Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Enisia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Wykorzystaj szansę i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. Jeśli jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp., to wzbogać swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0311/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 1 zł, jeśli pierwsze zamówienie złożysz w MARCU Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz: PL-07375, Anna Olma Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz! aniaol@tlen.pl GG 8453063 Praca dla osób od 18 lat!
 2. Wykorzystaj szansę i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. Jeśli jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp., to wzbogać więc swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0111/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 9,90 zł Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz: PL-07375, Anna Olma Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz! aniaol@tlen.pl GG 8453063 Praca dla osób od 18 lat!
 3. Zostań konsultantką Betterware i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. A może jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp.? Wzbogać więc swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz katalog http://www.betterware.pl/katalog_betterware/12/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - bierzesz udział w licznych akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 9,90 zł - co miesiąc nowa promocja, więc ogłoszenie nie traci ważności Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz: PL-07375, Anna Olma Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. NAPISZ DO MNIE, jeśli masz jeszcze inne pytania: aniaol@tlen.pl GG 8453063 Praca dla osób od 18 lat!
 4. Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś otwarta, energiczna i szukasz dodatkowego zajęcia? Zostań konsultantką! Zapisz się na darmowy kurs, na którym zdobędziesz niezbędną wiedzę. Na koniec masz możliwość otrzymania 2 ekstra BONUSÓW, dzięki którym będziesz konsultantką idealną. Wejdź na stronę http://www.zostan-konsultantka.pl i zapisz się już dziś.
 5. Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś otwarta, energiczna i szukasz dodatkowego zajęcia? Zostań konsultantką! Zapisz się na darmowy kurs, na którym zdobędziesz niezbędną wiedzę. Na koniec masz możliwość otrzymania 2 ekstra BONUSÓW, dzięki którym będziesz konsultantką idealną. Wejdź na stronę http://www.zostan-konsultantka.pl i zapisz się już dziś.
×