Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yodełka

Zapomniał o moich urodzinach

Polecane posty

Gość Yodełka

:( Nie przyszedł, nie napisał smsa po prostu zapomniał:( Jest mi tak smutno. Kończe dzisiaj 25 lat to taka wazna data a on...zapomniał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszklas
ale ja pamietam-wszystkiego NAJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien jeszcze sie nie skonczyl, moze szykuje romantyczna kolacje albo inna niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik35
Może zapomniał, albo zrobił to celowo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yodełka
Dziękuje za życzenia :* Ehh wczoraj napisał smsa, że będzie dopiero w piątek bo musi nadgodziny robić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik35
nadgodziny?.....ten to umie kity wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co że zapomniał? Ty też pewnie nie o wszystkim pamiętasz. Najlepiej się przypomnieć i to zawczasu żeby zdążył prezent kupić :-))) Unoszenie się honorem niewiele pomoże, lepiej od razu załatwić sprawę i mieć miły wieczór. Wspólny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yodełka
Pewnie zapomniał bo ja co roku trąbiłam o moich urodzinach ale tym razem pomyślałam, że nic nie będę mówiła i zobaczę czy będzie pamiętał no i masz ci los!:( Ma nową pracę, która pochłania mu dużo czasu ale mógłby chociaż zadzwonić. Strasznie mi smutno bo to tak ważny dla mnie dzień!25 lat-ćwierć wieku a tu o. Wszyscy pamiętają. Znajomi, przyjaciele, rodzina a on? Wątpię czy przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcząca z wilkami 2
uwierz mi.. mój chłopak też zapominał o ważnych dla mnie datach. na początku było mi bardzo smutno, było mi przykro, gniewałam się na niego. ale później sobie pomyślałam: jaka ja głupia jestm. bo co jest dla mnie cenniejsze? co by mnie bardziej cieszyło? to że ten jeden dzień w roku traktował by mnie jak księżniczkę, a przez resztę roku jak popychadło?? nie... dla mnie szczęściem jest to, że 365 dni w roku traktuje mnie jak skarb, troszczy się, daje tyle radości... a że zapomni dać kwiatka 1 czerwca :) taki mały szczególik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yodełka
tańcząca z wilkami 2 w sumie masz racje. On teraz ma nowa prace bardzo odpowiedzialna i wiem, że ma dużo na głowie ale gdyby tylko napisał smsa króciutkiego ja bym była taka szczęśliwa. Nie chodzi mi o kwiaty i inne rzeczy tylko o jednego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik35
ale co oznacza odpowiedzialna praca....i tłumaczenie sobie, że to pewnie z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPOMNIANA ZAWSZE
STO LAT! NIE MARTW SIE MOJ FACET -JESTEM Z NIM 5 LAT- NIGDY NIE PAMIETAL O MOICH URODZINACH NIGDY ZADNEGO PREZENTU ANI NA URODZINY ANI NA SWIETA ANI NA NIC. WIEC WIEM JAK SIE CZUJESZ. JA PAMIETALAM O NIM ZAWSZE ZAWSZE. NIE CHODZI MI O TE PREZENTY ALE O PAMIEC. ON MNIE CHYBA NIE KOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczaca z wilkami 2
chłopaki nie myśla o takich rzeczach. nie tylko Twój tak ma, wiec się nie martw. i według mnie naprawdę nie ma powodu do myśli typu: on mnie chyba nie kocha. Bo nie napisał eska?? dziewczyno, ja wiem, smutno Ci, ale nie szukaj problemów na siłę. i bez tego pewnie nie mało ich macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaizka
a ja dzis koncze 25 i moj tez zapomnial a jestesmy razem ponad 3 lata...i smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×