Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

bardziejtransparentna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. a gdzie twoja kultura autorko ? Czy to, że kobieta jest młoda, nie chodzi o lasce, nie wygląda upiornie musi świadczyć o jej doskonałym stanie zdrowia i samopoczuciu ? Skoro powiedziała: nie ma mowy, to widocznie miała jakiś powód, z ktorego wcale nie miała obowiązku ci się spowiadać.
 2. bardziejtransparentna

  lubie byc kurą domową

  " ja też lubię " Ale czasem, dla równowagi, muszę też popracować. Na szczęście mam wolny zawód, więc pracuję, kiedy chcę. A na co dzień prowadzę dom _______________ to jest idealne życie, mnie odpowiadałoby pracowanie w domu
 3. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  Gdańsk nocą jest piękny, to prawda.
 4. bardziejtransparentna

  Co lepsze firanki, rolety czy żaluzje?

  nie podobają mi się firany, wybrałabym rolety albo jakieś lepsze żaluzje
 5. bardziejtransparentna

  jak usmażyć rybę

  nie panieruję ryb, tylko je bogato przyprawiam
 6. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  po co do sąsiedniej wsi ?
 7. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  a po co ?
 8. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  nieprzyjemne jest tylko to, że zawsze spotykam jakichś starych pijaków, nigdy młodych i przystojnych mężczyzn. W zasadzie moje miasto to prawie wieś, mam nadzieję, że kiedy się z niego przeprowadzę
 9. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  ja nie boję się chodzić sama, ponieważ ulice mojego miasta w nocy są zupełnie puste, jest bezpieczniej niż o godzinie 22, czy 23-ej.
 10. bardziejtransparentna

  Spacer Nocą

  jest o wiele przyjemniejszy niż w dzień. Zdarza wam się wychodzić np. o pierwszej, drugiej, trzeciej w nocy z domu, tak po prostu?
 11. bardziejtransparentna

  Kredka do oczu!

  miałam kiedyś eyeliner z Revlonu, czarny i był dosyć dobry a zdecydowanie lepszy od kredek (kupowałam głownie z Astora)
 12. bardziejtransparentna

  cukinia - jak ją przyrządzić?

  cukinia doskonale nadaje się do sałatek, surówek. W każdej książce kucharskiej są przepisy na to, jak ją wykorzystać surową.
 13. bardziejtransparentna

  cukinia - jak ją przyrządzić?

  01:46 booooooooooo " Sezon się już zaczął Nie widziałam tu przepisu na placki z cukinii i sera żółtego: - dwie cukinie (małe), - 10 deko sera - jajko - ze 4 łyżki mąki - pół łyżeczki proszku do pieczenia - sporo czosnku - sól, pieprz, etc Cukinie (w skórce) i ser zetrzeć na grubym oczku, zmieszać z resztą (3 minuty roboty) i na olej. Najlepiej kłaść niewielkie i dość cienkie placki, bo początkowo są dość wiotkie i mogą być problemy z przewróceniem na drugą stronę. Jem to od 4 dni non stop, POLECAM" a ja tego proszku do pieczenia nie polecam, w przypadku placków warzywnych dodawanie środków spulchniających wg mnie jest bezcelowe, użycie sera do ciast również wydaje się ryzykowne... Oczywiście miało być tak .
 14. bardziejtransparentna

  cukinia - jak ją przyrządzić?

  Sezon się już zaczął Nie widziałam tu przepisu na placki z cukinii i sera żółtego: - dwie cukinie (małe), - 10 deko sera - jajko - ze 4 łyżki mąki - pół łyżeczki proszku do pieczenia - sporo czosnku - sól, pieprz, etc Cukinie (w skórce) i ser zetrzeć na grubym oczku, zmieszać z resztą (3 minuty roboty) i na olej. Najlepiej kłaść niewielkie i dość cienkie placki, bo początkowo są dość wiotkie i mogą być problemy z przewróceniem na drugą stronę. Jem to od 4 dni non stop, POLECAM a ja tego proszku do pieczenia nie polecam, w przypadku placków warzywnych dodawanie środków spulchniających wg mnie jest bezcelowe, użycie sera do ciast również wydaje się ryzykowne...
×