Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskrecja

zespoły weselne Jastrzębie Zdrój i okolice

Polecane posty

Gość dyskrecja

Witam :) Szukam zespołu weselnego godnego polecenia, chodzi mi o zespół, który umie rozbawić gości weselnych. Dobrze by było jakby grali na akordeonie (choć niekoniecznie). Ważne, żeby mieli dużo pomysłów na rozruszanie gości. Wiem, że jest podobny temat na kafeterii jednak on dotyczy sal weselnych, tak więc żeby się nie mieszało założyłam nowy temat i czekam na propozycję zespołów z okolic Jastrzębia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas.
polecam zespol jaszczomby grają zajefajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chropowatyy21
ja słyszałem o zespole grand music, ze sa fajni (Graja na akordeonie) albo zespol breks, bo byłem na zabawie na której oni wlasnie grali. Fajny temat, bo też szukam własnie zespołu na wesele. Fajnie by bylo jakby ktos pisal też orientacyjne ceny tych zespołow, jezeli takowe informacje macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zespół Mocario.Chłopaki mają duże doświadczenie w graniu,mają fajne zabawy i na necie są same pozytywne komentarze o nich:)Będą też grali na moim weselu.Polecam:)Wejdź na ich stronę i poczytaj sobie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie wypowiem
A ja polecam zespół SAVOY z Rybnika. Grają muzykę dla każdego pokolenia a do tego potrafią rozbawić gości. Podaję link do strony : www.savoy.rybnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na
moge polecic sweet garden, studentów z żor a na moim weselu grała super kapela ale nie pamietam jak sie nazywali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryna
Jak dla mnie to najlepsi są Złote struny jednak niestety nie mają wolnego terminu akurat na moje wesele :( I zastanawiam się nad Just relax, jack&band, desperado, vizard,atlantis,ravers i duet dance. I nie mam pojęcia który wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryna
Jak dla mnie to najlepsi są Złote struny jednak niestety nie mają wolnego terminu akurat na moje wesele :( I zastanawiam się nad Just relax, jack&band, desperado, vizard,atlantis,ravers i duet dance. I nie mam pojęcia który wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryna
Mi najbardziej odpowiadali Złote struny lecz niestety nie mają wolnego terminu na moje wesele. Więc zastanawiam się nad Just relax, Jack&band,desperado, vizard, atlantis, ravers, duet dance i draco. I nie mam pojęcia który wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młode pary
Witam.Zespół który mogę polecić z czystym sumieniem to BRYGADA PRACUJĄCA. na sali -szał ,kontakt z gośćmi -rewelacja. nie zrywają umów , nie podnoszą ceny , nie obrażają gości , nie piją wódki, zawsze można się z nimi dogadać. Proszę mi wierzyć , wiem o czym piszę tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banankowa
witam wszystkich, także szukam zespół na wesele, póki co byłam przesłuchiwać parę zespołów i o to moje rezultaty: "Kredyt" - fajnie grali, mili panowie, niestety od 2015r. chcą grać tylko na jednodniowych weselach, koszt wynosi ok. 4 tyś. "Magnum" - 1 kobieta, 2 facetów, fajnie grają, ładne głosy, koszt za 2 dni: ok 4 tyś. "Medium" - mili panowie, mają dużo różnych instrumentów, są nawet przygotowani na brak prądu :) koszt: 3 800zł za 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zespół X-Trim z jastrzębia grali u nas na weselu w sierpniu, zespół na poziomie prowadzili fajne zabawy, nam sie mega podobało goście rowniez byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×