Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betty_b

zamiana terminu operacji dr.szczyt

Polecane posty

Witam, mam termin operacji w klinice dr.szczyta ( korekcja nosa) na 11/08/2011 i chętnie zamienię się na wcześniejszy ( w granicach 11-18 każdego miesiąca) kontakt: vivatmodels@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Mam termin operacji na 17 stycznia 2011 u Dr Sczyta, chcialabym sie zamienic z kims na pozniejszy (optymalnie na marzec lub kwiecien) prosze pisac na adres: cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja mam 11 maj i bardzo chętnie zamienię na wcześniejszy :) najlepiej marzec ... kwiecień ... zainteresowanych proszę o kontakt: arkadia9@op.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammma
mam termin operacji na 14 lipca 2011 u dr Szczyta i chetnie zamienie sie na pazdziernikowy-listopadowy (ewentualnie z konca wrzesnia) cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilne,mam termin na poczatku pazdziernika,zamienie sie na jakikolwiek w kolejnym roku,2012 agatgo@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so1
mam termin operacji u dr Szczyta pod koniec pazdziernika(2011), a chetnie zamienie sie na termin grudniowy (2011), lub styczniowy (2012) w kazdym razie jakis pozniejszy. Chetne osoby proszę o kontakt na : so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes149
witam mam termin operacji u dr Szczyta na koniec października pilnie potrzebuję zamienić się na termin wcześniejszy. Chętnych proszę o kontakt agneswawa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek6611
witam, ja mam termin operacji nosa u dr Szczyta na wrzesień, ale zależny mi na wcześniejszym. Czy jest ktoś chętny? mój mail magdak.lena@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wyznaczony termin operacji nosa na 24 maj, bardzo potrzebuję zamienić się na wcześniejszy termin, niestety szykuje mi się wyjazd w tym czasie i koniecznie muszę przyspieszyć tę operację. Bardzo mi zależy, gdyby któraś z Was chciałaby się zamienić proszę o informację na forum, lub na maila ap_waw@wp.pl. Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickyybarcelona
Mam termin operacji u Dr szczyta na pierwszy tydzien lutego 2013, chetnie zamienie się na pozniejszy (optymalnie: maj, czerwiec, lipiec, sierpien) Prosze o kontakt na mail: vickyybarcelona@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathaanna
Mój termin przypada na 13 Maja 2014 - jeśli jest ktoś chętny na wymianę na wcześniejszy (bardzo mi zalezy na wcześniejszym...najlepiej w tym roku) to prosze dać znać :) agathaanna20@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 3 marca 2014, jeżeli ktoś chciałby się zamienić (oczywiście na wcześniejszy dla mnie) proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 3 marca 2014, jeżeli ktoś chciałby się zamienić (oczywiście na wcześniejszy dla mnie) proszę pisać:) xxnice3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin wizyty na 16 maja 2013, chciałabym przełożyć na czerwiec albo lipiec, jeśli jest ktoś chętny proszę dzwonić: 733 414 100. Sprawa pilna bo to już za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaga
Zamienie termin operacji nosa u dr.Szczyta mam listopad 2014 i chciałabym wcześniejszy. Proszę pisać: igaorz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam wizyte na jutro na godz. 11 , u dr Szczyta. Czy jest ktoś chętny zamienić się na późniejszy termin ? moze byc nawet i za pół roku :) albo rok . moj email : pe.wu@vp.pl PILNE , inaczej przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilou
Chętnie zamienię się terminem zabiegu (korekta nosa) u dr M.Szczyta wyznaczonym na lipiec 2016 na wcześniejszy termin. Kontakt : pilou@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so1
mam termin operacji u Dr SZCZYTA pod koniec listopada 2014. Chce sie zamienić na pozniejszy najlepiej czerwiec -wrzesien 2015. (prosze nie psiac w kwestii 'odsprzedania' bo nie rezygnuje tylko przekladam) moj adres: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje ze wystrzele troche jak filip z konopi, ale mam termin konsultacji do dr. Szczyta na wrzesien 2017. Czy jest ktos kto chce sie zamienic na wczesniejszy? Kazdy wczesniejszy termin by mi pasowal. Moze byc nawet za miesiac. Moj email bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym sprostowac ze to ja chcialbym sie zamienic na wczesniejszy termin. Termin konsultacji do dr. Szczyta, wrzesien 2017. Kazdy wczesniejszy termin konsultacji by mi pasowal. Moze byc nawet za miesiac. Moj email bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooogość
udało mi sie zamienic moj termin operacji u Dr Szczyta z pazdziernika na koncowke lutego 2015, ale luty to wciaz jest dla mnie za wczesna data. Jezeli ktos dysponuje pozniejszym terminem (rok 2015), i jest chetny zamienic sie ze mną -prosze o kontakt na mail: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos chce odstapic termin operacji do dr Szczyta lub chce sie zamienic to piszcie na bragg@wp.pl. Zawsze mozna sie dogadac odnosnie zmiany terminu. Ja mam swoj wyznaczony na poczatek 2017 i chetnie bym przyjal kazdy wczesniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bishop Jakes
Halo, Jestem Biskup TD Jakes, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na spłatę długów lub potrzebujesz kredytu do zwiększenia swojej działalności? Zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczyć środki na osoby potrzebujące pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach w tempie 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że jest wiarygodnym i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Tak, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem: (bishopjakesloancompany@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin operacji na PÓŹNIEJSZY, mój termin to druga połowa grudnia 2015. akaleta0@gmail.com. Ewentualnie mogę też odstąpić po negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francess
Chciałbym podziękować firmie Mike Walters i tej firmie za udzielenie mi pożyczki w wysokości 30 000 USD. Garantee24loans jest legalnym pożyczkodawcą. Złożyć wniosek o wizytę kredytową Garantee24loans@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca Wendy
Jak uzyskałem pożądaną kwotę pożyczki z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com) Witam wszystkich, Nazywam się Rebecca Wendy, z Turcji, jestem tutaj, aby zeznawać, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loans z adresem email petersonworldloans@outlook.com po zastosowaniu Dwukrotnie z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami tu na tym forum, myślałem, że ich pożyczanie było prawdziwe i zastosowałam, ale nigdy nie dałem mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i tak naprawdę jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal są wiarygodne kredytodawcy pożyczki, dopóki nie spotkałem pana James Peterson, który naprawdę pomógł mi pożyczki i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż istnieje wiele dobrych kredytodawców, ale chciałbym doradzić, że szukasz wiarygodnego kredytodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, dbają o ich zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub chcesz finansowania projektów, więc skontaktuj się z firmą James Peterson World Loans dziś z firmowym adresem email: petersonworldloans@outlook.com. Niech Bóg Was błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collins Mark
Jestem panią Jennifer. Mam pożyczkę w wysokości 75 000 USD od pożyczkodawcy. Obiecałem mu pomóc w reklamowaniu jego usług każdemu, kto potrzebuje pożyczek. Skontaktuj się z nim, jeśli potrzebujesz nawet pożyczki. Collins Mark Financial Company. kontaktowy adres e-mail: collinsmark640@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniędzy

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Czy masz problemy lub czy masz kłopoty w obecnej sytuacji? W ten sposób dajemy Ci możliwość opracowania nowych rozwiązań. Jako osoba zamożna czuję się zobowiązany pomagać ludziom, którzy próbują dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę i będzie musiał pochodzić od innych, ponieważ rząd zawodzi. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Podaj kwotę, którą chcesz zadać, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie wszystkich opcji. skontaktuj się z nami już dziś ( winniefredwalter@gmail.com ) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×