Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam fghtuyiy

Znacie kogos z kim nie chcielibyście żadnego kontaktu

Polecane posty

Gość ja mam fghtuyiy

a pomimo to nie macie wyjścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie twierdzę,że wszystkie
tak kiedyś znałem,byli to ojciec i starsza siostra,ojciec nie żyje,siostra wyszła za mąż,dwa zródła zła w naszej rodzinie,i jeszcze taki jeden niby kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUŚ Nicka
kontaktować mozna się na różnej płaszczyxnie jak idziesz do zoo po to masz kraty żeby ci za bliski kontakt z lwem nie wyszedł bokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie twierdzę,że wszystkie
chciałbym jeszcze raz żyć i spędzić życie w rodzinie bez tych dwóch osób,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, raczej nie. Mam to szczęście, że w najgorszym przypadku za kimś nie przepadam, ale nie żeby martwić się kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie twierdzę,że wszystkie
Są ludzie,z którymi można nawet się ostro pokłócić,wymienić poglądy dojść do czegoś,ale są też takie osoby,do których to trzeba podchodzić jak do wariata,nie denerwować itd.byleby nie wybuchł ten ktoś,nie wszedł na gadkę,że jest prześladowany.Burdel to jest coś wspaniałego w porównaniu z jakimkolwiek myślą o dzieciach w takich klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadfgyhjkl
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przez dosyć długi czas pracować z dwulicowym kretynem, który wiecznie marudził (obrzydzając życie wszystkim dookoła), wiecznie kombinował (przesadzał nawet jak na polskie standardy) i nawet najlepszemu przyjacielowi (przysłowiowo) wbił nóż w plecy. Chętnie bym tego człowieka wymazała z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumrumrum
mam teściowa i szwagierki :) i unikam ich jak ognia przez co sypie się moje małżeństwo, ale mam dość obrażania, ciągłych chamskich tekstów i męża udającego, że nic nie słyszy, który sie boi mamy i nie ma jaj, żeby jej zwrócić uwagę ;) jak ona czy jego sisotray mnie obrażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo po co,które potem
to po co ci taki mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gildijia
tak moj eks ktory zmarnowal mi 8 lat zycia, gdyz liczylam na dziecko z nim, ale razem pracowalismy, i nadal cos robimy, ja sie od niego separuje prywatnie-a on mnie deprymuje-zwlaszcza gdy mam slabsze dni,a jestem samotna, zawodowo tez probuje osobno,ale ciezko, on jest w tym mocny w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×