Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia006

zrobił mojemu facetowi loda,,,,

Polecane posty

Gość ewcia006

Hej, jestem ze swoim partnerem para trzy lata, przeszlismy w życiu wszystko, w lozkowych sprawach podobnie Ale ostatnio padłam. Byliśmy u sąsiadów na parę kieliszkow wina,byłam zmęczona po pracy, szybko padłam, wróciłam do domu z cchłopakiem i nowym znajomym którego mój facet zaprosił na wódkę. Ja poszłam spać, oni popili, rano obudzilam się z Nimi dwoma naga w łóżku, to ok, lubię takie kombinacje, ale na drugi dzień mój facet powiedział mi że ten oto nowy znajomy zrobił mu laske, że był podpity i podniecony to nie protestowal ale po paru minutach kazał przestać czy uznał sam nie wie. Co o tym myśleć? My mieliśmy już różne rzeczy w sferze seksualnej Ale to już chyba za dużo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ciebie nie przeoral a moze cie przerznal ale ty nie poczulas bo taka pijana bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilasmu
jak sie z nim calowalas to tak jakbys ty zrobila swojemu facetowi loda. wszystko jest w porzadku moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co jeszcze otworza sie faceci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia. no co tu zrobić z takim problemem. powieś się przy Twoim problemie rak, głód, wojny i podatki to pryszcz. masakra, jeden facet wyssał drugiemu. teraz wszyscy umrzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×