Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weronika166

Związek z niepełnosprawnym...

Polecane posty

Kilka miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem, bardzo to przeżyłam, więc postanowiłam dać sobie czas. Ostatnio jednak poznałam fajnego chłopaka, świetnie się z nim rozmawia, spędza czas itd. On jako jedna z niewielu osób mnie rozumie, w ogóle ma świetny charakter... Tyle ze jest niepełnosprawny... Nie wiem dokładnie co mu jest, ale ma po prostu prawą rękę krótszą i jak jakby zniekształconą. Uwielbiam jego charakter, ale niestety nie podoba mi się z wyglądu. Zastanawiam się czy to jest możliwe zeby stworzyć związek z osobą, która nie pociąga nas fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno tylko ze chlopok ma reke dziwna to od razu nie pociaga???? szkoda go na twoje waskie horyzonty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana , myślę że mogł by być z tego wspaniały związek - pociąg sexualny i to co sie dzieje to przychodzi później i jeśli naprawde coś do niego poczujesz i bedzie to prawdziwe to jego te wady zewnatrzene znikną. oczywiscie nie mozesz pozwolic na to by On zaóważył że masz problem z jego chorobą bo bedzie mu baaardzo bardzzzo przykro. Spróbuj - jesli tak dobrze sie dogadujecie to nie mozesz patrzec na innych bo pewnie tez o to Ci chodzi co ludzie powiedza... nie patrz na to słuchaj serca a ja życzę powodzenia - tym bardziej ze wiem ze ludzie z takimi wadami o wiele bardziej okazuja uczucia i przyjaźń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×