Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zielona kawa

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam pytanie do amatorów kofeiny, a konkretnie kawy. czy ktoś z Was pił zieloną kawę i mógłby się podzielić refleksjami, opiniami? Jaka jest w smaku, czy dodaje powera i gdzie taką można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja nie mam w okolicy żadnego sklepu tego typu, więc kupuję przez internet. i tę do picia i tę w kapsułkach. ja za bardzo nie czuję powera, ale za to trochę chudnę :) i nie sądzę, żeby to było pytanie do amatorów kofeiny, bo to jest zupełnie inny smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam zieloną kawę. Kupiłam ją w sklepie http://www.herbata-kawa.pl. Smakuje prawie jak zielona herbata. Ma cierpki smak. Czyli już kawy nie przypomina. Jest delikatna, kolor ma odbiegający od tradycyjnych kaw. Zielona kawa dobrze działa na spalanie kalorii, na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smak jak zielona herbata, tylko mniej cierpka, ogólnie lubię ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2015
Ja znalazłam duży wybór tych kaw u nich https://swiezowypalana.pl/, jak na razie spróbowałam Peru i Brazylii, lepiej mi smakuje Brazylia, ale koleżanka kupiła u nich mieszankę kaw funkcjonalnych i efekty były niesamowite już po 2 tygodniach straciła prawie kilogram https://swiezowypalana.pl/pl/p/Mieszanka-zielonych-kaw-Green-Coffee-Slim-100/92 a teraz dodają jeszcze do kilogramówek kawiarkę gratis , skusze się ale dopiero po wypłacie, czyli jutro :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzi
A ja właśnie zakupiłam 3 opakowania IQGreen. Przed sobą mam ostatni weekend obżarstwa, tak się bowiem składa, że niedziela to ostatni dzień miesiąca i idealna data do rozpoczącia walki z nagwagą. Mam nadzieję na pozytywne rezultaty, a jednynie czego się boję to jak przetrwam święta. Zastanawiałam się nawet czy nie zacząć od nowego roku, ale później też byłyby wymówki, a to karnawał, a to ewentulanie poźniej kolejne święta... i tak można się bawić cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
Hmmm, zielona kawa to raczej kojarzy mi się ze środkami wspomagającymi odchudzanie takimi jak choćby IQgreen, którego reklamę zafundował mi dzisiaj onet w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMINKA23
A ja zdecydowałam się właśnie na IQGRENN.Kilkanaście dni brania i moim zdanie całkiem dobre efekty.Bardzo podoba mi się to że oprócz tego że waga spada szybciej mama też znacznie więcej energii.Nie jestem zmęczona ani ospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Widze że nie jestem sama jeżeli chodzi o IQGREEN .Ja je znalazłam na Allegro.W sumie to był impuls ale cieszę się że je kupiłam.Teraz z tygodnia na tydzień moja waga pokazuje mniej.Jeszcze kila tygodni i wrócę do wagi z przed kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak domownik
Pewnie „piękna24”. Widzę, że opanowałyście z Green Coffe800 monopol na jedyna legalna zieloną kawę. Inne produkty ją zawierającą, to już podróbki. Nie wiem dlaczego tylko „pijecie” do Iqgreen, pomimo że preparat ten bardzo mi pomógł schudnąć i zgodnie z ulotka informacyjna zawiera ekstrakt brazylijskiej zielonej kawy. Pewnie w nim kawa jest „podrabiana” bo pochodzi z Brazylii, naturalna i faktyczna pewnie pochodziłaby z Grenlandii. Oczywiście zgodnie z Waszą logika. I co ciekawe, w przypadku innego produktu na „S” który sprzedajcie na odchudzanie, możecie prowadzić kulturalna akcję reklamową, a tu wyjechaliście wiocha jak mało? Czyżbyście zmienili agencję reklamy? A może to inna agencja Wam prowadzi Green Coffee? Jeżeli tak to dajecie to też tym od „S”.... są znacznie bardziej profesjonalni, kulturalni i moim zdaniem lepiej wpływają na wizerunek i produktu i firmy. W sumie mi to pikuś, bo ja biorę Iqgreen, nie mniej jestem wyczulona na zagrywki tego rodzaju, które uważam za grę poniżej godności każdej szanującej się firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpam
Jak dla mnie zielona kawa to najskuteczniejszy środek na odchudzanie. Stosowałam IQgreen i dopiero on dał wymarzone rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×