Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamiana mieszkania na wieksze co byscie zrobili

Polecane posty

Gość gość

na moim miejscu.Obecnie mieszkam w bloku 2 pokoje 40m2. I zamiana na kamienice85 m2- 43 pokoje. ale to jednak kamienica oraz mieszkanie do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 pokoje? To ty zamek Królewski obczajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy to kamienica w centrum jakiegoś miasta, czy na obrzeżach jakiejś biedniejszej okolicy?? jeśli centrum- to bym brała chyba brała kamienice:-) zalezy w jakim stanie i ile trzeba włożyć żeby doprowadzić ja do fajnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literowka 3 pokoje. sam salon ma 35 m2. blisko centrum, 1 pietro. gaz do budynku podloczony oraz budynek ocieplony. kasy bardzooooooooooo duzo. wszystko do wymiany. ale ja nie dlugo zwariuje na 2 pokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fishy
Na tym metrażu 3 pokoje - stanowcze nie. Chyba ze idzie dorobić 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest mozliowsc z salony zrobic 4 pokoj. bylam ogladalam i nie potrafie o niczym innym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fishy
No to już git.Rozumiem, sama nie myślałam o niczym innym po oglądnięcia swojego mieszkania. Jeżeli ci się podoba, pasuje Ci rozkład i lokalizacja to duży plus. Teraz jeszcze wiele ależ od ceny i funduszy na remont. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mieszkanie komunalne. sprawdzalam konto maja czyste- nie zadluzne. za to ze ja mam w bloku i wszystko nowe. nie ponosze zadnych kosztow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto obejrzeć rachunki i zobaczyć ile wychodzi faktycznie za ogrzewanie, bo to jest główny problem w kamienicach. I w ogóle, zorientować się dokładnie w stanie prawnym, stanie technicznym budynku itp. Warto nawet do tego zatrudnić rzeczoznawcę, żeby nie wtopić. Co do remontu - no to zależy ile masz pieniędzy, i czy ewentualnie możesz wziąć kredyt. Jeżeli nie ma tam ukrytych wad, albo jakiejś niejasnej sytuacji prawnej to ja bym brała zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam sie wysokosc czynszu. 340zl. to mieszkanie o obnizonym standardzie wiec ja za 40 m mieszkanie place 310zł czynszu. w mieszaniu sa piece kaflowe. ale i tak ja zrobilam bym na gaz. kamienica dobry stan techniczny. podloczony gaz do budynku, nowa elewacja. a ci ludzie chca cos miejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fishy
Czyli to jest tylko zamiana - nic nie dopłacasz ? A Twoje aktulne mieszkanie tez jest komunalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje komunalkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrzewanie gazowe w kamienicy? dowiedz sie czy pozwolenie dostaniesz. z nadzoru, gazowni i od wspolnoty mieszkaniowej(sąsiadów). mieszkanie pewnie wysokie, tak wiec koszty ogrzewania gazem to około 500 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500-przy założeniu że większą część dnia spedzają w pracy :) tak to i 800 przy tym metrażu... a wiadomo, gaz mieszkania w kamienicy za dobrze nie ogrzeje, nie ta kubatura, sciany, stropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×