Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych po 11 latach brania

Polecane posty

Gość gość

Biore Harmonet od lipca 2003 roku, czuje sie swietnie. Juz mienalo 11 lat, biore ciagle te same, i zauwazylam ze w trakcie brania byla to 14 tabletka z opakowania mialam przez dwa dni plamienie niewielkie ale bylo brazowe.. Doslownie plamy brazowe na majtkach. Sie wystraszylam poczytam troche w internecie, zrobilam nawet test ciazowy ale nie jestem w ciazy na szczescie, moja znajoma mowi ze to spadek hormonow ze juz sa za slabe po tylu latach, czy to prawda? Ktoras z was miala podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz miec wcale dziecka ze tyle lat sie tym faszerujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie. A pozatym moja kolezanka ze studiow brala 15 lat a teraz ma dwojke zdrowych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje podejscia. W ten sposob zyskuje sie najblizsza na swiecie osobe. Nie zawsze bedziesz mloda, ciekawe kto sie Toba zajmie na starosc, kto bedzie Cie odwiedzal w swieta... wgl nie chce nikogo obrazic ale wkurzaja mnie takie krowy tylko do dymania, czy wgl mozna je nazwac kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim podejsciu trzeba było podwiązać,przeciąć jajowody i problem z głowy.Marzysz tylko o ruchoaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
ja biorę tabletki już 12 lat bo wcale nie chcę dzieci...ale na szczęście nie mam problemów typu plamienia,jak ci się powtórzy plamienie to najlepiej udaj się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi sie dzieci na sile, albo jak to w Polsce co drugie z wpadki, i szybko slub bo mentalnosc 100 lat do tylu, a po 3-5 latach rozwod! A kto Ci powiedzial ze dozyje starosci zby ktos sie mial mna opiekowac? Po drugie dzieci ciagle pracuja jak sa dorosle i zatrudniaja opiekunke do swojej mamy/ojca taka prawda, albo do domu starcow daja bo czasu nie maja. Maja swoje rodziny, prace,obowiazki, zakupy, sprzatnie, gotowanie wiec czas dla rodzicow maja moze raz w tygodniu na godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trantka
Zawsze trzeba robić drobne przerwy przy braniu tabletek. Nie mówil Ci o tym lekarz? Ja ostatnio po kilku latach brania zrobilam przerwę i zmieniłam tabletki na inne. Niestety zaczęlam palić i to dużo, więc lekarz przepisal mi Limetic. Jak się pali w moim wieku, to nie wszystkie tabletki można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wybierać uciechy dla buzi lub piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj lekarz mi powiedzial ze wcale nie trzeba robic przerw bo te 7 dni przerwy co miesiac jest wystarczajace. A przerwy 2-3 miesieczne tylko rozregulowuja organizm. Kiedys robilam z 3 mc w roku ale fakt bylam nerwowa, mialam znow silne pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż sobie wkładkę i będziesz miał a spokój.Wymiana co 5 lat .Okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wkladke? spirala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładasz do pizy wkładkę i cię chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×