Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanialilia

Znacie jakieś zabawne/smieszne ksiazki dla dzieci ?

Polecane posty

Gość hanialilia

takie z których można sie pośmiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dziecko ma?
Moja 5,5 latka umiera ze śmiechu jak czytamy Madikę i berbecia z czerwcowego wzgórza. Tylko to jest śmieszna ale i czasem smutna i do bólu życiowa ksiażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dziecko ma?
a z mikolajka się nie śmiala. Stwierdzila ze ksiazka jest glupkowata i o chlopakach ktorzy ciagle sie leją. Karolek jeszcez mniej jej się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotta z ulicy Awanturników dzieci z Bullerbyn Ach, ten Emil! Pipi - wszystkie jej przygody Nils Paluszek - to magiczny świat chłopca wszystko Astrid Lindgren pisze z humorem i jest to dobra lekcja dla małych dziciaków Lotta to pięcioletnia dziewczynka która się stara a jej nie wychodzi być grzeczną jest kapryśna i robi mamie awantury za byle co, zupełnie jak w życiu, dzieci same nauczą się dobrego zachowania słuchając tych książek dla starszego Mikołajek (choć dziewczynkom może się nie spodobać) Karolek Lesio Dzieci z ulicy Awanturników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanialilia
dzięki,corka 8 lat,lubi się śmiać dlatego szukam takich ksiazeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonetka.,...,,,
milianna, to książki dla starszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dla starszych
ja je wlasnie 5,5 latce czytalam ta o ktoej pisalam wcześniej tez jest astrid lindgren. Dzieci z bullerbyn to ulubiona ksiażka mojej corki już 3 razy ją czyaliśmy. Ja jako dziekco czytalam ją kilkanaście razy. Ale jak ktoś nie przepada za okepanymi tytulami to ta Madika jest rewelacyjna. Pierwszy raz czytam tą książkę i czasem sama nie moge wytrzymac ze śmiechu. To opowieść o 10 latce i 5 latce więc jak najbardziej dla 8 latki się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sięgnijcie po przygody Koszmarnego Karolka! :) Każda część ma zabawny tytuł (np. wszędobylskie wszy), pełno śmiesznych obrazków i co najważniejsze arcyśmieszne dialogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci tak 7-14 lat dobre są Wesołe Minuty- zagadki, łamigłówki przynajmniej ja lubiłam sie w to bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seria Mikołajka jest dobra Harry Potter Felix Net i Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Mikołajek'' jest fajny, sama się uśmiałam, ''Dzieci z bullerbyn" po prostu super, ''Najmilsi'' Ewy Szelburg-Zarembiny jest wspaniałą lekturą dla dziewczynki, trochę nostalgiczne (zwłaszcza jeśli zna się biografię autorki) trochę śmieszna, sama uwielbiam czytać to dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaa13
Myślę, że fajnie jest zaproponować coś alternatywnego niż najmodniejsze kolorowe książki o niczym. JA swoim pociechom wybieram albo stare książki, które można dostać w bibliotekach albo książki ze znanymi już bohaterami z mojego dzieciństwa. Pinokio, przygody koziołka Matołka, a ostatnio Bolka i Lolka w nowej odświeżonej wersji (kilka książek jest my dopiero mamy Szalony pościg ale przymierzamy sie do kolejnnych bo bardzo fajnie sie zapowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsza książka to książka bez obrazków taki tytuł tłumaczył Michał Rusinek ta książeczka zmusza dorosłych do czytania głupich żeczy lepiej sprawdzić na YT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitu i kudlata cala seria bardzo fajna .Niestety pierwszej części nie udało się nam dostać papierowej tylko na audiobooku wiec gdy pękalismy ze śmiechu nie słyszeliśmy co jest dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×