Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZNAKI ZODIAKU czyyli jak się sparowaliście

Polecane posty

Gość gość

Piszcie jakie macie znaki zodiaku w parze/małżeństwie (jaki ty a jaki twój partner/partnerka) :) Fajnie byłoby jakbyście napisali jaki jest wasz związek czy dynamiczny czy spokojny itp i ile lat jesteście razem (jak się komuś nie chce to napiszcie chociaż znaki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja panna, facet strzelec. Razem 9 lat. Ciężko mi z nim czasem, bo jest mało odpowiedzialny, leci przez życie z powiedzeniem "jakoś to będzie". Ja muszę wszystko trzymać w ryzach. Oboje jesteśmy domatorami. Ale ja nie znoszę bezczynności, a on jakby mógł wolne dni przelezalby w łóżku. Ale w sumie dogadujemy się, nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Rak, On-Panna. Nasz związek jest spokojny, czasami wieje nudą. Ale gdy On narozrabia ( a przeważnie On rozrabia :D ) ma wówczas armageddon. I potulnie robi to co ja chcę. Brzmi to jakby był pantoflarzem, ale nim nie jest. Po prostu liczy się z moim zdaniem, potrafi przyznać się do błędu, nie lubi kłótni. Dogadujemy się doskonale, dbamy o nasze "gniazdko". Może dlatego tak jest, że i Rak, i Panna to znaki bardzo rodzinne, spokojne, którym zależy na poukładanym życiu. Jesteśmy razem ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna - skorpion 6,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncjdbhufhf
Ja-ryba , on-panna. Razem 12 lat:):):) Idealnie dopasowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi z tego ze najbardziej z******ty znak to panna i wszyscy chca byc z panna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i Rak, i Panna to znaki bardzo rodzinne, spokojne, którym zależy na poukładanym życiu." Taaa. Ja jestem Panną. Nienawidzę poukładanego życia. Nie jestem rodzinna, nie znoszę dzieci i nie chcę ich mieć. Nie chcę też ślubu ani pracy od 8 do 16. Kocham zmianę, romanse i ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość99977
Ja Waga on Wodnik. Nie klocimy się, jak coś to przez telefon :-P dobrze mi z nim. Prawie 5 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wyjątek potwierdzający regułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Bliźnięta on Baran razem 10lat,ale nie wiem czy dłużej wytrzymam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lew on waga masakra czasem 8 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 koziorozce ,razem 20 lat, 18 po slubie. Jest super z wiekiem coraz lepiej, ale w zwiazku to chyba ja czesciej pokazuje rozki, jestem bardziej zywiolowa, maz spokojniejszy ,ugodowy, ale z niego to taki oszukany koziorozec bo jest wczesniakiem,mial byc ryba. Ale kochamy sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakoś wychodzi widocznie, bo ja (też) panna, on bliźniak. razem prawie 6 lat, w małżeństwie trochę ponad rok. super związek jak dla nas. mamy swój zamknięty świat, związek dynamiczny (jesteśmy impulsywni, ale nie obrażalscyi i z dużym poczuciem humoru :P), dużo śmiechu, namiętności ale też przyjaźni w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja strzelec, on ryby. :) Ponad 4 lata razem. Jest fajnie, chociaz to on w zwiazku jest odpowiedzialny za rachunki, bo ja zawsze o nich zapominam. Zazdrosnik z Niego, chociaz nie chorobliwy. Swietnie sie dogadujemy, lubimy duzo zartowac i smiac sie :) Lubimy wolny czas spedzac w domu, czasem gdzies wyjdziemy, czasem, bo oboje pracujemy i praca pochlania nam zbyt duzo czasu w tygodniu.. Czasem sie poklocimy, ale szybko dochodzimy do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bliznieta - on rak. 4 lata razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona i niepokorna
Jestem spod znaku ryb, a mąż koziorożca. Razem od 5,5 roku, po ślubie od prawie 2 lat. Ja marzycielka-on twardo stąpający po ziemi. Ja towarzyska i otwarta na świat-on domator. Ja nie cierpię prozy życia-on jest osobą pragmatyczną. Ja chcę mieć 1 dziecko-on jak najwięcej. Ja jestem wybuchowa i despotyczna-on spokojny, z dużą dozą cierpliwości. Ja humanistka-on typowy umysł ścisły. Ja wylewna i bardzo czuła-on oszczędny w okazywaniu uczuć introwertyk. Dzieli nas prawie wszystko, a łączy tylko (lub aż) miłość, kochamy się jak szaleńcy. Czy to wystarczy, by razem się zestarzeć? Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia, jaki znak zodiaku ma mój partner. mam to totalnie w doopie. co lepsze - urodzil się tego samego dnia, co mój eks a jest od niego skrajnie różny. wsadźcie se w doope te teorie z zodiakami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baran i bliźnięta - jesteśmy raczej spokojni :) Ja jestem trochę narwana, ale bardziej w sensie bycia żywiołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja blizniak on blizniak 7 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci spod znaku panny to dobrzy, spokojni ludzie, często domatorzy, czasami ciapowac****antoflarze, bardzo pracowici, niezbyt skorzy do kłótni. łatwo na nich "wsiąść", a wiadomo, że wiele kobiet to klasyczne dyrygentki - ma być, jak ja chcę i koniec tematu. no i tutaj facet panna sprawdza się zazwyczaj idealnie. x ja jestem wodnikiem, mój partner koziorożcem. razem ponad rok, dopasowani jesteśmy niesamowicie dobrze, a związek jest raz dynamiczny, raz statyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z pod znaku krzyża jeszcze nie mam połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja baran on byk. roznie bywa, 7 lat razem. ja raczej nerwowa a on spokojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja baran, mąż bliźniak:) razem 6lat i jest cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×