscie ze przeniesienie plemnika na palcu moze spowodowac zaplodnienie? Mam nadzieje ze was to uspokoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma bzykania bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×